İstanbul Kadıköy’deki Şubasi ile Hizmet eden Sağlık Kurumu Olan Kadıköy Acıbadem Hastanesi ile ilgili Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşacağız.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bu Bilgileri iyi Değerlendirip Öyle Hareket Etmenizdir.Kadıköy Acıbadem Hastanesi Randevu alma,Kadıköy Acıbadem Hastanesi Muayene Ücreti,Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doktorları,Kadıköy Acıbadem Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Kadıköy Acıbadem Hastanesi Tahlil Sonuçları Gibi Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Acıbadem, Tekin Sk. No:8, 34718 Kadıköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 544 44 44

E-POSTA : [email protected]

Kadıköy Acıbadem Hastanesi Yol Haritası

Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doktorları

KADIKÖY ACIBADEM HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

M. Sayar – 2 hafta önce YENİ
Buraya gelirken kesinlikle doktora gelin hastaneye değil. Bu her hastane için böyle. KBB Altuğ Özağar a hem ben hem eşim burun ameliyatı olduk kendisi çok ilgiliydi. Fizik tedavi için Emrullah Hayta ile bir görüşmem oldu kendisi yine çok ilgili özenli bir doktordu. Cildiye için Funda Güneri den hiç memnun kalmadım çok ilgisizdiilaç yazdı yolladı kortizonlu ilaçlar olduğunu bile söylemedi bilgilendirme yapmadı. Kadın doğum için kendi doktorumun o gün muayenesi yok diye Gülnihal Bülbül e bir kere gitme gafletinde bulundum hiç memnun kalmadım hiç güven vermedi çok donuk ve ilgisiz ağzından cımbızla laf alınıyor Beni randevuya yarım saat geç aldı sonrasında da servise gitmem lazım diyerek biz daha odadan çıkmadan odayı terketti gitti Büyük kabalık.. Neyse ki Kendi Doktorum Birgül Karakoç ile takiplerimi yapıyoruz kendisi çok ilgili çok tatlı enerjisi yüksek bir hekim.

Armağan Durdağ – 2 ay önce
Hastanenin ana girişinde tekerlekli sandalye yok! Hem de sürekli! Fizik tedaviye düzenli geldiğim için buna defalarca şahit oldum. 15 dakika sandalye beklenir mi? Hem de ana kapıda.. Arabadan inemediğimden de arkada hastaneye gelen diğer arabalar da ana kapıya yaklaşamıyor, trafik kitleniyor. Bravo size! Ayrıca sandalyeyi taşıyacak destek personeli de yok. İnanılmaz. Niye yoksunuz diye sorduğumda, her işe, bakkala gitmeye bile onları koşuyorlarmış. Zaten hem personel hem de sandalye sayısı yetersizmiş. Yönetime söyleniyormuş, ama kimse sallamıyormuş. Ama para almayı biliyorlar… Hastanede işi biten tüm sandalyelerin kural olarak hemen kapıya getirilmesi gerek. Biz Türkiye’nin en kalifiye hastanlerinden birine geliyoruz, ama bu hata ve duyarsızlık yakışmıyor. Bugün şans eseri Hasta İlişkileri Müdürü ile karşılaştık. Durumu anlattık. Bakalım ne değişecek… Tarih 30.06.2021.

Beyza Demir – 4 hafta önce
Güzel bir çalışma ile birlikte ak parti ilçe belediye başkanları toplantısı sona erdi ve ben hep seni düşünürüm de bir istisnaydı de bu linki dene istersen sana da tavsiye etmem lazım ya ben de özledim klip izle canlı maç izle etiketi ile gidiyorduk o yüzden de bir çok farklı bir şey yok gerçekten çok zor bir şey yok gerçekten çok zor

Burak Sermet – 3 hafta önce YENİ
11 YAŞINDAKİ KIZLARIMIN CHECK UP RANDEVULARI İÇİN GİTTİK VE ÇOCUK KARDİYOLOJİ BÖLÜMÜNDE YAŞADIĞIMIZ SORUNLAR KABUL EDİLEBİLİR DEĞİLDİ .

Habibe Yalçın – bir ay önce
Hastane otoparkı ücretli, bilginiz olsun. 10 da olan randevumuza 10.30 girebildik. Bütün kan tahlilleri normal çıkmasına rağmen Tomografi istediler fiyatı 2700 TL. Doktorumuz normaldi. Ama herşey çok yavaş ilerliyor. insanlar devlet hastanesinde sıra beklememek için özel hastane tercih ediyorlar ama asla randevu saatlerine uygun muayeneye alınamıyoruz.

fatih boncukluoglu – bir ay önce
Her anlamda giderek kötüleşen hastane. Açıklarını kapatmak içinde ortalıkta dolaşan mavi tişört mavi kot pantolonlu sözde hasta temsilcileri ile oyalama görevinife çok güzel üstleniyorlar

Deniz Karamanoğlu – bir ay önce
Aşı için gittim. Son derece iyi organize olmuşlar, üstelik aşı yapan personel ve o alandaki görevliler çok güler yüzlü😊

Senem ANLI ILGAZ – bir ay önce
Senelerdir guvenerek gittigim hastane. Aliskanliktan mi bilmiyorum ama Acibadem hastanelerinin icinde bence en duzenli olani.

By farude

Bir yanıt yazın