Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Vets&Pets Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Vets&Pets Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Atatürk, 10. Sk. no 11, 34307 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : +902124943698

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.00

E-posta : [email protected]

Vets&Pets Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vets&Pets Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ahmed Arslan – 3 hafta Önce

Kedimiz için, piyasada yok, bulamazsınız denilen karma aşıyı araştırırken gördüm ve aradım, aşı vardı. Hepsi güleryüzlü ilgili insanlar. Temizlik ve hijyene dikkat ediyorlar. Bir sağlık kuruluşunda olması gereken şartları sağlıyorlar. Bilgili ve donanımlılar. Gereksiz işlem yok, fiyatlar uygun. Kapıdan çıktığımda aklımda bir soru işareti kalmıyor.

Buket Ertanhan – 3 ay Önce

İşlerinde çok başarılılar ve doğru teşhis koyduklarından tedaviler %100 oranda başarılı. Kedilerime alerji için hiçbir tedavi yapmayan ama alerjik gıdayla yıllarca besleten veteriner hekimlerden sonra, burda sorunu çözdük ve normal mama artık yiyebiliyor kedilerim. Bu ve bunun gibi nicesi… Ben sıramı beklerken tedavisi biten tüm hastaların pozitif enerjiyle gittiklerine şahit oluyorum. Ayrıca kendileri de anlayışlı, iyi anlaşan veteriner hekimler. Ortam huzurlu… Hekim olsaydım burda çalışmak isterdim

Alper Daşkın – 4 ay Önce

Bi fırsatçılık söz konusu üzülerek söylüyorum , kedimi kısırlaştırmak için götürdüm turp gibi hayvana kan değerleri kötü deyip ilaca başladık. İşlem en az 3 hafta attı . Başka hekime danıştığımda hanfendinin durumu abarttığını ameliyat için bir mahsur olmadığını öğrendim. Yani ne diyim ki ,istanbulda çoğu veteriner böyle maalesef

Nehir Su – 8 ay Önce

Kaç kere aradım açıp kapatıyorlar sonuçta müşteriyiz böyle yapmaları hoşuma gitmedi o yuzden gitmem

Arda Uludağ – 3 ay Önce

Randevu saatlerine saygısı olmayan veteriner kliniği. Köpeğimin 2 lyme ve bir mantar aşısı dışında bütün aşılarını(iç-dış parazit dahil) burada yaptırdım. Bu sebeple rahatlıkla söyleyebilirim ki kesinlikle ve kesinlikle randevu saatlerinize saygı duymuyorlar. Arıyorsunuz, iş çıkışı için randevu alıyorsunuz. 19:30 ‘ a kadar açığız diyorlar. Gelin görün ki 18:30 da veterinere gidiyorsunuz ve bir bakmışsınız kapalı! Cuma gününden pazar sabahı için randevu alıyorsunuz. Size saat 10:00’dan sonra gelebilirsiniz diyorlar ve gidiyorsunuz. Bir bakıyorsunuz kapalı! Utanmadan da telefonda çemkiriyorlar. Tipik tok satıcı tavırları. Google’da yazan çalışma saatlerine de kesinlikle inanmayın. Klinik sahibi keyfi ne zaman isterse o zaman kliniği açıyor. Zamanı kısıtlı olanlar için kesinlikle önermediğim kliniktir.

Yunus Koç – 1 hafta Önce

İyi mi kötü mü diye hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile götürülebilecek klinik. Şebnem Hanımın güler yüzü, bilgi birikimini tanıştığınızda göreceksiniz.

By farude