İstanbul Kağıthane ilçesinde Hizmet eden Sağlık Kurumu Esha Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili Aranan Ve Bulunması Gereken Bir Çok Bilgiyi Sizler için Yazımızın devamında Sizlerle Paylaşıyoruz.Esha Cerrahi Tıp Merkezi Randevu alma,Esha Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Esha Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları,Esha Cerrahi Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Esha Cerrahi Tıp Merkezi Kadın Doğum Fiyatları,Esha Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazının devamında Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yunus Emre Cad. Yeşilce Mah. No24:, 34418 Kâğıthane/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Whatsap: 0534 822 49 66

Telefon: 444 9 149

[email protected]

Esha Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Esha Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

BÜŞRA KABAL – 4 gün önce YENİ
Allianz sağlık sigortası ile yılda 1 ücretsiz olan check up’ı yaptırmaya gittim. Mail ile sonuçları atacaklardi. Defalarca aradım; atıyoruz, attık, simdi atıyorum. Hala atacaklar. 6 gün oldu.

Çimen Şayir – bir hafta önce YENİ
Memnun kaldım diyemem ilgi alaka sıfır heleki kadın doğum doktorları aytaç imren kesinlikle tavsiye etmiyorum daha ilgili olabilirdi memnun kalmadım

Özge Ökmen – 3 ay önce
Acildeki doktor hanimefendinin ilgisine hayran kaldım. Sabırla beni anlamaya calisarak hastaligima teşhis koymak icin dogru sorular sorarak beni yönlendirdi. Keşke hep böyle güler yüzlü halden anlayan saglik personellerine denk gelsek.. Genel olarak temiz ve sakin bir hastane.. Hastanede çalışan her personel işini en iyisiyle yapiyor

BGMOTOVLOG gözeten – 4 ay önce
Bunların önceligi para ben 5 6 kere gittim 1 kere muane parasi ödemedim diye randavum oldugu halde önce para ödeyenleri aliyorlar kesinlikle tavsiye etmem bunlar icin öncelik para olmus ismimde Burak gözeten istedigi herseyi yapabilirler 🙂

Çisem Yurdal – 7 ay önce
Aslında 1 verecektim ama doktor o kadar ilgili ve düzgün bir insandı ki sırf onun hatırı için 1 puandan fazla vermek istedim.
Ortopediye gittik, röntgen için yönlendirildik. Ücreti ödemek için indim ve ödedim, görüntüleme katında kimse olmamasına rağmen birilerinin bizimle ilgilenmesi için bayağı bir beklemek durumunda kaldık çünkü katta kimse yoktu. Bunun üzerine doktorun istediği röntgenin detaylarının doktorun katında bulunan danışmadakiler tarafından aşağıya düzgün aktarılmadığı anlaşıldı bu yüzden bir de bilgileri tekrar almak için bekledik. Bu da yetmedi sonrasında ek ücret çıkardılar çünkü danışmadakiler tek yönlü röntgen diye bildirmişler ama çift yönlü istemiş doktor. Yani kısaca doktor bey dışındakilerin hepsi problemliydi. Covid 19 sebebiyle evimize yakın olduğundan gitmek durumunda kaldık ama bir daha gerçekten mecbur kalmamayı diliyorum.

Melek Cesurer – 5 ay önce
Sıfır olsa sıfır verebilirdim . Kan degerlerimle ilgili yanlış tanı koydular aslında doktorun ilgi ve alakası çok iyiydi ama yanlış tanı daha kötü şeylerle sonuçlanabilirdi .

Melek Kumek – 3 ay önce
Bı kac kez gıddım gayet ıyı ılgılendır 🙏

Merve Agirbas – 10 ay önce
Babama yanlış teşhis koydular parazit diye meğersem babamda safra kesesi kaçağı varmış gittiğimiz devlet hastanesi hemen acil ameliyata aldı. Hem babam hem de annemle kardeşim evde yaşayanlar gereksiz yere ilaç kullanmış oldular. Ya o ilaçlar daha fazla zarar verseydi. Sağlık bakanlığına da şikayet edicem sizi neye göre diploma alıyorsunuz ehil değilseniz yapmayın bu mesleği. Bu arada özellikle sordum ameliyat doktoruna babam parazit felan değil.

serap şahin – 10 ay önce
2 gün önce en yakın ve içinde bulunduğumuz Covid sürecinde yoğunluğu az bir hastane olduğu için tercih ettim. İlgilenen Doktordan memnun kaldım fakat ilk müdahale Esha’da yapıldığı halde 25 tl ayrıca pansuman ücreti ve 2 günde bir pansumana gel denildiği halde 2.gidişimde 30 tl pansuman ücreti ödedim.
Hiçbir işlem yaptırmadan sadece pansuman için gelmiş olsam bu ücreti ödemeyi kabul edebilirim fakat ilk müdahale hastanenizde yapılmışken ücret ödemeyi doğru bulmuyorum.
Her türlü kanalda şikayetimi bildireceğim

Büşra Kiremitci – 11 ay önce
Daha reçete yazmayı bilmeyen çalışanların olduğu bi hastane doktoru desen flaş belleğini evde unuttuğu için işlem yapamayıp hastayı geri eve gönderiyo üstelik özür bile dilemeden.. Normalde bugün kan uyuşmazlığı iğnesi olucakken iki seferdir reçete yazamadıkları için ordan kavgayla çıktık gittik bi daha da adım atmayı düşünmüyoruz.

By farude

Bir yanıt yazın