Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Yarımada Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Yarımada Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Orhantepe, Tekel Cd. No:26, 34865 Kartal/İstanbul

Telefon : +905543472496

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Yarımada Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Yarımada Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Seyda Cem – 1 ay Önce

Yavrumuz Misha’mız 45 günlükken aramıza katılması ile mantarla tanıştık. Farklı veterinerlerde tedavi edilmeye çalışıldı 2 aylık sürede fakat bir sonuç alınamadı. Araştırmalarımız sonucu Ahmet bey ve Semra Hanım ile tanıştık ve mantar illetinden çok hızlı bir şekilde kurtuldu kızımız. Yaklaşık 1 senedir devamlı gittiğimiz veterinerimizdir. Kızımızın pyometrası olduğunu çok hızlı bir şekilde farkedip çok başarılı bir operasyon sonucunda sağlığına kavuşturdular. 3 gün misafir ettiler ve her gün gittiğimizde kafesi, maması ve suyu tertemizdi. Her zaman temiz bir ortam, her muayeneden sonra dezenfekte edilen odalar, herkes inanılmaz güler yüzlü ve pozitif, her sorumuza yanıt alabildiğimiz muhteşem veteriner hekimler olan Semra hanım, Ahmet bey, Mert bey, Kemal bey’e en büyük teşekkür ediyorum. Ayrıca ailecek çalıştıkları bu klinikte bizimle de bu ailenin bir parçası gibi ilgilendikleri için sonsuz teşekkür ederiz. Sahipli ya da sokak hayvanı olsun bütün canlara aynı ilgi ve sevgiyle yaklaştıklarını söylemeden geçemeyeceğim.

Neslihan Kılıç – 1 ay Önce

Klinik gerçekten çok temiz ve hijyenik. Köpeğimi daha öncesinde bir çok yere götürdüm ama Çiğdem hanım kadar ilgili bir doktor daha önce görmedim. İyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki yarımadayla tanışmışım. Artık evladımı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğim doktorumuz var. Siz de tereddüt etmeden götürebilirsiniz kendi evlatları gibi sahip çıkıyorlar can dostunuza.

işletme sahibinin yanıtı : Neslihan Hanım, Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Size ve patili dostumuza sağlıklı günler dileriz.🐈🐕🐾

Mediha Aydın – 1 ay Önce

Çiğdem hocaya ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Gerçekten bilgili ve tecrübeli bir hekim. Tedavisinden asla şüphe etmeyin. kızım onun sayesinde iyileşti. İyi ki varsınız.

Özge Davaslı – 1 ay Önce

Arkadaşımın tavsiyesiyle köpeğimi en basit işlem olan iç dış parazit ve kuduz aşısı için götürdüm. Hem arkadaşım tavsiye ettiği hem de yorumları iyi olduğu için hiç endişem yoktu ancak 3,5 yaşında olan köpeğimin geçirdiği en en kötü veteriner muayenesiydi. İlgilenen hekim tek bir iyi şey söylemedi. Elbette kıymetli olan varsa bi rahatsızlığının bulunması, tespit edilmesi ve çözülmesi. Her zaman iyi şey söylenmesini beklemiyoruz ancak kötü şeyleri de söylemenin bir yolu var. Mamasını sordu, içeriğini gösterdim, içeriğiyle ilgili tek bir yorum bile yapamadı. Çok sakin olan köpeğimin parazit hapını 15dkda yutturamadı, her seferinde köpeğiniz durmuyo bu nası köpek diye söylendi. Hapı yutturmak için elini köpeğimin ağzından her çıkarttığında ellerine iğrenerek baktı, sürekli söylendi. En sonunda dayanamayıp hapı biz yutturalım dedik, köpeğimi bağırta bağırta yutturamadığı hapı tek seferde biz yutturduk. Asla güven vermedi, çıktıktan sonra acaba doğru hapları mı verdi doğru aşıyı mı yaptı diye karnesini kontrol ettim. Son derece tecrübesiz, yaklaşımı inanılmaz kötü bir veteriner hekime denk geldim. Köpeğimde o en basit muayene travma haline dönüştü. Yürürken kliniğin önünden geçmeye korkuyor artık. Bu kadar tecrübesiz, güven vermeyeniyle ilk defa karşılaştım.

