Erdil Veteriner, Yeniköy’de 1996 yılından bu yana pet sağlık sektöründe, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ürünü alet ve ekipmanlar ile tam teşekküllü olarak hizmet vermektedir.Misyonumuz , öncelikle küçük dostlarımızın sağlığını korumak, hastalık durumlarında ise modern veteriner tıbbın tüm olanaklarını kullanarak hastalıklarını teşhis etmek ve kısa süre içerisinde tedavi etmektir.Kliniğimizde; dahili ve harici hastalıkların teşhis ve tedavisi, tam donanımlı ameliyathanemizde ; genel cerrahi, ortopedik cerrahi, jinekolojik operasyon ve müdahaleler, göz operasyonları ,ağız ve diş operasyonları gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde bulunan kan analiz cihazlarımız(hemogram,biyokimya,kan gazları-elektrolit,hormon cihazı),hastalık hızlı test kitleri ve kullandığımız mikroskobik muayene (deri,dışkı,idrar,sitoloji) yöntemleri teşhislerimize kesinlik ve kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca hekimlerimiz koruyucu hekimlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Adres : Yeniköy, Köybaşı Cd. 6/1, 34460 sarıyer/Sarıyer/İstanbul

Telefon : 02122234560

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

ERDİL VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

Erdil Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Vakur Olgaç – 1 yıl Önce

Türkiyede küçük hayvan veterinerliği çok eski değildir. Eskiden bizim veteriner hekimlerimiz daha çok büyük baş, küçük baş hayvan ve tavuk bilirdi. Şimdi ise kedi, köpek ve kuş deneyimlerine eklendi. Tabii at da. Bu konudalarda her türlü yardımı alabileceğiniz bir klinik burası, deneyimli, bilgili ve sevecen bir ekip var. Tıbbı ticaret haline getirmeyen etik değerlerini en yüksek düzeyde tutan bir ekip. Eğer birlikte yaşadığınız hayvanın sağlığı açısından bir sorun yaşıyorsanız, ve internette çabaliyorsanız, konumu alın bilgisayarı kapatın telefon edip yola çıkın.

Ozbi – 3 yıl Önce

Dilek hanım muhteşemdir, yıllardır defalarca taşınmama ve kendisinden uzaklaşmama rağmen kedilerimi kendisine götürürüm. Sevgi dolu, ilgili, net, kesinlikle canları paradan daha üstün tutan, iyi bir veterinerdir. Hiç tereddüt etmeyin kesinlikle.

By farude

Bir yanıt yazın