Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Kas 8, 2021 #ankara gazi mustafa kemal devlet hastanesi adresi, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi adres, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi akupunktur ücreti, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi ameliyathane, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi ankara, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi ankara randevu, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi aşı, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi başhekimi, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi beşevler semt, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi beşevler semt polikliniği, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi beşevler semt polikliniği doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi beşevler semt polikliniği nasıl gidilir, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi beşevler semt polikliniği sonuç, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi beşevler semt polikliniği telefon, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi beyin cerrahi doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi bölümleri, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi çalışma saatleri, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi cildiye, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi cildiye doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi covid sonuç, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi covid testi, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi covid testi sonucu, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi dahiliye doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi diş polikliniği, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi doktor çalışma çizelgesi, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi eski adı, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi genel cerrahi, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi genel cerrahi doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi kbb doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi mr iletişim, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi nerede, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi ortopedi doktorları, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi randevu, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi sağlık kurulu raporu, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi sonuç, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi telefon numarası, #gazi mustafa kemal devlet hastanesi yol tarifi, #t.c. sağlik bakanliği ankara gazi mustafa kemal devlet hastanesi

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Doktorları,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Tahlil sonuçları,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Nerede,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Telefon Numarası,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi iletişim Bilgileri,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Adresi,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi iş Başvurusu,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Muayene Ücreti,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Kadın Doğum Randevu alma,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Kadın Dığum Doktorları,Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi ile ilgili Aranılan Bir Çok Bilgiyi Sizler için Yazımızın Devamında Görebilirsiniz….

Adres: Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara

Saatler: 24 saat açık

Acil Servis: 24 saat açık · Diğer çalışma saatleri

Telefon: (0312) 212 66 66

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Yol Haritası

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ahmet Bayraktar – bir hafta önce YENİ
Cumhuriyet döneminden bugüne kadar hizmet eden çok güzel bir hastane. Otopark mevcut. Steril ortam. Güleryüzlü personel. Tüm branşlar mevcut. Tavsiye edilir.

nurhayat alpay (neyzar) – bir hafta önce YENİ
1939 yilinda yapilan hastane cok güzel bir mimarı yapiya sahip.Az katli geniş bir alana dağılmış bölümler mevcut.Tamire ihtiyaci olan bölümleri olsada hastane havuzlu yesil alanli bir huzur merkezi gibi.

Tevfik Ercan – 2 ay önce
Allah herkese acil şifa versin Aşı için geldik gidiyoruz

Muhammed – bir ay önce
Acile gittim, Selinsu Ezgi hanım çok iyi bir doktor çok ilgili ve mesleğini severek yapan hekimlerden tebrik ediyorum kendisini.

Fuat Kirimselioglu – 2 ay önce
13 -16 Ağusto 2021 tarihinde eşim ve ben muayene için Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesine gittik. Hastane kalabalık olmasına rağmen gerek muayene, gerekse tahlil, ekg vb sıralar çok seri ilerliyor. Tertemiz bir hastane. Ortopedi Ahmet Kütük, Göğüs Reyhan hanım, Kbb Mehmet Emin Bey, kan aşmada bulunan personel, gece yarısı geldiğimiz MR teknisyeni hepsi çok iyi, işlerinin uzmanı personeller, doktorlar . Hastane Özel hsstaneler gibi terremiz.
Hele hele Başhekim Uğur Yıldız bey, tüm hastaneyi, hastaları tek, tek geziyor, hatır soruyor, geçmiş olsun diyor, memnunmusunz aşdığınız hizmetten,bir isteğinüz varmı benden diye soruyor. Başhekim bey, doktorlarımız ve tüm personele teşekkür ederiz. Dileriz bu hastanemiz devamlı hizmet verir.

büşra alver – bir ay önce
Ortopedi 6 doktoruna Skolyoz rahatsızlığım için gittim röntgen için nerde ve kaç tane olduğunu sordu yanda bir tane düz bakılınca iki tane dememe rağmen umrunda olmayarak önden tek röntgen istemiş ekstra ben çektirdim röntgen egzersiz verdi eve gelip baktığımda bacak egzersizini görünce pes artık dedim böyle alakasız doktorların iş yapmaması gerekiyor

Yunus Emre Bıyıklı – 3 gün önce YENİ
Kovid test alımında çalışan tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.

