İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde Bulunan Özel Hastane Olan İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Bölge’de Tam Teşekkülllü Bir Özel Hastanedir.Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Randevu alma,Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi iş Başvurusu,Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti,Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Merkez, Çukurçeşme Cd. 57-59, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 6 623

Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Yol Tarifi

Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Doktorları

Binnur Sefer – 3 hafta önce YENİ
Çocuklarımın kontrollerini hastanemizde gerceklestiriyorum. Çocuk plk ilgi ve alakasından çok memnunum . Banko yetkilisinin ve asistan hanımın işlerimi bu kadar hızlı çözmesi pandemi sürecinde inanılmaz güzel

Kadir Kebabcı – 2 ay önce
Doğum surecimizi bu hastanede tamamladık. Öncelikle Opr. Dr. Shahla Valizada hocamıza çok teşekkür ediyoruz, sürecin başından sonuna çok yardımcı oldu, alanına hakim, iletişimi kuvvetli ve pozitif enerji dağıtıyor, kendimizi tamamen güvende hissettik. Ebe ve hemşireler de çok nazik ve yardimseverlerdi. Doğum sonrası kaldığımız oda geniş ve rahattı, hemşireler düzenli olarak yenidoğan kontrolü yaptı, doktorlar da aynı şekilde kontrolu aksatmadilar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

rahmi zengin – bir ay önce
3 saattir bekliyoruz devlet hastanesinde bile numarator var sirasini biliyor herkes, burada ise kapidan isimle cagiriyorlar kocaman hastane ama ici bombos ,kalite sifir yaklasimlar desen birsey sormaya cekindirecek sekilde bankolarda danisman yok kime ne sorcan adeta DANISMA !! diyorlar

BELİS HARİKALAR DİYARİNDA – bir hafta önce YENİ
Randevuma ogle arası erken geldım ıc hastalıkları bolumu doktoru mehmet salım ırhana alabılır mısınız dıye rıcada bulundum saatınde gel dedı kendı ogleden sonra gec geldı ve randevu saatıyle degıl de kuyruga gore alınmaya basladı .devlet hastanesınde bıle boyle bır kargasa olamaz.

Başak Mert – bir hafta önce YENİ
Geçtiğimiz ay Kadın doğum ve hastalıkları doktoru Shahla hanımda operasyon oldum. Kendisi o kadar naif ve nazik bir o kadar da iyi bir doktor.. Tüm bilgilendirmeleri ameliyat öncesi ve sonrası yaptı. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Umarım daha güzel haberlerle kendisiyle ilerleyen zamanlarda ilerliyor oluruz.

Aycan Güngör – bir hafta önce YENİ
Çocuk bölümü şükrü beyin hastasıyız, doktorumuz, banko yetkililerimiz ve asistanlarımızdan çok memnunuz herkese çok teşekkürler. Funda hanım gözde hanım ve kader hanımın destekleri bizi mutlu ediyor

Sultan Güngör – bir hafta önce YENİ
nöroloji ve psikiyatri bölümünde muayene oldum herkes çok ilgili be güleryüzlüydü. ayrıca yiğenimi çocuk bölümünde muayene ettirdik, banko çalışanları ve tüm hekimlere çok teşekkürler.

By farude

Bir yanıt yazın