Fulya Açık Emar Nerede,Fulya Açık Emar Nasıl Gidilir,Fulya Açık Emar Telefon Numarası,Fulya Açık Emar Ücretleri,Fulya Açık Emar iletişim,Fulya Açık Emar Adres,Fulya Açık Emar Nasıl Giderim,Fulya Açık Emar irtibat numara,Fulya Açık Emar Randevu alma,Fulya Açık Emar Doktorları,Fulya Açık Emar Emar Fiyatları,Fulya Açık Emar Anlaşmalı Kurumlar,Fulya Açık Emar Tahlil Sonuçları,Fulya Açık Emar ile ilgili Daha Öğrenmek istediğiniz Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sokak No: 9 Zemin-Giriş Kat Beşiktaş – Istanbul

Telefon: 444 67 28

Whatsapp: 0 543 247 13 28

E-Mail: [email protected]

Fulya Açık Emar Yol Tarifi

Fulya Açık Emar Hakkında Yapılan Yorumlar

gökhan topaRlak – bir yıl önce
Dün yani ikibinyirmi senesinin birinci ayının dokuzuncu günü eşim babasını yani kayınpederimi bel bölgesi emar çekimi için buraya götürdü. Randevu saati 12 olmasına rağmen 13 civarında almışlar içeriye acil bir hasta geldiği için.
Yeri biraz sapa olmasa daha iyi olacaktı ama buradaki emar cihazının daha yeni olduğu bilgisi gelmiş kayınpedere o yüzden taaa Feneryolu’ndan kalkıp gittiler.

Sebat Umaraliev – 8 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Eşimin doktoru HSG için oraya gitmeyi tavsiye etti ve hatta bize iletişim numaralarını verdi. Bize WhatsApp üzerinden randevu verdiler ve gelebileceğimiz yeri bize gönderdiler ve dilersek ulaşılması kolay olsun diye bizi alması için bir araç gönderecekler. Bunu yapmaları çok nazikti, ayrıca işlem eşime göre ağrısızdı;) Teşekkür ederim.

(Orijinal)
My wife’s doctor recommended to go there for HSG and even gave us the contact numbers. They gave us a rendezvous through WhatsApp and sent us the location where we can come and if we wish they will send a vehicle to take us so it will be easy to reach. It was very kind of them to do this, plus the procedure was painless as per my wife 😉 Thank you.

By farude

Bir yanıt yazın