İstanbul kadıköy ilçesinde Hizmet eden Özel MedAmerikan Tıp Merkezi ile ilgili Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.MedAmerikan Tıp Merkezi Randevu alma,MedAmerikan Tıp Merkezi iş Başvurusu,MedAmerikan Tıp Merkezi Muayene Ücreti,MedAmerikan Tıp Merkezi Nerede,MedAmerikan Tıp Merkezi Kadın Doğum Ücretleri,MedAmerikan Tıp Merkezi Doktorları,MedAmerikan Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,MedAmerikan Tıp Merkezi Nasıl Giderim,MedAmerikan Tıp Merkezi Sahibi Kim,MedAmerikan Tıp Merkezi Telefon Numarası,MedAmerikan Tıp Merkezi ile ilgili Bütün aradıklarınız Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Fenerbahçe, Bağdat Cd. No:130, 34726 Kadıköy/İstanbul

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 18:00

Telefon: (0216) 468 25 55

MEDAMERİKAN TIP MERKEZİ YOL HARİTASI

MEDAMERİKAN TIP MERKEZİ DOKTORLARI

MEDAMERİKAN TIP MERKEZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Ahmet Münir – bir hafta önce YENİ
Özel Hastane olmaktan çok uzak..Basit bir PCR testi için yarım saat beklettiler..

Alphan Akyüz – 3 hafta önce YENİ
Mükemmel doktorlari var ama bir telefon numarasi degistirmeyi beceremiyorlar. Her gelisimde yok güncelleme oldu yok bilgilerinizi paylasiyormusunuz vs. Benim bunlari kac defa onaylamam gerekiyor?!

Utku Tavsel – bir ay önce
Çocuğumuza devletin karşılamadığı bir aşı yaptırdığımız için doğal olarak aşı ücretini verdik üstüne muayene ücretini de verdik ki bunlar normal. Peki bir de “aşı yapılması” adı altında alınan ücret de neyin nesi oluyor? Böyle bir saçmalık hayatımda görmedim. Üstüne üstlük diğer tüm özel hastanelerde bile kontrol muayenesi süresi 15 gün iken burada 10 gün. Hastaları yolunacak kaz olarak gören bir ticarethane, kesinlikle tıp merkezi vs. değil.

Orhan İlikcik – 7 ay önce
01.02.2021’de tek gözümden katarakt ameliyatı oldum.Operasyonu gerçekleştiren doktorumun adı Vildan Toğrul idi.
İş ,sadece ameliyatımı başarı ile gerçekleştirip uzun süredir sıkıntı veren gözüme en uygun lensi yerleştirerek kataraktı temizleyip astigmatımı da sıfırlamakla kalsa gene iyi idi ! Ama gerek o güler yüzü ve gerekse o tatlı dili ile, ilk bir hafta boyunca gün aşırı muayene ederek operasyon sonrası gelişimi takip etmesi ve ikinci haftada da görevim dolayısıyla İstanbul dışındaki işime başladığımda bile aralıklarla arayıp görüntülü konuşmalarla kontrole devam etme çabası için daha ne denebilir ki ?
Her şey için sağ olasınız sevgili Vildan hocam..

ZEYNEP SERAP DEĞİRMENCİ – 5 ay önce
24 mart 2021 tarihinde kolonoskopi ve endoskopi oldum.
Gerek müdahale öncesi, gerekse mudahele odasındaki ilgi ve temizlik beni çok memnun etti.Tesekkur ederim.

figen gulenay – 6 ay önce
Ben hayatımda bu kadar sorunsuz bir ekip görmedim. Gerek karşılamada ki vurdum duymaz ekip gerek Dr Hakan Sümer randevusuna 30 dakika geç gelmesi hiç bir geçerli sebep olmaksızın. Biz randevu saatimize 5 dk kala gelebiliyorsak Ataşehir gibi bir yerden herkesin zamanında işinin başında olmasını bekliyoruz. Saygısızlık resmen

Gulnoza Mamatova – 7 ay önce
Bu kadar sorumsuz personel hiç bir yerde görmedim, tub bebek transferi için acil olan 2 3 tane test yaptırdık sonuçlar gün içinde lazım acil dedi doktorumuz labaratuvar da çalışan kızlar iki üç saate emaile gönderiyoruz dediler ve akşam oldu hala yok bayan o test sonuçlara göre ilaç kullanacak tub bebek transferi emrionlar bunlar bebek oyunçaklari değil allah aşkına 2065tl ödedik bu testler için malesef sorumsuz personal

Nurullah Vekiloglu – 6 ay önce
Dr. Vildan Tuğrul, her iki gözüme operasyon yaptı. Çok memnün kaldım. Eli çok hafif. Operasyonu çok rahat bir şekilde geçirdim. Operasyon öncesi ve sonrasında da benimle çok ilgilendi ve tedaviyi sürdürüp takip etti. Kendisine çok teşekkür ederim. Kurumunuzda böyle hocaların olması çok değerlidir. Herkese tavsiye ederim.

Marduk kk – bir ay önce
Çok kötü ve ilgisiz bir hastane

Serdar Doleniye – bir ay önce
Küçük Amerikan Hastanesi.

arman oluk – 6 ay önce
Güven veren iyi servis. Ufak tefek işler için ideal.

By farude

Bir yanıt yazın