İstanbul Kadıköy İlçesinde Görev Yapan Kadıköy Medicana Hastanesi ile ilgili Bilmek istediğiniz Bilgilerin Bir Çoğu Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.Kadıköy Medicana Hastanesi Randevu alma,Kadıköy Medicana Hastanesi Muayene Ücreti,Kadıköy Medicana Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Kadıköy Medicana Hastanesi Tahlil Sonuçları,Kadıköy Medicana Hastanesi Doktorları,Kadıköy Medicana Hastanesi iş Başvurusu,Kadıköy Medicana Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımzın Devamında Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Zühtüpaşa Mah, Recep Peker Cd. No:15, 34724 Kadıköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 970 49 70

Çağrı Merkezi: 0850 460 6334

E-Posta: [email protected]

Mersis No: 0468007212300053

Kadıköy Medicana Hastanesi Yol Haritası

Kadıköy Medicana Hastanesi Tanıtım Filmi

Kadıköy Medicana Hastanesi Doktorları

Acil Servis
Dr. Ümit Kaldırım
Ağız ve Diş Sağlığı
Dt. N. Can Gökkurt
Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Ayşe Eda Bayram Palaoğlu
Uzm. Dr. Kemal Özay
Uzm. Dr. Serdar Usyılmaz
Uzm. Dr. Taner Ulusoy
Beslenme ve Diyet
Dyt. Maria Tanoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Doç. Dr. Hakan Somay
Op. Dr. Hakan Şimşek
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Uzm. Dr. Belgin Özbek
Uzm. Dr. Mine Erten Okumuş
Uzm. Dr. Nadire Uyar
Dermatoloji
Prof. Dr. İnci Mevlitoğlu
Uzm. Dr. Hikmet Orbay
Uzm. Dr. Onur Çapkan
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Doç. Dr. Esra Nur Ademoğlu Dilekçi
Enfeksiyon Hastalıkları
Uzm. Dr. Ahmet Cem Özuğuz
Evde Sağlık (Bakım) Hizmetleri
Dr. Ümit Kaldırım
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Uzm. Dr. Meryem Gül Erden Hocaoğlu
Uzm. Dr. Ruhsan Cihan Bulut
Fizyoterapist Besta İncekulak
Fizyoterapist Kader Kılıç
Fizyoterapist Mehmet Mutlu
Fizyoterapist Mevlüt Oluk
Fizyoterapist Sena Ezgi Şahin
Fizyoterapist Zeynep Ayan Özaltın
Gastroenteroloji
Prof. Dr. Macit Ü. Sandıkçı
Uzm. Dr. Muharrem Coşkun
Genel Cerrahi
Prof. Dr. Taner Oruğ
Doç. Dr. Ünal Sabancı
Göğüs Cerrahisi
Prof. Dr. Süleyman Bülent Arman
Göğüs Hastalıkları
Prof. Dr. Salih Emri
Uzm. Dr. Ali Tunç
Uzm. Dr. Güler Göğüş
Göz Hastalıkları
Op. Dr. Fatih Kenar
Op. Dr. Mehmet Atakan
İç Hastalıkları
Prof. Dr. M. Ziya Mocan
Prof. Dr. Murat Hakan Terekeci
Uzm. Dr. Abdulkadir Dağ
Uzm. Dr. Semiha Ayaydın Kaplan
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Doç. Dr. Cihan Karadağ
Dr. Öğr. Üyesi Banu Öndeş
Op. Dr. Esra Yalım
Op. Dr. Nükhet Eryılmaz
Kardiyoloji
Prof. Dr. Bengi Başer
Uzm. Dr. Begüm Öztürk
Kulak Burun Boğaz
Prof. Dr. Ünal Bayiz
Doç. Dr. Murat Sertan Şahin
Op. Dr. Şenol Baş
Medikal Onkoloji
Uzm. Dr. Selçuk Cemil Öztürk
Nefroloji
Prof. Dr. M. Ziya Mocan

