Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Nis 3, 2022 #dörtçelik hastanesi ruh hastalıkları, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastaliklari hastanesi nasıl gidilir, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi amatem, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi bölümleri, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi doktorları, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi iletişim, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi nasıl gidilir, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi nilüfer/bursa, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi online randevu, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi psikolog, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi randevu, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi randevu alma, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi tahlil sonuçları, #dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi yorumlar, #dörtçelik ruh ve sinir hastalıkları hastanesi bölümleri, #dörtçelik ruh ve sinir hastalıkları hastanesi iletişim, #dörtçelik ruh ve sinir hastalıkları hastanesi randevu, #dörtçelik ruh ve sinir hastalıkları hastanesi tahlil sonuçları, #dörtçelik ruh ve sinir hastalıkları hastanesi telefon, #yüksek ihtisas e.a. dörtçelik ruh sağlığı ve hastaliklari hastanesi, #yüksek ihtisas ea dörtçelik ruh sağliği ve hastaliklari hastanesi doktorları, #yüksek ihtisas ea dörtçelik ruh sağliği ve hastaliklari hastanesi randevu, #yüksek ihtisas ea dörtçelik ruh sağlığı ve hastalıkları hastanesi

Bursa Nilüfer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında Sizlere Bir Çok detaylı Bilgileri Sosyal Medya Vasıtası ile Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizler için Paylaşıyoruz.Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Doktorları,Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Nerede,Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları,Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Pcr Testi Gibi Bir Çok Bilgiyi Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Lütfen Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında Görüşlerinizi aşşağıda yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.

Adres: Kurtuluş, Halide Edip Adıvar Cd. No:18, 16285 Nilüfer/Bursa

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: (0224) 800 21 00

Mobil Randevu al : 182

Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Dörtçelik Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Emre San – 3 hafta önce YENİ
Çocuk doktoru Ayşe hanım çok iyi Allah razı olsun .özel hastane gibi kalabalik değil, çok az yada hiç sıra beklemeden hemen muayene mizi olup çıkıyoruz. Sagolsun doktor hanım özel hastane doktoru gibi takibimizi de yapiyor sagolsun var olsun

Edanur Arıkan – 8 ay önce
Doktor Rukiye Ay. Eğer hastanız bu doktorun hastası olduysa emin olun daha beter hasta olup çıkartır.yazık ki böyle bir hastanede doktorluk yapıyor. Aileyle konuşması gereken konuyu hastasıyla konuşup ailesine karşı kışkırtmada üstüne yok.böyle doktorlar önce kendilerine baktırmalılar.

DUYGU URLU – 10 ay önce
Güliz hanım mükemmel bir doktor.güleryüzlü oluşu ve dikkatli dinlemesi…zaman ayırması…nazik oluşu …günümüzde arayıp da bulamadığımız nadir doktorlardan birisi.teşekkür ederim güliz hanım.ben duygu hatice urlu.

Kız Kardeşlerin Önerileri – 3 ay önce
Çalışanları yetersiz ayakta uyuyorlar aradığımız zaman asla sonuç alamıyorum.

Aslı Kırımhan – 7 ay önce
Ömer Sen Ormancı fevkalâde bir dr oğlum kadiri için elinden geleni yapıyor 🤲🤲🤲🤲👏👏👏

kedigiller pati – bir yıl önce
Büyük psikiyatri de dr güliz hanım ve psikolog sinem hanım mükemmel ilgili profesyonel ler. Özel muayenehane den daha fazla fayda görüyorum iyiki varsınız.

TeaBey – bir yıl önce
Burda bi piskolok var ismini hatırlamıyorum ama ilaçlarımı yazıyodu adam ukala herifin teki tek yaptığı bilgesayara kafasını gömüp homurdanmak eskiden özel piskoloğa giderdim özel olan buna 5000 basar harika biriydi

s b – 3 yıl önce
9 seans ekt olan eşimi hiç bir ev izini uygulamadan, ekt seanslarının bitiminin ertesi günü, birkaç günde olsa müşahade altında tutmadan apar topar taburcu eden üçüncü servis yetkilisi doktorlar eşimin taburcu olduktan bir hafta sonra geçirdiği ağır atak sonrası elleri arkada kelepçelenerek polis nezaretinde ambulansla istanbul haydarpaşa numune hastanesini aciline gitmesine cevapları nedir, cevap verirlerse ikna olurum, lütfen, taburcu etmek doktor yetkisindedir demek beni ikna etmiyor!

Feride Bulut Bayram – 2 yıl önce
Diş Hekimi Ahmet Mollamustafa teşekkür ediyorum.. Bize iyi bir doktor ve iyi bir insan nasıl olunur gösterdi.. Ülkede iyi doktor çok ancak bunun yanında iyi insan olmayı beceren azdır.

هشام دخان – 9 ay önce
Çok iyi, sakin ve güzel bir hastane çocuk psikiyatri doktoru şahane bir insan

By farude