İzmir Karşıyaka İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Metropol Tıp Merkezi ile ilgili Bir Çok Bilgileri Sizler için Sosyal Medya aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bu Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Çünkü Bu Bilgiler Güncellenip Değişebilir.Lütfen Özel Metropol Tıp Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Özel Metropol Tıp Merkezi Doktorları,Özel Metropol Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Metropol Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Metropol Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Özel Metropol Tıp Merkezi

Adres: Şemikler, Anadolu Cd. No:593, 35560 Karşıyaka/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 336 64 65

Özel Metropol Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Metropol Tıp Merkezi Doktorları

Özel Metropol Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Yakup Küçüktaş – 6 gün önce YENİ
Genel Cerrahi Uzmani Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocama çok teşekkür ederim ameliyatımı ağrısız bir şekilde çok kısa sürede gerçekleştirildiği için ve güler yüzü ilgisi için aynı şekilde asistanı da kendisi kadar ilgiliydi kesinlikle tavsiye ederim .

nesim uygut – bir ay önce
Genel Cerrahi Uzmani Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocam yaklaşık 15 dk da MIKROSINUSEKTOMI yöntemi ile operasyonumu gerceklestirdi ve kısa sürede ağrısız bir sekilde iyileştim. Kendisi iyiki var, çok ilgili, guleryuzlu ve güvenilir bir doktordur kesinlikle tavsiye ederim :))

Metin Çetin – bir ay önce
Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocama çok teşekkür ederim Ameliyat öncesi de sonrası da çok ilgilendi ve sorunsuz şekilde tekrar sıhhatime kavuştum ve işimin başına geçtim.Allah razı olsun kendisinden ve asistanından.

Sevim Çelik – 2 ay önce
Genel Cerrahi Doktor u Barış Bey’e ağrılı bir şekilde gittiğimde çok korkmuştum ama o kadar güven verici ilgili bir doktor ki tüm korkularım geçti. Operasyondan 1 gün sonra normal yaşantıma hemen dönebildim. Harika bir doktor mutlaka tavsiye ediyorum🙏 Ayrıca ameliyathanede çalışan hemşire hanıma o harika ilgisi sıcak şefkati için de teşekkür ederim. Mutlaka tavsiye ediyorum. 🌼

Sevil Aksüt – 2 ay önce
Tam bir ticarethane. Işe giriş için sağlık raporu ücreti sormak için aradım. Buraya gelmeniz gerekiyor dediler. Rapor alırken göz doktoru beni ameliyat olmam gerektiğine ikna etmek için baya uğraştı. Oysa daha yeni başka bir hastanede detaylı göz muayenesinden geçmiştim. Doktor hemşire ile yanımda başka bir hastanın işlemi için ücret konuştu ne desek 1500 mu desek 2000 mi desek diye. Hiçbir ücret politikaları yok kime ne yedirirsek diye. Başka bir yerde tekrar uğraşacak vaktim olsa paramı alır çıkardım. Mecbur olunmadikca gidilmemesi gereken bir yer.

Mert Karasu – 2 ay önce
Genel Cerrahide Barış Zamandar Hocam var daha ne olsun. Kendisi çok kibar ve güvenilir bir insan. Çok kısa sürede teşhisimi koyup ameliyatımı gerçekleştirdi. Geçirdiğim ameliyat sonucu kısa bir sürede ağrısız ve sorunsuz bir şekilde evime dönebildim. Ameliyat sonrası kontrollerimde ise her zaman ilgili ve tedbirliydi. Kendisine emekleri için çok teşekkür ediyorum.

BÜLENT ÖZEL – bir ay önce
Üroloji doktoru Op. Dr. Yücel Tuzcuoğlu hocaya yakın ilgisi ve böbrek taşımın 24 saatten az bir sürede düşmesini sağlayan yardımı için çok teşekkür ederim.

Ege Sönmez – 5 ay önce
Bidaha Metropol mü aman aman!!
Hastaneye kalça bölgesinde bi apse bi şişlik için Genel cerrahi bölümü =BARIŞ ZAMANDARA gittik ve bizden ULTRASON ve KAN TAHLİLİ istedi hadi ULTRASON anladımda KAN testide ne bileyim dedim ve ister istemez para tuzağı olduğunu anladım, hadi neyse yaptıralım geldik artık dedik… Sonuçları doktora götürdüğümüzde ise tahmin ettiğim gibi ameliyat dendi bende tabi nişanlımı ameliyata hemen sokmak istemedim. Para tuzağı olduğunu düşündüm ve bi devlet hastanesine gittik ordaki doktor ise olurmu öyle şey ne ameliyatı dedi ve ilaç yazdı Sonuç = 4 GÜNDE ŞİŞLİK TAMAMEN KAYBOLDU.
SAKIN SAKIN GÜVENMEYİN KESİLİP BİÇİLDİĞİNİZLE KALIRISINIZ…!!!!!

Baran Bilir – 5 ay önce
Allah doktor Barış ZAMANDAR dan bin razı olsun. Ankaraya gidip 6 kez tedavi gören anneme 20 dakikalık bir ameliyat ile sağlığına kavuşturdu. Bununla kalmadı 2 torunumuzuda SÜNNET yaptı. Çok memnunuz, Metropol karşıyakanın en iyisi… EVİMİZ

himmet Avcı – 6 ay önce
20-08-2021 saat 13.00 üroloji doktoruna muayene olmak için ücretimi ödedim ilk sıradasınız dediler üroloji muayene odasının önünde beklemeye başladım, saat 13.15 oldu Dr. yok bende gerekli yerlere sordum Dr. ne zaman gelecek diye çünkü 14.00 da yetişmem gereken önemli bir randevum vardı, bilahare Dr. olduğunu sonradan anladığım üroloji uzmanı Dr. Yücel Tuzcuoğlu bir hışımla kimmiş beni soran hasta diye bağırdı bende benim dedim Dr. bir hışımla üstüme yürüyüp bir dolu hakaret etti ben neden geç kaldığını sorgulamışım diye neredeyse beni dövecekti ben yine de terbiyemi bozmadım gidip muayene mi iptal ettirdi o ara başka bir meslektaşı olan Dr. İlker özer de kendisine destek oldu gerekirse üç saat bile beklemek zorundaymışım gibi saçma sapan savunma yaptı. Sizi Allaha havale ediyorum ben 67 yaşında bir şahısım eğer onlara uyup tepki göstersem hem dayak yiyecektim hem de Dr. oldukları için onlar haklı çıkacaktı, yazıklar olsun sizin insanlığınıza.

Abdullah Tekinel – 2 ay önce
29.11.2021 tarihinde üroloji doktoru yücel beye muayene olduk doktor yücel bey çok ilgilendi cok yardımıcı oldu kendisine cok teşekkkür ederim allah razı olsun olumsuz yorumlara itibar etmeyin biraz sert bir mizacı var ama kalbi çok güzel

Özel Metropol Tıp Merkezi Tıbbi Birimler

By farude