Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Florya Doğa Veteriner Kliniği Bakırköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Florya Doğa Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Şenlikköy, Florya Cd. 52/A, 34153 Bakırköy/İstanbul

Telefon : +902126622242

Hizmet Saatleri : 09.30 – 23.00

E-posta : [email protected]

Florya Doğa Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Doğa Florya Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Nefise Bahçe – 8 ay Önce

İlk kez hayvan sahibi olduğumu söylememe rağmen bilgilendirilmem gereken konuları ağızlardan cımbızla alıyordum. Kedime mantar teşhisi koyulduğunda henüz çok ilerlememesine rağmen kediye ağır gelecek tedaviye başlatıldı veteriner arkadaşlarım ve tanıdıklarımla ben bir tedavi öğrendiğimi söylediğimde o da olur dendi mantar o şekilde kolayca geçti. Bu tedavi yöntemlerini sıralayacak kişi ben değil uzmanın kendisi olmalı. Sonrasında her aşıya gittiğimizde kulağından yüklü miktarda kir çıkıyordu ama bunun hakkında hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Veterineri değiştirdiğimde bunun normal olmadığını ve muayenelerde sonra kulağının içinde bakteri olduğunu öğrendim. Aşı zamanlarında gerekli kilo kontrolleri, muayenesi vs yapılmadı. Yapılmadı gerektiğini yeni veterinerim ve yine hayvan besleyen birçok arkadaşımdan öğrendim. Kısacası bu veteriner kliniğinde ilgisiz, yetersiz 4 ay geçirdim. Pet kuaför olarak iyi olabilir ya da köpeklerle iletişimi daha farklı olabilir bilemiyorum ama kedi sahipleri için asla önermeyeceğim bir klinik.

Sinem Öztürk – 7 ay Önce

Oğlumu mutlu bırakıp mutlu alıyorum… Herşey mükemmel tüm ekip olağanüstü ilgili ve sevgi dolu Uğur beye ayrıca minnettarız ☺️

Deniz Arabacıoğlu – 7 ay Önce

Gayet saygılı ve kibar bir ekibi var. Klinik temiz ve düzenli. İşlerinde profesyonel görünüyorlar. Kızımın tedavisi iyi giderse 5 yıldız 😅

Reyhan Özdemir – 1 yıl Önce

Benim yorumuma , sitede kötü yorum kalmaması için yalan ve iftira dolu bir yorum yazmıssınız.demişssiniz ki ücretsiz bir tedavi istediğim için tedaviden kaçmısım.siz bana herhangi bir tedavi önermediniz beyefendi.ben kedi mi 3 kez getirdim, size her seferinde ates ölçüp antibiyotik ve ates düşürücü yapıp yolladınız.bana herhangi bir acıklama bile yapmadınız.ben artık 3. Gelişimde, ya iyileşmezse dediğim zaman, bana o zaman kan tahlili yapmak gerekir dediniz.tam bir hafta kedim hasta yemek yemiyor ve değişk hırıltılı bir ses geliyor ,keyifsiz dememe rağmen siz ( steteskop veterinerliği!!! )Yapmadıgınız için demek,kediyi dinleme zahmetine bile katlanmadınız.sizden sonra gittiğim yer ,gelir gelmez cok detaylı bir sekilde dinledi ve siddetli bronslarındam ses geldiğini görüp rontgen cekti anında sindirim sisteminin felaketini ve bronşlarının nasıl dolu oldugunu gördü,hızlı bir sekilde aksiyon alıp,doğru ve işbirlikçi tutumuyla kedimizi kurtardı.size sadece sokaktan sahiplendiğim bu kedinin tedavisinde herhangi bir indirim yapıyormusunuz die sormustum ,sadece tek bir sorumla ,bu kedinin tedavisini üstlenmeyecegımı ve ücretten kactıgımı yazma iftirasında bulundıgınuz için sizi esefle kınıyorum.siz de bana” hayır bu kediyi artık sahiplenmişssiniz,herhangi bir indirim yapamayız “demiştiniz ben de kedideki durumlar değişmezse yeniden size gelmeyi düşünüyordum ancak siz o son görüşmemden ve sorumdan sonra gonderdiğim videoya bile cevap yazma zahmetinde bulunmadınız.kayıtlar bende de duruyor.neyseki bir canı ,sadece o canı kurtarmaya kendini adamıs bir veteriner buldum.odediğim paranın hiç hesabını yapmadım ,sadece güvenli ellerde ve o canı kurtarmaya odaklı ve sokak hayvanı oldugu için el ele birbirimize destek olarak tedavi sürecini götürüyoruz,hala tedavi sürecinde ama İki gün sonra alıyorum artık.sizden ümidi kesip iyiki baska bir klinik bularak hayatımın en iyi hareketini yapmısım diyorum.buradan kötü yorumlara karsı iftira atarak yorumlara misilleme yapmanız cok kucultucu.bir de benim sahiplendiğim o kedi için,diğer veteriner sokaktan edindiğim için,her türlü desteği yaptı.iyi ki onlar gibi sadece canı kurtarmayı amac edinmiş,kar amacı gütmeyen veterinerler var!

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle geçmiş olsun dileriz🙏 Dosyanızda röntgen , kan tahlili istenildiği ama sizin ücret dolayısıyla bunları istemeden bir tedavi istediğiniz yazıyor. Yazışmalarda yine tahlil ve muayene istenilmiş olduğunu görebilirsiniz. Stetoskop hekimliğini kullanmıyoruz !!!

Tolga Saruç – 2 yıl Önce

Maalesef poodle cinsi köpeğimizi kuaför hizmeti için kliniğe götürme hatasında bulundum dün, işinden memnun olmadığı tavırlarından belli, sinirli ve kaba üsluplu bir yabancı hanımefendi çalışıyor. Odaya aldı köpeğimizi. Ben yavrumun nasıl olduğunu görmek için 1 saat içinde iki kere 10 saniye görmek istediğimde, çalışan kadın çok sinirli bir şekilde azarlamaya çalıştı, köpeğe çok sert davranıyor ve yavrum tir tir titriyordu korkudan. Eve geldiğimde tüy kesiminin de aynı davranışları gibi standart altı olduğunu gördük, birçok yerde iz bırakılmış ve simetrik bir kesim yapmamış. Sonuçta küçük yavru köpek için aldıkları 150TL’nin karşılığı bir kesim değil. Hem ben hem küçük yavrumuz kötü bir deneyim yaşadık. Veterinerde çalışan diğer kişiler çok ilgili onlara söyleyecek söz yok.

By farude