Petoloji Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Petoloji Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Cumhuriyet, Yıldıray Çınar Sk. No:7, 34500, 34500 Beylikdüzü Osb/Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 02128738583

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Petoloji Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Petoloji Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Zafer Keskin – 8 ay Önce

Nihayet veteriner hekim arama çalışmalarımız sona erdi…Kendi iki kedimiz dışında yeni bahçe katımıza misafir gelen iki sokak kızımızdan olan 3+5=8 yavrusunu Emre kardeşimizin güvenli ellerine teslim ettik…1. sokak kızımızı ve onun kızını, desteklerini esirgemeden profesyonelce sterilize etti ve yine aynı anne ve üç yavrusunun ağzındaki viral enfeksiyonu tespit etti ve hemen tedaviye başladık…Çok genç bir hekim olmasına rağmen etik iş anlayışıyla bizi fazlasıyla etkiledi…Sokak kedilerimize verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz…Başarılar diliyorum.

Ezgi Kamacı – 1 yıl Önce

Emre Bey kedilerimin hepsiyle ayrı ayrı çok güzel ilgilendi. Ayrıca klinik çok temiz ve düzenli bir ortama sahip. Gönül rahatlığıyla gittiğim ve herkese de tavsiye ettiğim bir klinik. Petoloji Veteriner Kliniği’nden çok memnunuz 😊

Pınar Arslanergün – 7 ay Önce

İki kedimi de traş ettirdim Emre bey kibar ve ilgiliydi traşlari da guzel olmustu tavsiye ederim👏

By farude