Mehmet Gokduman – bir ay önce
Giriş ve park sorunu olmayan tertemiz bir hastane, yoğunluk olarak pek rahatsızlık vermiyor, bahçesi oturmaya uygun…Personeli genel olarak ilgili, Güler yüzlü…Eski adiyla Devlet Demiryolları hastanesi yeni adından dolayı önceleri şaşırdım, ama sonra anladım.

İlhami – bir ay önce
Pandemi sürecinde covid-19 testi yapan yerler arasında en tenha olanlarından birisiydi. Geniş araç otoparkına sahip. Alternatif bir hastane noktası olarak değerlendirin..

Kamuran ÇELİK – 2 ay önce
Daha önce annem ve kız kardeşim burada defalarca ameliyat oldular. Bugün de babam fıtık ameliyat oldu. Doktorundan tutun hemşiresine kafar,hasta bakıcısı dahil herkes çok ilgili ve kibar. Devlet hastanelerine örnek olarak burası gösterilmelidir. Bir başka güzel ve renkli yönü başhekim katındaki bir beyaz tahtaya hergun farklı bir özdeyiş ya da önemli kişinin sözleri yazılıyor. Demek ki buranıni başhekimi işini seviyor bu özellik çalışanlara da geçmiş….Emeği geçenlere Sonsuz Teşekkürler

Hilal – 2 ay önce
Bayan kadın doğum doktoruna gittim hamileyim ultrason baktı asla kan aldırmadı lakin her hastane hamile isen direk kan alıyor ultrason bakıyor cihazı iyi olmadığı için ultrasonda bişey goremedi ultrason merkezine gönderdi oda gün veriyor birkaç gün sonraya yani gidiyorsun kontrole elinde ne var sıfır o yüzden iğrenç bir hastane doktor hanımdı lakin kan alma yok bakma yok ultrason desen anlık birşey lakin ona bile sonraki günler randevu veriyorlar eski hastane ve çalışanları kalmamış yazık

Salman Şahinsoy – bir ay önce
Fizik Tedavi, Cildiye ve Tramvatoloji için geldim. Doktorlar çok ilgili ve işlemler hızlıca halledilebiliyor. Elinizde kağıtlarla saatlerce sıra beklemiyorsunuz.

kaan bulut – 2 ay önce
Sağlık raporu için gittiğim hastanede 2 oda varken sadece 1 oda çalışıp herkesi gereksiz ayakta bekletiyorlar.hastane işlerim bitti ancak sağlık raporu pazartesi çıkar demişlerdi çıkmadı operatörü aradım 5 kere 5inde de sağlık raporu dememle yüzüme kapatması bir oldu şikayetciyim operatörcüden.

Tuğba Uçakcı – 2 ay önce
Yaklaşık 6 aydır migren hastalığım için Nöroloji bölümünden Merve Bahar hanıma tedaviye gidiyorum. Sanki devlet hastanesinde değilde özel hastanede tedavi görüyorum. Doktorumdan çok memnunum , o kadar ilgili , kibar ve anlayışlı bir hanımefendi. İlgisinden dolayi kendisine çok teşekkür ediyorum.

Muammer Kemiksiz – 2 ay önce
Eşiniz yabancı ise gitmeyin bu hastaneye…!!
“Kan verip randevu almanız gerek.” sözünü duymak için sizden para alacaklardır. AMAN DİKKAT !!!

safiye cakal – 3 ay önce
Gazi mustafa kemal devlet hastanesi gerçekten çok güzel Bi hastane çalışanlar güler yüzlü yönetim başarılı. Özellikle Dr merve bahar Ercan. Kızımı getirdim düştüğü İçin, çok çok ilgilendi işini severek yapan çok tatlı Bi insan. Çok düşünceli ince Bi Dr. Genel olarak gittiğim bölümlerden memnunum herkese teşekkürler

By farude

Bir yanıt yazın