Gültepe Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Gültepe Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Ortabayır, Şair Çelebi Sk. No:44, 34413 Kâğıthane/İstanbul

Telefon : 0212 270 13 90

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Gültepe Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Gültepe Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Jasmin Gül – 3 hafta Önce

Sokakta pireler içinde bulduğum yavru kedi için aradım, iç dış parazit yaptıracaktım, 120 lira dediler, Biraz indirim yapın sokak kedisi dediğim halde hayır fiyatlar da birşey yapamıyoruz cevabını aldım, yani paranız yoksa ölsün mantığıyla çalışan bir işletme, başka bir veteriner bulduk ücret bile almadı sağolsun,. Altı üstü iki dakikalık bir işlem, İçlerinde hayvan sevgisi olmayan, para kazanmaya yönelik kurulmuş bir yer maalesef

Feyyaz Başpınar – 1 ay Önce

Ticarethane! Belediyenin kısırlaştırdığı bir sokak kedisinin dikişleri açılmış ve acil müdahale gerekiyordu. Bu nedenle apar topar buraya getirdim sadece dikiş atılacaktı fakat kliniğin sahipleri 700 TL fiyat biçtiler hatta kısırlaştırma ücreti ne kadar dedim 800 TL dediler. Ne yani, bir dikiş için 700 TL mi alacaksınız? Hem de sokak kedisi için, bak bak.. Tamamen maddiyat düşünen her işleme farklı kalemler ekleyen ve fiyat şişiren bir işletme, hatta milleti nasıl kazıkladılarsa mekanı da baya yenilemişler iyi olmuş ama hekimlerin ne hayvan sevgisi var ne de tecrübeleri. Basic konular için götürebilirsiniz iç parazit veya ufak tefek şeyler. Kimseye önermiyorum. Sorun bunlarda değil belediyelerin de hizmeti o kadar yetersizki biz hayvansever olarak mecburen bu ticarethanelere güveniyoruz. Hepinizi allaha havale ediyorum.

Mustafa Sarı – 1 ay Önce

Avrupa yakasından Anadolu yakasına taşındık tek üzüldüğüm şey veteriner imiz olan gültepe veteriner uzak kalmak oldu kedimin bebekliğinden bır yasına kadar oraya gittik Allah razı olsun gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz

Berk Güler – 2 ay Önce

2.5 aylık yavru sokak kedisinin, ileri diyafram fıtıkı ameliyatını çok başarılı bir şekilde ve uygun fiyata gerçekleştirdiler. Veteriner hekimlerin, hayvan sevgisi ve onlara verdikleri değeri rahat bir şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda ameliyat öncesi ve sonrasında sürekli bilgilendiriyorlar. Sadece ticaret odaklı bir anlayışa sahip değiller.

Murat Erol – 2 ay Önce

Fiyatları adamına göre değişiyor dolandırılmayın dikkatli olun. Ayrıca deneyim sıfır işi bilmeyenlere yavrularınızı emanet etmeyin.

Ayşe Özkan – 1 ay Önce

İki kendimi de buraya götürüyorum gönül rahatlığıyla hayvanlarınızı getirebilirsiniz çalışanları da çok güler yüzlü çok tatlı insanlar.

Lalenur Adıgüzel Üstündağ – 2 ay Önce

Yüzü gözü kanlar içerisinde ayağı burkulmuş sokak kedisine ücretsiz tedavi yaparmısınız diye aradım yok indirim varmış ücret istediler , yorumlarda sokak kedisine ücretsiz tedavi uyguluyorlarmış diye aradım .

By farude