Anka Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Anka Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Çakmaklı Mah. Hadımköy Yolu Cad. Gölşehir C 6 Blk No: 107 F İç Kapı No: 1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 05428915728

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Anka Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Anka Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

İzzet Hiçkalmaz – 3 hafta Önce

yillardir tanidigim ve gittigim tertemiz bir klinik tabiiki dr.umit…iyiki var…her sorunu dikkatlice dinleyen anlayan ve cozumunu detayli anlatan bir veteriner hekim…heryerde olmaz..sagolsun varolsun..🥰🥰🙏🙏🙏🐶🐱

Mehmet Güner – 1 ay Önce

Uzun yıllardır canlarımızı gözümüz arkada kalmadan emanet ediyoruz. Tüm rutin aşı ve tedavilerinde, hastalıklarında en iyi hizmeti aldık. Anka Veteriner Kliniği’ne profesyonelliği ve bir o kadar da samimi yaklaşımı için teşekkürler. Gönül rahatlığıyla canlarınızı emanet edebilirsiniz.

Nazik Unsal – 1 ay Önce

Gerek ev, gerekse sokak canlarım için Anka Veteriner Kliniğinden aldığım hizmetten son derece memnunum.Teşhis,tedavi konusunda başarılı bulduğum gibi, süreci izleyip,bilgilendirmeleri de ayrıca takdire değer.

Arzu Gedik – 1 ay Önce

Köpeğimi ve kedilerimi emanet edebileceğim yegane yer. 15 senedir hayvan sahibiyim, burası öncelikle güven veriyor, doğru ve hızlı teşhis uyguluyor en önemlisi ise hayvana sahibi kadar duyarlı davranıyor. Tavsiye ederim.

Rana Toraman – 1 hafta Önce

Senelerdir tanıdığımız , gözümüz kapalı güvendiğimiz son derece başarılı bir klinik olan Anka Veteriner Kliniği ile iyiki seneler önce tanışmışız. Halen kedimiz ve köpeğimiz Ümit bey’e emanet. Herkese gözümüz kapalı tavsiye ettiğimiz tek klinik. Her şey için çok teşekkür ederiz. 🙏🏻

By farude