Bursa Nilüfer ilçesinde Hizmet veren Sağlık Kurumu Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Hakkında Sizleri Bilgilendirmek adına Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Seviniriz.Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Nerede,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Nasıl Gidilir,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Telefon Numarası,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Adresi,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Yol Tarifi,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Muayene Ücreti,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Doktorları,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Tahlil sonuçları,Özel Medika Kulak Burun Boğaz Merkezi Daha detaylı Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Bulunduğu yer: Üründül Plaza

Adres: Ahmet Yesevi, Hasat Sk. No:2, 16140 Nilüfer/Bursa

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 09:00

Telefon: (0224) 234 05 00

Özel Grup Medika Bursa Kulak Burun Boğaz Merkezi Yol Tarifi

Özel Grup Medika Bursa Kulak Burun Boğaz Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hilal Taştan – 2 ay önce
Doktorun kalitesini düşüyorlar.
Her gittiğimde randevu saatinden 30-45 dakika sonra alıyorlar bir değil iki değil kaç kez oldu yeter artık diyor insan resmen rezalet ötesi o zaman randevusuz çalışın!!

Elif Naz – 4 ay önce
Geçtiğimiz haftalarda şiddetli kulak ağrısı sebebiyle başvurdum ve benimle Uzm. Dr. Özlem Kaya Turgut ilgilendi. Tüm yoğunluğuna rağmen, ağrım olduğunu duyunca insiyatif kullanıp beni muayene ettiği için kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Orta kulak iltihabı teşhisi sonrasında gerekli ilaç tedavisi ve düzenli kontroller sonrasında şu an iyileştim. Sevgili Özlem Hanım’a ve içerideki ilgili ekibe çok teşekkür ederim. Klinik genel olarak çok temiz ve düzenli, tüm personel güleryüzlü ve yaklaşımları çok güzel, çevremdeki herkese tavsiye edeceğim.

SONER ÇETİN – 3 ay önce
Dr. Murat belgi beye yeni burun ameliyatı oldum başta Murat bey olmak üzere bütün çalışanlara sonsuz teşekkür ederim çok değerli hissettirdikleri için

Hülya Gülle – 8 ay önce
Çok uzun yıllardır çok isteyip ama bir türlü cesaret edemediğim burun ameliyatımı Dr. Murat Belgi gerçekleştirdi. Öncelikle telefonda da, şahsen ziyaretimde de içten ve sıcacık ilgileri, Hocamızın güven verici yorum ve öngörüleri bu cesaretimin en önemli sebeplerinden oldu. Sürecimin başından sonuna kadar her aşama ile, ekipten güler yüzlü çalışanlar tek tek ilgilendiler. Operasyon sonrasında da Dr. Murat Bey, tüm hemşire arkadaşlar, Yasemin Hanım ve Çiğdem (Irmak) Hanım bir an bile takibi bırakmayarak iyileşme sürecimi de yakından takip ettiler. Dr. Murat Belgi TAM olarak ne istediğimi sadece söylediklerimle anlamakla kalmayıp, ifade edemediklerimi de zihnimden okudu sanırım 🙂 Zira sonuç son derece doğal ve fonksiyonel olarak da mükemmel. Doktor Bey inanılmaz yetenekli ve doğal sonuçlara odaklı.
Her birinize bu zor süreçte gösterdiğiniz sıcacık ilgi, güler yüz ve anlayışınız için buradan da tekrar teşekkür ediyorum.

Bugra Enes Demir – 9 ay önce
Merhabalar oncelikle, bugun telasla burnumun kanamasinin durmamasi nedeniyle gitmistik. Doktorumuz Ozlem Hanim o kadar guler yuzlu ve profesyoneldi ki gercekten Bursa da olan nadir guzel Kulak Burun Bogaz Uzmanlarindan biri olabilir. Bir doktorun guven vermesi en onemli faktorlerden birisidir ve Ozlem Hanim bu konuda cok iyi. Herkese tavsiye ederim 10/10!

muhasebe deniz yasa Yasa – bir yıl önce
Doktorum Özlem Kaya Turgut profosyenelliği ilgisi ve güler yüzle sabırla hastasını dinlemesi, kendisine sonsuz teşekkürler. ayrıca destek olan bütün personelede teşekkür edıyorum iyiki varsnız.

By farude