Gökkuşağı Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Nunavet Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Gökkuşağı Veteriner Kliniği Maltepe civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Gökkuşağı Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Altıntepe, Köknarlı Sokağı No:4, 34840 Maltepe/İstanbul

Telefon : 0216 366 00 66

Hizmet Saatleri : 09.30 – 20.00

Gökkuşağı Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Gökkuşağı Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Neşat Ozman – 1 ay Önce

İlgili ve güler yüzlü kadroları ile evcil hayvanlarınızın gerçek koruyucuları burada ! Tüm ekibe ve Veteriner hekim Samet beye teşekkür ediyoruz.

Esra Özsüer – 1 ay Önce

İşin ehli hekimler. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz. O kadar çok veteriner dolaştım ki ilk defa doğru yeri bulduğuma inanıyorum. Herşeyden önce veterinerler, tüccar değiller. Bu yüzden sağlık gibi bir konuda başka riskler almayıp direkt gökkuşağına gitmenizi tavsiye ederim.

İrem Yılmaz – 1 ay Önce

Hem kedim hem köpeğimi götürmekteyim. Çok ilgili ve alakalilar. Burak beyde Samet beyde teknisyen arkadaşlarda hepsi çok deneyimli ve güzel insanlar.

Şevket Karaaslan – 10 ay Önce

Bir çok veteriner hekimden sonra açıldığı andan bugüne buraya geliyoruz, tüm arkadaşların ilgisi ve alakasından oldukça memnunum ki artık kendi dostlarımı ziyarete gidercesine gidiyorum kliniğe. Bugüne dek para kazanmak adına gereksiz hiç bi uygulama yapmadı. Gelelim fiyat konusuna, başka yerlerle kıyasladığımda fahiş bir fark yok, detaya indiğinizde ufak tefek her işletmede olduğu kadar fark olabilir. Kendiniz için iyi bir doktora yeri geliyor 500 tl muayene ücreti verebiliyorsanız, aynı durum evcil canınız için de geçerli. Ben bu hayatta dükkanın önünden tekmeyle köpek kovalayan veteriner de gördüm! ” İYİ VE VİCDANLI ” veteriner arıyorsanız ve canınızı ona şüphe etmeden emanet etmek isterseniz, Vet. Samet bey ve ekibi doğru kişilerdir… Önce İyi insan olmadan hiç birşey olunmaz… Not: Samet beyin Soluksuz kalmış ve kalbi durmuş bir yavru kedinin hayata dönmesine nasıl vesile olduğunu biliyorum, mesele tecrübe mi?

Gökçe Boztepe – 1 yıl Önce

Sağlam parazit aşısı için götürdüğümüz kedinin sol kolunun altında ödem ve yara oluştu. Bununla birlikte özel hastanede profesör muayenesine eş değer oldukça fahiş bir ödeme yaptık. Kullandığı doz 0.4mg ultra corn (10 mg şişe fiyatı 80TL) , bu doza aldığı ücret 55tl,ilacın kalan kısmını da size iade etmiyor. Aynı ilaçtan vermek için iki gün sonra tekrar çağırdı. Sanırım aynı ücreti tekrar almayı bekliyordu. Tabi ki götürmedik. Tüm yaptıklarına fiks olarak 55tl yazıyor ve ilaçların kalanlarını etik kurallar gereği hasta hayvan sahibine vermiyor. Muayene ücreti 135 TL. Üç ayrı ilaç ve her birisini 55tl den fatura etti, kedinin kan değerlerine baktılar ve bunun için de ayrıca 130tl kan tahlil ücreti aldılar. Üzerine bir de küçük kutu mama verdiler oda 20tl, kedinin bağışıklık sisteminin düşük olduğunu söyleyip o mamanın kediyi toparlayacağını söylediler, hayvan mamayı yemedi, sokak kedilerine verdik onlarda yemedi. Toplam 435TL ödeme yaptık ve bu fiyatın oldukça yüksek olduğunu kendilerine söylememize rağmen, hiç bir şekilde burunlarından kıl aldırmadılar. Yaptıkları tahlil sonucunda tüm değerler referans aralığında ve normal görünmesine rağmen bu ilaçları uyguladılar. Elimizde tahlil sonuçları da mevcut. Asla tavsiye etmiyorum. Güven duyulacak bir müessese değil.

Sevinç Kara – 1 yıl Önce

Samet Bey gayet ilgili idi. 5-10dk ilgilenip bırakmıyor sorularımıza cevap veriyor, bilmediği bir konu varsa dürüstçe bu konuda detaylı bilgim yok diyor bu çok hoşuma gitti. Hayat şartlarının onu ve ekibini değiştirmemesini diliyorum. Not: Mamaların vb. ürünlerde fiyat etiketi yok, olmasını isterdim😊

İpek Can – 1 yıl Önce

Sevgili Dostlarımızın ciddi hastalıkları olması durumunda daha tecrübeli ve profesyonel uzman bir ekip ile görüşmenizi tavsiye ederim

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Durumu daha açık yazarsanız eksiklerimiz neler bilmek isteriz. Zira klinik olarak ekibimiz ve ekipmanlarımız son güncel donanıma sahiptir.

By farude

Bir yanıt yazın