İstanbul’un Büyükçekmece muhitinde Ülke hayvancılık politikalarına duyarlı, hayvan sağlığı ile ilgili konularda ülke gereksinimlerinin bilincinde ve bu yönde kendini geliştirebilen, çiftlik ve ev hayvanlarına yönelik üretim ve klinik bilgiye sahip, hayvanlardan insanlara geçen hastalıklarla ilgili donanımlı, davranışları veteriner hekimliği meslek etiği ve geleneklerine uygun, veteriner hekimliği biliminin ilerlemesi için çalışan, hastalarına ve hasta sahiplerine karşı sorumlu, çevre koşullarına göre en yüksek veteriner hekimliği standartlarını kullanan, gıda güvenliğinde söz sahibi ve hayvan refahını ön planda tutan veteriner hekimler yetiştirerek ülke hayvan ve insan sağlığına en iyi şekilde hizmet etmekte olan fakültedir. Bu alandan randevu almak için aşşağıdaki randevu al butonunu tıklayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. veyahutta iaşşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numarasından iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sunucumuz olan RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Bol Başarılı bir gün geçirmenizi dileriz.

Adres : İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Alkent 2000 Mah. Yiğittürk Cad Hayvan Hastanesi Avcılar Yerleşkesinde Bulunmaktadır, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 02124737070

Hizmet Saatleri : 08.30 – 17.30

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi YOL HARİTASI

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi

Yorumları – Şikayetleri

Eda Bekem – 1 hafta Önce

French bulldog oğlumun gözü için kendi veterinerimizin üç haftalık tedavisi sonucu geç kalınmış bir gözle fakülteye gittik. Gözü berbat haldeydi ve gözün kurtulma şansı %90dı ve Aynur hanım bir mucize gerçekleştirdi bize çok yardımcı oldu acil ameliyat için elinden geleni yapıp ayarlardı burdan ona çok teşekkür etmek istiyorum. İşini gerçekten gönülden yaptığını bize hissettirdi oğluma kendi oğlu gibi hassasiyetle yaklaştı.

Özlem Palandızlar – 1 ay Önce

Inanilmaz berbat bir yer..Bir sokak kedisini almiyacak kadar iyi kalpli bir vet siniz. Ne bi yarali kusu nede yarali bir böcegi size getiririm .. gösterdiginiz davranisdan tek bunu anladim… umrumda degil tek saatimi doldurup eve giderim ..sizin hastalara ilgisizliniz ayakta alkisliyorum.. asla size hastami getirmem! Asla! Doktordan önce insan olmak lazim !

Yeşim Bulut – 3 hafta Önce

Alev Hoca ve ekibinden Eda Hanım’a çok teşekkür ederiz ilk defa bizleri görmelerine rağmen kedimize kendi kedileri gibi baktılar. Alev Hoca en küçük ayrıntısına kadar bizi bilgilendirdi. Rıfkı size minnettar ☺

Dilan Kılıç – 2 gün Önce

Veterinerlik fakültesine ulaşmak imkansız. Neden bir telefon var ve neden açılmaz anlamıyorum. Bilgi alabileceğiniz bir kanal da yok.

Ferhat Vural – 9 ay Önce

Gerçekten çok yetersiz personellere sahip. Tecrübelerim sonucunda ülkemizin okumuş olduğunu iddia eden kesiminin bu kadar yetersiz olduğunu görmek beni çok üzdü. İki kedimi de defalarca götürdüm. Tek yaptıkları sürekli test yapmak ve film çekmek. Kesinlikle çözüm üretemiyorlar. Bir kedim 15 yaşında acı içinde kıvranarak, nefessiz kalarak öldü. Diğeri 5 yıldır kabızlıkla uğraşıyor yüzlerce kez götürmeme rağmen hep aynı laflar. Test yapıp film çekip para almak tek amaçları gibi gözüküyor adeta. Bence buraya gideceğinize kendini geliştirmiş ve yetenekli bir veteriner bulup ona gidin. Fiyat açısından da buranın özel veteriner kliniklerinden arda kalır yanı yok. Dolayısıyla zarara girmezsiniz en azından hayvanınız iyileşir.

By farude