Kadıköy Medicana Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Fatih Aslan – 3 gün önce YENİ
Konumu çok iyi yakın diye gitmiştim ama hiç beklediğim gibi çıkmadı. Personel kalitesi ve özellikle doktor kalitesi aşırı düşük. Belki bilgili olabilirler ama sağlığın insanı tarafına hiç değer verilmiyor. Otel yada McDonald’s gibi bir işletmeden farklı yok. Biz milletin cebindekin parayı en kısa yoldan nasıl kasaya atarız mantığındaki ile çalışıyorlar. İnanılmaz kalabalık. Kullandıkları cihazlar çok pis. Umarım covid kapmamışımdır.

b polat – 4 gün önce YENİ
Tamamen ticarethane mantığına dönüştürmüşler. Bina dıştan çok modern ama içeri gidince doktor ve personel kalitesi inanılmaz düşük. Bir hastaya ayrılan süre maksimum 5 dakika. Soru sormaya bile fırsat vermiyorlar. Türk hastaların yüzüne bakmıyorlar bile, anladığım kadarı ile yabancı hastaları kazıklayarak bol bol para kazanma peşindeler. Kontrol için gitmem gereken randevuda bile muayene parası aldılar. Aynı doktor aynı problem ama yeniden randevu parası ödettiler. Antalyadaki her şey dahil oteller gibi her tarafı yabancı kaynıyor. Koridorları daracık. Hastane demeye şahit ister. Sağlık gibi insanın en temel ihtiyacını, ticarethane dönüştürerek, doktor hizmetindeki en temel etik değerini ayaklar altına almışlar. Zorunlu değilseniz kesinlikle tercih etmeyin.

Cihan Mavili – 2 ay önce
Pamdemi döneminde gün içinde değişen hasta yoğunluğu oluyor. Sabahki randevumda gercekten çok kalabalıktı. Fakat öğleden sonra olan randevumda çok sakindi. Hastahane genel anlamda temiz. Her yerde temassız dezenfektanlar var ve girişte ateş kontrolü yapılarak alınıyor. Personel kibar ve yardımsever. Ücretler özel hastahane olması sebebiyle bir miktar pahalı, özelikle test ve görüntüleme.

Fatma Yılmaz – bir ay önce
Doktorunuz Bengi Başer’in attığı tweet “Hastaysanız, önerilen tedaviyi reddedebilirsiniz, bu bir haktır; sizi ilgilendirir çünkü bu kararın sonuçlarına sadece siz katlanırsınız.
Ancak bir salgında tek koruma ve korunma aşı ise, buna hakkınız yoktur, reddedemezsiniz; çünkü kimse başkalarının hayatını tehlikeye atamaz”
Yanıltıcı, yalan ve yanlıştır. Kanunda hukukta bu yoktur. Cumhurbaşkanı ve sağlık bakanı aşının gönüllükle olacağını söylüyor. Tıp hukukunda böyle bir zorunlulk varsa ispat etmesini istiyoruz. İnsanları galeyana getirip birbirine düşürüyor . Aşı zorunluysa neden onam alınıyor? Hem tek çarenin aşı olmadığı salgının ilk gününden beri doktorlar tarafından söyleniyor. Hani temizlik, bols su, bağışıklığımzı korumak ve güçlendirmek, D vitamini, c vitamni bol oksijen defalarca mutasyona uğrayan bir grip çeşidine karşı vücudumuzu savunurdu. Halkı kışkırtıcı tweetler atan çalışanınız yüzünden bugün ben bunu dayanak gösteren birinden neden aşı dayatması zorbalığıyla karşı karşıya kalıyorum? Doktorunuz kendi işini objektif olarak yapsın lütfen doktorunuz medyaya çıkıyor diye cumhurbaşkanının üstünde değil hele TC’den hiç büyük değil. Şimdiye kadar Hasta olmayan ben ve benim gibi milyonlar hasta olma ihtimaline karşı eğer hastalanırsa da ayakta atlatma ihtimali yüzde 99’ken başkasına kimin bulaştırıp bulaştırmadığı bilinemiyorken neden ben zan altında kalıyorum, neden ben sağlıklı bir insanken bana bu açıklamalar yüzünden hastalıklı gözüyle bakılıyor? Psikolojim bozuldu artık. Durum belirsizken niye aşı olacağız hem de 3 doz! Hangi devirde veya salgında aşı zorunluluğu olmuş bir yere bir şeyler yazıyorsa bütün yönleriyle açıklayarak yazmasını istiyoruz. Makale yayımlasın okuyalım hakkımıza hukukumuza gasp edecekse hukuki yönünü de yazsın doktorunuz lütfen.

