Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Nerede,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Nasıl Gidilir,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Telefon Numarası,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Adresi,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği iletişim,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Doktorları,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Randevu alma,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Muayene Ücreti,Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği ile ilgili Detaylı Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Bahçelievler Merkez, Adnan Kahveci Bulv., 34180 Bahçelievler/Istanbul – Europe

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 414 78 78

Alo Randevu Al : 182

Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Yol Tarifi

Dr. Sadi Konuk Bahçelievler Semt Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Büşra Müge – bir ay önce
Berbat bir hastane bugün gittiğim Nazım isimli doktor beni azarlıyordu ve o hastanenin bir kan alma bölümünde ki insanlar iyi. İşini sevmeyeni zorla tutmuyorlar bırakıp gidin kendi işinizi kurun. Hastalardan çıkarmayın kendi sorunlarınızı adı üstünde hasta daha farklı yaklaşılmalı. Ultrasona gittiğim doktor trafikteymiş diye 1 ay sonraya randevu verdiler ne kadar saçma. EKG kısmı zaten rezalet çıkardığı sonuçta 14 yaşındaki erkek çocuk kalbi diye gösteriyordu oysaki ben 20 küsür yaşında insanım ve kızım. Her şeyi boşlamışlar.

M.fatih Candemir – 2 ay önce
Konum olarak ulaşım kolaylığı olan ancak yine konumu sebebiyle de aşırı kalabalık ve her türden insanın bulunduğu bir hastane burası. Hasta bakıcı ve diğer personel hastalarla zerre ilgilenmiyor. Doktorlar da bıkmış olacaklar ki hastaları azarlama yoluyla tedavi etmeye çalışıyorlar.

Melek Yazıcı – 4 ay önce
Ortopedi bölümünde çalışan genç bi Dr vardı adını unuttum sağolsun ameliyat için bizi kendi çalıştığı özel hastaneye yönlendirmişti. Kısacası iyi bi deneyim yaşamadım oyüzden 1 puan

Yasemin Emre Parlak – 4 ay önce
Kalabalık, ilgisiz personel, randevu saatinden önce uzun kayıt kuyruğuna girip üzerine bide insanlara saygısızca davranan kraldan çok kralcılar. Allah düşürmesin.

tasarım cı – 5 ay önce
Cildiye Fülya Göksu hayatımda bu kadar saygısız bir doktor görmedim oturması tavrı hastayla konuşması midemi bulandirdi bugün bu tip insanların doktor olması çok üzücü

Furkan Gümüş – 6 ay önce
Muayene oldunuz kontrole gideceksiniz bir bakiyorsunuz rotasyona girmiş yok doktor. Sadi konuk ana binasina gidiyorum orada da yok. Genel geçici çalışan bir yer.

BIROL TONYALI – 4 ay önce
Doktor kendi haline birakin dedi..hepsi delirmis..

Sude F. – 3 hafta önce YENİ
Çok kalabalık

tuğay Izci – 7 ay önce
Halka saygısızca davranmalari ve kendilerini ayrı bir dünyada zannetmeleri hepimiz olucegiz saygı değer doktorcuklar sizi saygıya davet ediyorum….

Nevzat Çeviker – bir yıl önce
Evine ve işyerine yakın olan bu semt polikiliniğine bir çok kez gittim. Yeni yapıldığından son zamanlara kadar bir çok kere gittiğim bu yerde farklılıkları da gördüm. Yeni inşaat imkanları ve malzemeleri ile güzel bir şekilde yapılan bu binada her zaman yoğun hasta hareketi oldu. Bina içerisinde Diş hastanesi, yan binada semtin sağlık ocağı, bölge sağlık müdürlüğü ve verem savaş dispanseri de bulunan bu bölgenin yoğun hasta ilgisi çok tabiidir. Tüm devlet hastanelerinde ve kısmen özel hastanelerde olduğu gibi ilk muhatap olunan bölümler de dahil olmak üzere doktoruna kadar yüzde 80’ni soğuk yüzlü insanlardan oluşuyor. Sonuçta, Hastalara niye geldin, gelmesen daha iyi olurdu algısı oluşturacak bir algıyı, intibaa’yı bıraktırıyorlar. Bir eksik yıldızın sebeplerinden birisi budur. Diğer bir sebep ise bir şikayet, bir sıkıntı durumunda muhatapları bulmak, tatmin edici bir ilgiyi görmek, zor maalesef. Şikayet eden ettiği ile kalıyor, muhataplar çözüm için samimi ilgi gösterdikleri kanaatini veremiyorlar.

Seo Tanıtım – 2 ay önce
Büyük bir hastane. Çok iyi yapılmış ve düşünülmüş.

Defne Tülay – 2 hafta önce YENİ
Güzel bir hastane beğeniyorum

By farude

Bir yanıt yazın