Dündar Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Dündar Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Dündar Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Dündar Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yeni Mahalle, Sardunya Sk. no:4/A, 34893 Pendik/İstanbul

Telefon : +905396040377

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.30

Dündar Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Dündar Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Murat Can Berber – 3 ay Önce

Güler yüzlü ve ilgili bir veteriner. Kendimizle gayet güzel ilgileniyor ve takip ediyor. Aklınızda soru işareti kalmadan gidebilirsiniz.

Ömer Göler – 3 ay Önce

Veteriner bey, gayet ilgili ve prensipli. Kedimizin kısırlaştırma operasyonunu basari ile gerçekleştirdi. Tesekkurler

Celal Çakır – 9 ay Önce

Eldiven kullanmadı. Muayene edilen yere bez serilmedi. İlk kez gitmiş olduğumuz bir yerden memnun olmadan çıktık. Kulak temizliği iğne falan filan hepsi hikaye gittiğiniz yerden şaşmayın derim..,

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba Celal bey. muayene masası her hastadan sonra dezenfekte ediliyor , ayrıca bir bez sermiyorum. Kedinizi aşı için getirdiniz , genel muayenesinde kulak enfeksiyonu olduğu teşhis edildi ve sizi bilgilendirip tedavisine başladım. Hikaye olduğunu düşündüğünüzü keşke belirtseydiniz tedavisine hiç başlamazdım.

Gökmen Yıldız – 11 ay Önce

Doktoru çok mütevazi beyfendi biri.7 Ocak 2021 de köpeğim Babi anlayamadığımız bir şekilde yerinde duramıyor sancı çekiyordu.uyumuyordu..Ama hasta gibi degildi.Doktor muayenesini yaptı ve sorunu hemen çözdü ignesini yaptı .Babi o gün sancısından kurtuldu.Bugün ise 8 ocak hoplamaya zıplamaya başladı durumu çok iyi yedigi tavuk dokunmuş.sindirim yollarında hasar olmuş.kısaca zehirlenmis diyebiliriz.yarında son iğnesini vurulacak.Fiatlarıda cok iyi.Şişirmece yok…Çok şükür oğlum iyi.Doktordan Allah razı olsun.

By farude

Bir yanıt yazın