İstanbul’un En Çok Tercih Edilen Sağlık Kurumlarından Biri Olan Ve Kalp Damar Ameliyatlarında Öncü Hastanelerden Biri Olarak Bilinmektedir.Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Devlet Hastanesidir.Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu alma,Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları,Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Serdar Çimen,Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları,Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iş Başvurusu

Adres : Tıbbıye Cad. No:13 ÜSKÜDAR / İSTANBUL PK:34668

Tel : +90(216) 542 44 44

Fax : 0216 418 96 49

Fax : 0216 337 97 19

Alo Randevu : 182

Mail : [email protected]

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Haritası

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Seda Arslanyılmaz – bir ay önce
Rezalet bir hastane babamı kalp krizi sonucu acil olarak getirdik ne doktor bulabiliyorsun ne cevap alabilecek birini her yer pislik icinde doktorlar cevap bile vermiyor yerinde bulamıyorsun Türkiyenin leş hastanelerinden biri kalp üzerine 1 numaralı hastanesi burasıysa vah hastaların haline ayrıca güvenlik personeli dahil çoğu çalışanda ne maske var ne bişey uyarınca da sizi ilgilendirmez deyip üzerimize yürüyorlar bir de üzerine kaçıncı katta bunların hastası gönderelim gitsin diyorlar orada hasta yatan benim babam ve o da bir doktor bu kadar rezil bi hastane bu kadar rezim çalışanlar ancak bu hastanede ve türkiyede bir araya gelebilirdi bunlar hiç mi denetlenmiyor nerde bu devlet nerde sağlık bakanı rezilsiniz rezil

Uğur Uzun – bir hafta önce YENİ
Kalp krizi nedeniyle ile acil götürüldüm. Tüm doktorlara çok teşekkür ederim. Hepsi çok başarılı ve ilgililer. Ancak o hastaneye yakışmayan ve devletin parasını boşu boşuna alan çok kişi var. Başta santralde çalışan kişiler. Saatlerce aramanıza rağmen telefonu hiç acmıyorlar. Senin başka bir görevin yok onuda yapmıyorsun. Yetkililerin bir an önce bu konuya el atması gerek. Dahili numarayı bilmeyen kişiler için hastane ile iletiseme geçmek neredeyse imkansız. Santralde duran kişiler yüzünden.

Akif Atalayin – 4 ay önce
Babamın ameliyatını prof. Dr İlyas kayacıoğlu ve ekibi cok başarılı bir şekilde yaptı ve çok kısa bir yatışın ardından taburcu olduk hepsinin eline sağlık.

ilyas buyuklu – 2 ay önce
Rezalet bir hastane..yengem yatti..ne doktor bulabiliyorsun ne bisi..heryer pislik icinde..doktorlar cevap bile vermiyor..yerinde bulamiyorsun bile ara ki bulasin..acilde yatiyor doktor 6 saat sonra gelip bakiyor..saka degil gercek..21.yuzyilda köle turkiyenin les hastanelerinden biri..3.cu sinif ulkenin hastanesi..kalpde 1.numara burasiysa vah ulkenin haline..fakir olanlar ölüme terkedilmis..zengin olanlar ise zaten özel hastanede super tedavi oluyor..avrupada olsa saglik bakani,basbakan , cumhurbaskani istifa etmesi lazim ama nerde kendilerine saray yaptirmakla mesguller..

Dilan İgne – 3 ay önce
Babam şuan hastanede kalp ameliyatı geçirdi öncesinde test yapıldı negatif çıktı ameliyattan çıktıktan sonra iki gün yoğun bakımda kaldı daha sonra servise alındı hastanede ateşi yükseldiği için bunu hemşireye bildirdiler test yapıldı tekrar babam pozitif cıktı ve ameliyatlı haliyle babamı eve göndermeye çalışıyorlar ambulans ve yer yok bahaneleriyle babamı ve yanında refakatçi olan anneme bile test yapmadan evinize gidin taksiyle dediler böyle büyük bir hastanenin bu pandemi döneminde kalp ameliyatı geçirmiş bir hastayı yanındaki refakatciye test bile yapmadan evine göndermesi ne kadar doğru ve babam virüsü bu hastanede kaptı şimdi ölüme terkediliyor hijyensiz ve ilgisiz sağlık çalışanları bilgiyi bile zor alıyoruz doktorlardan ve anneme testi başka hastanede yapım diyorlar nasıl bir vicdan ve meslek ahlaki

Cenk Ayyıldız – 10 ay önce
Kalp krizi geciren Babami gerek acil mudahale ekibi ve yogun bakim gerekse 10.Kat servis doktoru ve personelleriyle harika olan bir hastane.
O doktorlar, hemsireler,hasta bakicilar can hıraş sekilde bizlerin sagligi icin kendinden vermekteler.
Buradan goruluyorsa sayet lutfen Pandemi doneminde onlari uzmeyelim, gerek ek odemeleri gerekse sartlarinin iyilestirilmesi icin en azindan yazarak destek olalim.
Ozellikle ana bina 10.kat doktor,hemsire ve diger ekibe sevgiler.

özlem kaya – 2 ay önce
1 aydır çocuk kardiyoloji poliklinikten randevu almaya çalışıyorum artık 182 arayarak alınıyormuş bilmeyenler için bilgilendirmek istedim bizim gibi beklemeyin insan bir bilgi paylaşır yazık.

Sami Cömert – 3 ay önce
Hastane olarak hiç bir olumsuz yorumda bulunamam ama acilin önünde 3 adet engelli aracı park yeri vardı yönetim kararıyla bunlar kaldırılmış insanlıktan bihaber düşüncesiz yönetimi bu rezil kepaze kararlarından dolayı şiddetle kınıyorum

Seyfi Demirsoy – 2 ay önce
Başta doktorum Miray hanım ve uzman, asistanları, hemşiresi, hasta bakıcılar, temizlikçisi, yemekcisi tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim. Guzel ilgilerinden dolayi Hepsinden allah razı olsun.

Hasan Hüseyin Yüksekkaş – 2 ay önce
Evvelden sadece askeriyeye hizmet veren hastane şimdi halkın hizmetinde . İnsaların istifade etmesini tavsiye ederim. Çok güzel konumda ve sakin bir yer

Mücahit Akça – bir yıl önce
Kandıra yolunda trafik kazası geçiren kuzenim s 22 kolunda tendom yırtıldı şile devlet hastanesinden buraya sevk ettiler hemen alakadar olup ameliyata aldılar başarılı bir ameliyat ve 2 gün istrahatten sonra taburcu oldu 1 ay içinde sağlığına kavuştu ilgili çalışanları ve teknik imkanlarından dolayı siyami ersek istanbuldaki en iyi kalp damar hastanesidir.

By farude

Bir yanıt yazın