CosmoVet Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.CosmoVet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : İnönü Caddesi, Çamlık Park Sk. No:1/C, 34734 Kadıköy/İstanbul

Telefon : 02163588383

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Vetmen Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vetmen Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Rümeysa Seren – 1 ay Önce

Sokak hayvanlarına olan ilgileri için çok teşekkür ederiz 🧡 sayesinde kedimiz artık çok daha iyi. Çok ilgililer ve çok iyiler 😍

Aslı Aksu – 1 yıl Önce

Son altı aydır kedimiz ve biz ailecek mantar sorunu ile uğraşıyorduk. Küçük bir bölgede başlayan rahatsızlığımız yapılan yanlış tedaviler yüzünden neredeyse kedimizin bütün baş bölgesine, patilerine, kuyruğuna ve gövdesine attı. İlk dört veterinerimizde maalesef sonuç alamadık, kedimiz her gün gözümüzün önünde daha da kötüye gidiyordu. Ama nihayet kedimiz ve biz iyileşmeye başladık. Hepsi de Vetmen sayesinde. Bu zamana kadar yapılan yanlış uygulama ve tutumların aksine kedimize tüm ekip sabırla , sevgiyle yaklaştı. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Vetmen ekibi ile tanıştıktan sonra ilk defa emin ellerde hissettik. Şu an tedavimiz çok iyi sonuç veriyor, tamamen iyileşmek üzereyiz. Aklımıza takılan her soruyu arayıp çekinmeden sorabiliyoruz, ellerinden geldiğince anında yardımcı olmaya çalışıyorlar. Tüm ekibe tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Biz sonunda veterinerimizi bulduk.

Erbuğ Kaya – 1 yıl Önce

Kuşların elinden kurtarıp bizimle yaşamaya başlayan kedimiz Yoda’yla girdiğimiz bu değişik yolculukta bize her zaman yol gösteren ve sahipli ya da sahipsiz her canla kendi çocuğu gibi ilgilenen Vetmen Veteriner Kliniği ekibine çok teşekkür ederiz.

Eda Kalmuk – 1 yıl Önce

Mustafa Bey, İhsan Bey ve ekibi sayesinde iki kedime de sihirli değnek değmiş gibi. Bütün sorularım belki defalarca sormuş olmama rağmen o kadar ayrıntılı ve iç rahatlatıcı şekilde defalarca anlatılıyor ki. Öncelikle çözümü olabilen tanılarda kesinlikle organik yöntemlerle yardımcı oluyorlar. Başka veterinerlerin yaşadığımız her olumsuzluğu ameliyata bağlayıp ardından “size şu kadara yaparız” demesinden çok yorulmuştum.Herşey adım adım anlatılıyor, hayvanları ürkütmeden onlarla gerçek bir iletişim yolu olan sevgi bağını kurarak tedavi ediyorlar. Kedileri konusunda anksiyetesi olan biri olarak söyleyebilirim ki ilk tanışmamızdan sonra her ziyaretimiz inanılmaz olumlu geçti ve paniklerimi o günden itibaren nereye attım, nasıl uçtu gitti bilmiyorum. Kedim Keday veteriner hekimlere oldukça agresif tepkiler veren bir çocuk. Kısırlaştırma işlemi,yağlı bir kedi olduğu ve operasyon zor geçeceği için uzun süre kendine gelmez sanıyordum. Nasıl öpülüp sevildiyse eve geldiğimiz anda hiç bir zorluk çekmeden günlük hayatımıza devam ettik. Bugün kontrole gittik, hızla iyileşiyor Kedayımız ve inanın havlularla bile zor tutulan, sürekli çığlık atan kedi bugün gittiğimizde belki de benimle geri dönmek istemedi. Başka bir şehire de taşınsam rutin aşılarını bile gelir burada yaptırırım. Kendilerini geç bulduk bırakmaya da niyetimiz yok.Evcil hayvanı olmayan herkese de evcil hayvan sahiplenmelerini Vetmen ile bir an önce tanışmalarını tavsiye ederim. Teşekkürler.😻

Sıla Ünyeli – 1 yıl Önce

Bir veteriner kliniğinin ofisinde ve bahçesindeki koltukların her birinde sokak kedileri barınıp yatıyorsa; onlar gerçek hayvanseverdir. Fiyat konusunda beklediğim meblanın yarısı bile tutmadı. Son derece makuller. hayvanlar için yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Enver Razoğlu – 1 yıl Önce

Minnoş isimli kedim aslında çok da minnoş olmadığı için bir çok hekim muayene etmekten kaçınmıştı, İhsan bey ve Mustafa bey sakinlik ile kedimi sakinlestirip gereken işlemleri büyük bir ustalık ve profesyonellik ile yaptılar. Konularında çok hakim veteriner hekim arkadaşlar ayrıca güler yüzlü, sevecen ve donanımlı bir ekip ile beraber çok uyumlu ve iyi bir ekip sizler ile tanıştığında çok memnunum Tavsiye ederim

Güven Gökdere – 2 yıl Önce

Kendileriyle 9 ay önce yaralı bir sokak canını tavsiye üzerine götürerek tanıştık. O günden beri hem evdeki dostum Trafo hem de sokakta beslemelerde karşılaştığım yaralı ve hasta canları gönül rahatlığıyla emanet ettiğim bir klinik. Başlıca götürdüğüm vakalar kanlı ishal olan köpekler ki hala bizimle yaşıyorlar, bacak kırığı olan birçok kedi (ne yazık ki çok karşılaştım), parazit toksikasyonundan ölü halde buldum diyebileceğim Umut kedi ( kurtuldu ve yeni yuvasında mutlu bir şekilde yaşıyor), çok sayıda üsye, göz tedavisi olan kediler, şu an da klinikte ağız ve dişleri çürümüş bir kedi ile kırıklı bir kedi bıraktım ve durumları gayet iyiye gidiyor ve sayamayacağım birçok can) Klinik İstanbul Kozyatağı’nda ben ise Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Avrupa yakasında klinik mi kalmadı da onca yol Vetmen’e geliyorum diye çokça soru sorar gören insanlar. Neden Vetmen’e geliyorum? Sokaklarda karşılaştığım yardıma muhtaç canların büyük bir kısmı çok ağır klinik vakalar. Ben henüz götürdüğüm hiçbir canda olumsuz hiçbir sonuçla karşılaşmadım ve götürdüğüm can sayısı bir hayli fazla olduğu için bu benim için oldukça kıymetli bir veri. Hekimliklerine son derece güvendiğim ve bu yönde sonuçlar aldığım bir klinik. Ayrıca sokak canları için uygun fiyat politikasına sahipler. Kısacası ”ticarethane” değiller. Ayrıca klinik 7/24 hizmet vermekte ve klinikte bu saatler içerisinde uzman hekim bulunmakta. Olumsuz bir durumda canlara zaman kaybetmeden ani bir şekilde müdahale ediliyor. İşin en önemli kısımlarından biri de hayvan sever insanlar. Kliniğin önünde kedi evleri, bütün kediler kısır, hasta görünce anında müdahale ediyorlar ve sokak hayvanları için belli periyotlarda klinikte paketledikleri mamaları dağıtıyorlar. Umarım ihtiyaç duymazsınız ama ihtiyaç duyarsanız gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir kliniktir Vetmen.

By farude