Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Nerede,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Nasıl Gidilir,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Telefon Numarası,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Yol Tarifi,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Yorumlar,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Doktorları,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Randevu alma,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Adresi,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği iletişim,Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği ile ilgili Daha detaylı Bilgi yazımızın Devamında Sizlerle.

Adres: Ahi Evran, Ankara Cd., 06930 Sincan Osb/Sincan/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 09:00

Telefon: (0312) 267 10 20

Alo randevu alma : 182

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Yol Tarifi

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Aosb Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Mustafa OKCU – 3 ay önce
Askerlik için sağlık kurulana başvurdum. bu kadar kötü bir sistem olamaz. Yenikent e bulunan ek hizmet binasına sıra almak için buraya basvuruyorsunuz. Gastroentoloji doktoru deseniz vermesi gereken sevk kağıdıni bile bilmediğinden epey uğraştım ve sonuç olarak başka hastaneye yönlendirdiler. Yani 2 gün uğraşıp hiç bir işlem yapmadan başka hastaneye gittim. Sadece adı tam teşekküllü hastane.

Erdoğan Güzel – 5 ay önce
Saat 11’de öğle arasına çıkıldığına ilk defa bu kurumda denk geldim. 2 saat yemek molası özel kuruluşlarda bile yok

Sami Ustun – 6 ay önce
Pandemiden dolayı randevu almadan gitmemek gerekiyor randevusuz muayene olamıyor sunuz

HUTAME – 8 ay önce
Bilgi işlem bölümündeki insanlar sizi azarlar gibi işlem yapıyor. Doktorlar ilgisiz. Her şey yüzeysel olarak yapılıyor.

Muhammed Eymen&Yusuf Gökmen Özkısa – 2 yıl önce
Merkez hastane buraya yönlendirdi. 11.45 de bursaydık. Herkes öğle tatilinde. Sadece danışma da bir bayan. Allah razı olsun ondan bilgi alabildik. Ne bitmez öğle tatiliymiş. Saat 13.25 hâlâ bekliyoruz. Saat 16.00 da kapaniyormuş zaten. Millet sıra da bekliyor. Sadece randevu alabilmek için bu kadar bekletilir mi insanlar. Bu nasıl bir öğle tatili. Sağlık bakanlığına da ayrıca şikayetlerimi bildireceğim. Hicbir yerde 2 saat öğle tatili uygulaması görmedim. Merkezde nöroloji bölümünün sınır uçlarına bakacak makinesi yok. Bu da başka tartışılacak bir konu. O hastaneden buraya bu hastaneden oraya. Dolaşıp duruyoruz. Türk milleti olarak dolaşmayı çok seviyoruz sanırım.

Emine Durak – 2 yıl önce
Hastane personeli kraldan cok kralcı. Doktorlar da olmayan hava onlarda var bi afra tafralari var zannedersin ki mubarek profosör bunlarla ilgili bence egitim almalilar insana nasil davranilir bilmiyorlar heleki kadin dogum bolumu gelen hastalarin yarisindan cogu gebe hasta ve duygusal olarak hassas olduklari bir donem ve doktor yaninda ki personelin azarlamalarina maruz kalmalari hic hos degil

Mustafa Emre – 3 yıl önce
Her gün sağlık raporu almıyoruz. Prosedür nasıl işliyor bilmiyoruz ki soruyoruz. Sorduğumuzda ukalaca yanıt alıyoruz. Üstelik yanlış bilgi veriliyor.

Sadece 3 doktor için SAĞLIK KURULU RAPORU istemiştim 125 lira aldılar. Göz, göğüs ve kbb. Poliklinik raporu verdiler. Ayrıca bir de HEYET raporu demeliymişim. Benim hatam bu. Durumu anladığımda, elimdeki poliklinik raporlarını heyet raporuna çevirmek istediğimi kurul salonundaki arkadaşlara söyledim. Ayrıca, 200 lira daha verip tekrar doktorları gezip imzalarını almam gerektiğini söylediler!!!

125 lira verdiğimi söyledim. Yardimcı olmalarinı istedim. Prosedür böyle yapabileceğimiz bir şey yok dediler.

İnsanlara yardımcı olmayan, para soyguncusu gibi davranan bu hastaneyi şikayet etmeyi düşündüm; ama kimi kime şikayet edeceksiniz ki…

Yürekten söylüyorum ki kan emici bu gibi devlet kurumlarına hakkım haram olsun. Amin.

Gökhan Bıyık – 6 ay önce
Doktorlar yetersiz bence

Emir K. – bir yıl önce
Hastane yetersiz sağlık raporu alacağınız saman sabah çok erken gelmeniz gerekiyor

mustafa doğan – 3 yıl önce
NAFİZ KÖREZ DEVLET HASTANESİNİN ÇALIŞAN TÜM DEĞERLİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞTA DR.HASAN BEY DR.OSMAN BEY MEHMET FİDAN BEYE RONTGEN BİRİMİNDE ÇALIŞAN FATİH BEYE BİLGİ İŞLEMDE ÇALIŞAN FATİH BEY AYKUT BEY ALPEREN BEY VE AYŞE HANIM A DAHA İSMİNİ HATIRLAYAMADIĞIM GÜVENLİĞİNDEN SEKRETERİ VE HEŞİRELERİNİNE KADAR ÇALIŞMALARINIZI TAKİP ETTİĞİM SÜRE İÇERİNDE GÜLER YÜZÜNÜZ VE ÜSTÜN ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

hidayet koçer – 3 yıl önce
Dr Nafiz Körfez Organize Sanayi semt polikliniği diye yazınca Google haritalar da çıkmıyor. Aosb yazılacak çok aranacak. Böyle bir yok diyor. Gidiyorsun H yazısı sonra Dr Nafiz korez…çok gerilerde işlenmiş haritaya. Google haritalar lütfen biraz güncelleme yapın.

By farude

Bir yanıt yazın