İzmir Karşıyaka İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Hastane Olan İzmir Medical Park Hastanesi Hakkında Bilmeniz Gereken Bazı Bilgileri Sizler için burada Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Sizlere Paylaşmaktayız.İzmir Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti,İzmir Medical Park Hastanesi Doktorları,İzmir Medical Park Hastanesi Tahlil Sonuçları,İzmir Medical Park Hastanesi Pcr Testi,İzmir Medical Park Hastanesi Covid 19 Testi,İzmir Medical Park Hastanesi Lazer Epilasyon Ücreti,İzmir Medical Park Hastanesi iş ilanları,İzmir Medical Park Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,İzmir Medical Park Hastanesi Hakkında Daha Detaylı Bilgiler Aşşağıda yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: İmbatlı, Yeni Girne Bulvarı, 1825. Sk. No:12, 35575 Karşıyaka/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 399 50 50

Whatsapp: 90 541 399 50 50

Email: [email protected]

İzmir Medical Park Hastanesi Yol Tarifi

İzmir Medical Park Hastanesi Doktorları

İzmir Medical Park Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ali Gacan – bir ay önce
İzmirde ki özel hastahanele rin içinde en iyi olanı.Onkoloji servisinde aldığımız 2020,2021,2022 yıllarındaki pandemi doneminde aldığımız hizmetlerden memnun kaldık.Bir miktar katkı payı alınıyor.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sayın Ali Gacan,,

Değerli yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Başvurunuz 1701/8E referans kodu ile kayıt edilmiştir.

Saygılarımızla.

Ergün Kösem – bir ay önce
Merhaba, İzmir Karşıyaka’da bulunan Medical Park Hastanesi ile ilgili olarak olumlu anlamda yaşadığım iki tecrübeden bahsedeyim.
Birincisi; yıllardır geçmeyen bir bel fıtığı problemim. Uzun yıllar yaşadığım bu rahatsızlığa bir çare arayışı içerisindeyken önce Medical Park Fizik Tedavi Bölümüne giderek Prof. Dr. Rezzan Günaydın’a muayene oldum. Hocam fizik tedavi uygulattı. Sonuç olarak şu an Allah’a şükürler olsun ki o şiddetli ağrılardan kurtulmuş durumdayım. Bu nedenle başta Prof. Dr. Rezzan Günaydın olmak üzere Fizik Tedavi Bölümündeki tüm personele şükranlarımı sunuyorum.
İkincisi; bugün babamı Nefroloji bölümünde Doç. Dr. Cenk Gökalp’e götürdüm. Babamın da uzun süredir devam eden böbrek sorunları mevcut. Cenk hoca sağ olsun, önce muayene etti, gerekli tetkik ve tahlilleri yaptırdık, akabinde tedavi uyguladı. Muayene, kan ve idrar tahlilleri, akciğer röntgeni, ultrason çekimleri, sonuçlarının çıkması, hocaya göstermemiz ve tedavi süreci içinde bulunduğumuz pandemi şartlarına rağmen yarım günde bitti. Düşününce olmaz denilir. Ama oldu.
Netice itibariyle; Medical Park Hastanesini yıllardır tercih ederim, bugün tercihimin ne denli doğru olduğunu bir kez daha gördüm. Oturmuş bir sistem, çok iyi hocalar, kaliteli cihazlar, iyi personel, gerisi kendiliğinden ortaya çıkıyor. Bunun için bu hastaneye 10 üzerinden 10 puan veriyorum.
Herkese sağlık dilerim ama şifa arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sayın Ergün Kösem,

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Hastanemiz deneyimli hekim kadromuz ile hizmet vermektedir ve hastanemiz İngiliz Standartları Enstitüsü BSI ISO 10002 hasta geri bildirim politikası ile sizlerin geri dönüşlerini değerlendirmektedir. Memnuniyetiniz ilgili müdürlüğümüz ile paylaşım sağlanmıştır. Başvurunuz 1701/6E – 1701/7E referans kodu ile kayıt edilmiştir.

Bilgilerinize sunar, Sizlere sağlıklı günler dileriz

Saygılarımızla.

