Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Dragos Veteriner Kliniği Kartal civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Dragos Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Orhantepe, Mutlu Sk. No:4 D:4, 34865 Kartal/İstanbul

Telefon : +902163056068

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Dragos Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Dragos Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Suman Pulatova – 2 ay Önce

Kaba bir veteriner( muhtemelen sahibi de aynı zamanda Ömer adında) aşırı kaba. Hayvan pek umurunda olmaz. Tavsiye etmiyorum. Veterinerin bulunduğu sokaktan bir yavru kedi buldum. Patisi hasta hem aşısını yapıp öyle eve götüreyim dedim. Ama yanımda para yoktu. Rica ettim şuna bakın bu halde eve götürmeyeyim. (Evde başka kedi de var çünkü. Bunun piresi varsa ona da bulaşır.) Eve bırakıp parayı alıp geleyim. Sözümün bitmesini beklemeden Hayır veresiye yok. Seni tanımıyorum. Tamam haklısın. Ama olağan üstü bir durum bu. Ben de sana adresimi numaramı vereyim. Aynı sokaktayiz.. kovmaktan better etti beni ordan. Yazıklar olsun. İnsan gibi en azından bir çare bulmaya çalışsak. Ne bileyim. Bu hayvan da sokaktan çıkmış karşıma. Ki paranı getireceğim. 100 tl için yapılır mi bu vicdansizlik. Git parani al sonra gel diyor. Bu muameleden sonra ben sana para mi alip gelecem. Yazıklar olsun. Tabi kendisi sokakta ve patisi yarali değil. Niye bu yavrunun halinden anlasin ki.

Gökberk Konuk – 3 hafta Önce

Öncelikle herkese tavsiye edeceğim bir yer ilgili güler yüzlü ve hayvan sevgisi çok yüksek olan bir sahibi mevcut. Olumsuz yorum yapanlara inanılmaz şaşırıyorum 2 yıldır gittiğimiz bir yer ve gerçekten gidipte memnun kalacağınız bir yer. Ömer beye kızımız Latteye iyi baktığı için teşekkürler…

Tuğrul Uslu – 1 ay Önce

Aile olarak hayvanları çok seviyoruz. Bu yüzden veterinerler ile oldukça sık yollarımız kesişiyor. Bu konularda o kadar titizim ki arkadaşlarım bir veteriner tavsiyesi istediğinde bile çekimser davranırım. Ama Dragos veteriner gerçekten dostlarımıza önem veriyor. Bu yüzden kendi deneyimimi burada sizlerle paylaşmak istedim. Güvenebileceğiniz hakkının karşılığını isteyen insanlar tarafından işletiliyor.

Meltem Kocakaplan – 6 ay Önce

Buraya yorum yapan kisilerin Omer beyin esi dostu cevresi oldugunu dusunuyorum. 1.si evcil dostlarinizin takibini yapmiyor. 1 kere hatirlatma smsi atarsa 2 ay unutuyor. ( bnm kopegimin dis paraziti 2 ay gecmis ve guya kaydi orada ama asla sms gelmiyor)2.si klinikte disariya acilan kapi mevcut ve kopegin korkup kacar mi umrunda degil. 3.su acil durumlarda ulasamazsiniz msjlara aramalara 4gun sonra dondu, sabit tlfu da acan yok. Ayrica kisirlastirma icin bilgi almak istemistim, istediginiz zaman gelin yapariz aksama teslim alirsiniz ddi. Baska yeri aradim muayene etmeden, alerji testlerini yapmadan bir sey diyemeyiz denildi. Omer bey ise 1.500tl istediginiz zaman gelin ddi .. veterinerlere can emanet ediyoruz, boyle yerler olmamali. Vet arastiranlar bunu okusun sakin guvenmeyin

Orçun Solak – 1 yıl Önce

10 yıldır tanıdığımız çevremize güvenle önerdiğimiz veterinerimiz. Hastalarını tanıyan takip eden hastalığında üzülen kaybınızda sizinle yas tutan başka bir veteriner hekim görmedim. Bu konuda veteriner hekimler bir zaman sonra mesleki deformasyon sonucunda köreliyor bana göre ama tanıdım tanıyalı Ömer Bey’in bu sevgisi hiç azalmadı.

By farude