İşletme sahibinin yanıtı : Sevgili Özge Hanım; Öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz😊 Sizleri memnun edemediğimiz içinde üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz😔 Kliniğimiz hem sizlerin hemde çalışanlarımızın güvenliği için 7/24 ses ve görüntü kaydı almaktadır. Yorumunuza istinaden 16 Kasım’da yapmış olduğunuz ziyaret gününe ait kayıtlarımızı inceledik. Muayene odasına giriş ve çıkış sürenizin toplamı 13dk dır. Bu süre zarfında Veteriner Hekimimiz tarafından yapılan muayenede; dostumuzun geçmişinde bir hastalık yaşayıp yaşamadığı konusunda bilgi alış verişinin oldugu, fiziksel muayenede de Raşitizm rahatsızlığı konusunda bilgilendirme yapıldığını hatırlatmak isteriz. Aynı sekilde Patili dostumuzun ırklarına özel rahatsızlığından da bahsedilmiştir. Veteriner Hekimlerin tüm mama markalarını ya da içeriğini bilme gibi bir zorunluluğu bulunmamaktadır. Piyasa da 200ün üstünde mama markası bulunmakta olup her Patili dost sahibi ya Veteriner Hekiminin tavsiyesi üzerine ya da bütçesine göre mama kullanımını yapmaktadır. Bu sebeple kullanılan mama hakkında yorum yapılmamasını anlayışla karşılayacağınızı ümit etmekteyiz. Hekimimiz tarafından Zapt-ı Rapt uygulanmadan hap yutturulma işlemi yapılmış ve dış paraziti hap formunda uygulandığı ve tek seferde yutturulduğu tespit edilmiştir. Ardından iç parazit haplarını yuttururken de haplardan sadece 1 adetini dışarıya çıkardığı gözlemlenmiştir. Patili dostumuzun biraz inatçı olması sebebiyle yapılan diğer denemelerde de malesef o 1 adedi ağzından çıkarmıştır😊 Hekimlerin işlem sırasında ellerine bakmasının gayet normal olduğunu belirtmek isteriz. Bizler patili Canlar-Dostlar için emek vermekteyiz. Bir hap yutturma işlemi için tecrübemizin sınanmamasını daha uygun olacağını düşünmekteyiz. Bırakın ele bakmayı kurtardigimiz canların küçük ya da büyük tuvaletini yapsada rahatlasa diye klinikte sabahladığımız günler çok olmuştur. Evet hap yutturma işlemi beraberinizdeki beyfendi tarafından Zapt-ı Rapt kullanılarak yapılmıştır ve hemen lavoda da dezenfekte işlemini gerçekleştirmiştir. Yukarıda da belirttiğimiz uzere 13dk da yaşanan görüşme ve işlemler sonrası sizleri memnun edemediğimiz için tekrardan üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz😔 Size ve Patili dostumuza sağlıklı günler dileriz..

Zeynep Bektaş Girgin – 1 ay Önce

15 aylık Scottish Fold kedimizin, genel sağlık kontrolü için gittik. Yakın çevrede başka araştırmalar da yaptık ama en iyi yorumlar buradaydı. Minik yavrumuzun bazı kalıtsal hastalıklara yatkınlığı olduğu için daha hassas davranılması ve özel bir diyetle beslenmesi gerekiyor. Röntgenleri çekildi, tahlilleri yapıldı, bunlara istinaden yemesi gereken mamalar, takviyeler açıklanarak verildi. Çiğdem Hanım çok bilgili bir doktor; ilgisi, anlayışı oldukça iyi. Klinikteki diğer çalışanlar da yine oldukça kibar, klinik de çok temizdi, ki zaten kliniğin temizliğine dair birçok yorum yapılmış, aynı şekilde devam ederler umarım. 🤗🐈

By farude