Ugur Ekici – 3 hafta önce YENİ
Çocuğum ishal ve kusma şikayetiyle çok rahatsızlanınca Medicalpark Hastanesi’nde gittim. Maalesef randevum yoktu ve çok yoğunlardı. Arkadaşlara durumu izah ettim. Beni Güler yüzle karşılayıp hemen yardımcı olmaya çalıştılar tek tek tüm hekimlere alabilir miyiz diye danıştılar. Dr. Tülay Akça beklersek yardımcı olacağını iletti bizi i zor durumda geri çevirmediler. Bekledik ve hastaları arasında boşluk olduğu an hemen yardımcı olup bizi aldılar. Hayatımda gördüm en bilgili ve ilgili doktor kendisi her süreci sabırla hiç atlamadan dinledi bizi uzun uzun muayne etti. Oğlumun bilinmeyen karaciğer rahatsızlığı olduğu için bu güne kadar bilmem gereken ama kimsenin söylemediği tüm detaylarla ilgili bizi bilgilendirdi ve bilinmeyen bir süreç olduğu için ilaç vermeyip oğlumu o durum da göndermek istemeyip bize serum verdi ve çok hızlı bir şekilde iyileşme sürecimi hızlandırdı. Çok mutlu ayrıldık. Öncelikle bizi zor zamanımızda geri çevirmedikleri için yanımızda oldukları için o panik halimizde bile her alanda Güler yüzle karşılayıp yardımcı oldukları için gerçekten minnettarız. Doktorumuza çok güveniyoruz sonrasında sürekli bizimle telefonla yazıştı ve ilgilendi her sorumuza cevap verdi. Girişte kayıt açan Beril, Ceyda ve Pınar hanıma Doktorumuz Tülay Hocaya ve danışmanı Tuğçe hanıma ilgi alakaları için çok teşekkür ederim iyiki varsınız hep olun🙏🙏 Ayrıca pandemi şartlarında covid-19 konusundaki hassasiyet, hijyen ve temizlik konusunda tüm önlemleri aldıkları için ayrıca teşekkür ederim…

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Sayın Uğur Ekici,

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Çocuk Sağlığı bölümümüz deneyimli hekim kadromuz ile hizmet vermektedir ve hastanemiz İngiliz Standartları Enstitüsü BSI ISO 10002 hasta geri bildirim politikası ile sizlerin geri dönüşlerini değerlendirmektedir. Memnuniyetiniz ilgili hekimimiz ve müdürlüğümüz ile paylaşım sağlanmıştır. Başvurunuz 23003 / 23004 referans kodu ile kayıt edilmiştir.

Bilgilerinize sunar, Sizlere sağlıklı günler dileriz

Saygılarımızla.

ömer Çakır – 3 hafta önce YENİ
Kardiyoloji bölümünde tedavi olduk. Herkes çok ilgili ve saygılı. Gelecek olan herkese tavsiye ederim. Hastaneye değil adeta otele gelmiş gibi hissediyorsunuz. Pandemi döneminde saatlerce hastanelerde sıra beklemekten kurtulduk. Güvenle gelip tedavimizi olup çıkıyoruz.
Beğen
İşletme sahibinin yanıtı2 hafta önce
Sayın Ömer Çakır,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz bizler için önemli. Başvurunuz 24283 referans kodu ile kayıt edilmiştir.

Bilgilerinize sunar, Sizlere sağlıklı günler dileriz
Saygılarımızla.

Gamze Gökalp – bir ay önce
Kadın doğum doktorlarımız Buket Saçkıran ve Mehmet Bal hocalarımıza teşekkürlerimi bir kez daha burdan iletmek istiyorum.Öncelikle Buket hanımla hamileliğimden önce tanışıklığımız var. İnsan iletişimi ve bilgisi üst düzey olan mükemmel bir doktor. Mesleğine çok hakim, güncel ve oldukça birikimli enerjisi yüksek bir hoca.Buket hanımın da hamileliği sebebiyle 17 hafta da Mehmet Bal hocamızla sürece devam ettik.Mehmet hocamızın da üst düzey bilgisi,tecrübesi ve yaklaşımı ile ilk günden beri hep yanından mutlu ayrıldık.Hamilelik ve doğum sürecimizde eksikliğini hiç hissetmedik, sürekli iletişim halinde,soru işaretlerinin hiç kalmadığı, kendimizi tamamen güvende hissettiğimiz bir süreç yaşadık.Hocanın ekibindeki diğer sağlık personelleri arkadaşlarda çok ilgili, nazik, iletişimleri samimi insanlardı. Özellikle normal doğum isterseniz gözü kapalı olarak Mehmet Bal ‘ı tercih edebilirsiniz,kesinlikle öneririm.Mehmet bey ve Buket Hanım ‘a sonsuz teşekkürler.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sayın Gamze Gökalp,

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Hastanemiz deneyimli hekim kadromuz ile hizmet vermektedir. Memnuniyetiniz ilgili hekimimiz ve müdürlüğümüz ile paylaşım sağlanmıştır. Geri bildiriminiz bizler için önemli 1701/22E referans kodu ile kayıt edilmiştir.

Bilgilerinize sunar, Sizlere sağlıklı günler dileriz

Saygılarımızla.

medicalpark izmir tel
izmirdeki medical park hastanesi
izmir medical park hastanesi çoçuk doktorları
izmir medical park hastanesi silahlı çatışma
izmir medical park hastanesi kardiyoloji doktorları
izmir medical park hastanesi dermatoloji doktorları
izmir medical park hastanesi dahiliye doktorları
izmir medical park hastanesi doğum ücretleri
izmir medical park hastanesi diş doktorları
izmir medical park hastanesi diyetisyen
izmir medical park hastanesi dogum
izmir medical park hastanesi doğum fiyatları
izmir medical park hastanesi doktoru
izmir medical park hastanesi endokrinoloji doktorları
izmir medical park hastanesi e sonuç
izmir medical park hastanesi e randevu
izmir medical park hastanesi ekşi
izmir medical park hastanesi epilasyon
izmir medical park hastanesi saç ekimi
izmir ekonomi medical park hastanesi
izmir medical park hastanesi fiyatları
izmir medical park hastanesi fizik tedavi
izmir medical park hastanesi randevu telefon numarası
izmir medical park hastanesi gastroenteroloji doktorları
izmir medical park hastanesi göz doktorları
izmir medical park hastanesi nasıl gidilir
izmir girne medical park hastanesi
izmir karşıyaka medical park hastanesi nasıl gidilir
izmir yeni girne medical park hastanesi
izmir karşıyaka yeni girne medical park hastanesi
izmir medical park hastanesi hematoloji doktorları
izmir medical park hastanesi hemşireleri
izmir medical park hastanesi hemşire maaşları
izmir medical park hastanesi hangi metro
izmir medical park hastanesi hangi durakta
izmirde medical park hastanesi nerede
izmir medical park hastanesi iletişim numarası
izmir medical park hastanesi insan kaynakları
izmir medical park hastanesi izmir’in neresinde
izmir medical park hastanesi kimin
medical park izmir jinekoloji doktorları
izmir medical park hastanesi kadın doğum doktorları
izmir medical park kadın doğum doktorları
medical park hastanesi izmir
izmir medical park hastanesi kalp damar doktorları
izmir medical park hastanesi kadın doğum yorumları
izmir medical park hastanesi karşıyaka
izmir medical park hastanesi korona testi
medical park hastanesi izmir doktorları
karşıyaka medical park hastanesi doktorları
izmir medical park hastanesi lojmanı
izmir medical park hastanesi doktor listesi
medical park izmir hastanesi laboratuvar sonuçları
medical park izmir dogum fiyatları
izmir medical park hastane müdürü
izmir medical park pandemi hastanesi mi
medicalpark hastanesi mersin
medical park hastanesi ankara
izmir medical park hastanesi nefroloji doktorları
izmir medical park hastanesi neresi
izmir medikal park hastanesi nerede
izmir medical park hastanesi numarası
izmir medical park hastanesi onkoloji doktorları
izmir medical park hastanesi onkoloji
izmir ekonomi üniversitesi medical park hastanesi özel mi
izmir örnekköy medical park hastanesi
özel medical park hastanesi izmir iş başvurusu
özel medical park izmir hastanesi kurum kodu
özel medical park izmir hastanesi tesis kodu
izmir medical park hastanesi pcr testi
izmir medical park hastanesi psikiyatri doktorları
medicalpark izmir kadın doğum
izmir karşıyaka medical park hastanesi telefon numarası
izmir medical park hastanesi sgk anlaşması var mı
izmir medical park hastanesi sahibi
izmir medical park hastanesi servis saatleri
izmir medical park hastanesi sonuç
izmir medical park sahibi
izmir medical park hastanesi şikayet
izmir medical park hastanesi tesis kodu
izmir medical park hastanesi tel
izmir medical park hastanesi tel no
izmir medical park hastanesi ulaşım
izmir medical park hastanesi ücretleri
izmir medical park hastanesi üroloji doktorları
izmir ekonomi üniversitesi medical park hastanesi doktorları
izmir medical park hastanesi yorumlar
izmir medical park hastanesi yol tarifi
izmir medical park hastanesi yakını satılık daire
izmir medical park hastanesi yönetim kurulu
izmir medical park hastanesi yorum
medical park izmir fiyatları
özel medical park hastanesi izmir
izmir medical park muayene ücreti
medical park hastanesi izmir telefon
çiğli medical park hastanesi
izmir medical park doktorları

By farude