Goncagül Yazgı – bir hafta önce YENİ
özel hastane olup randevu saatinden de önce gidiyorsunuz ancak yarım saat abartısız bekletiyorlar. organizasyon kötü

serdar beyazkaya – 3 ay önce
Medicana İstanbul Kadıköy hastanesinde çok tahlihsiz bir olay yaşadık. Doktorun adı:TİMUÇİN TİMUROĞLU. 12. Hafta gebelik zamanında eşimin ikili test sırasında vajina kısmına doğru bir baskı sonucunda kanama yaşadı. Onun öncesinde hiçbir kanama olmadığı halde muayene sırasında şiddetli bir ağrı girdi eşime ve eve zar zor geldik. Eve geldiğimizde eşim kanlar içerisinde kaldı. Apar topar hastaneye tekrar geri döndük. Maalesef doktoru bulamadık. Kendisi hastane dışındaymış. Sekreteri ilgilendi yatış katına yattırdı eşimi. Bebeğin durumunu çok merak ettik ve onun sağlık durumunun iyi olduğundan emin olmak istedik. Kendi doktorumuz orada olmadığından başka bir doktorun muayene etmesini istedik. Fakat bu olmadı doktor düşük olmaz ben karşıdayım gelemem şeklinde benimle konuştu. Ertesi güne kadar doktor Timuçin Timuroğlunu bekledik. Ertesi gün 10:30’u geçiyordu hastaneye geldi. “Sabahı sabah ettiniz değil mi?” diyerek bir güldü. Daha sonrasinda muayene etti bebeğin iyi olduğunu nasıl böyle bir durum olduğunu söyledi kendisi de şaşırdı. 3 günden sonra kanaması çok çok azaldı ve biz taburcu olduk. Timuçin Beye gitmeme kararı aldık. Aynı hastaneden başka bir doktor bulduk. DOÇENT DOKTOR CİHAN KARADAĞ. Muayene edildiğinde eşim kanaması olduğunu fakat ona yansımayan bir kanama olduğunu içsel olarak devam ettiğini söyledi. Bu arada progestan ilacı alıyordu ilk tedaviden beri. Kanaması kesildiği için Cihan Beye bu ilacın çok sersem yaptığını söyledik o da bize bu ilacı kullanmamızın gerekli olmadığını söyledi. Bizde buna dayanarak bıraktık. 2 gün sonra kanama başladı tekrardan. Ve Cihan beyi aradığımızda önemsiz olduğunu kendiliğinden bu kanın gideceğini belirtti. Ertesi gün kanaması çok yoğunlaştı kendisini aradığımızda dönüş sağlamadı. Apar topar başka bir hastaneye gittik iğne ilaçlarla ve fitille kanı azaltmaya ağriyi durdurmaya çalıştılar. Bebeğin tehlikesi hala devam etmekte eşim perişan halde. 3 mayıstan beri bunları yaşıyoruz. Umarız kimsenin başına bu tarz olaylar gelmez.

Orkun Uzun – 3 ay önce
(English version below)

5 ayrı muayene, 3 farklı departman, 2 ultrasonografi, 1 kan testi, 1 idrar testinden sonra hala beni doktorlar arasında dolaştıran kurum. 1 aydır koridorlarında zaman harcadım ama hala tam olarak hastalığımın ne olduğunu bilmiyorum. Tanı teşhis konulması için ek tetkik istediler. Daha önce gönderdikleri bölümlere gönderdikten sonra da sanki yanlış teşhis ve tetkik yapılmamış gibi yeni muayene ücreti istemekten de çekinmediler. İtiraz ettiğimde ise bilgisiz ve cahil muamelesi gördüm. 1 ultrason randevusu için minimum 1 hafta beklemek zorunda olmanız da cabası.

Kısacası ilgisiz doktorlar tarafında başka doktorlara paslanmak ve tekrar tekrar bölümler arasında mekik dokumak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

A hospital that failed to diagnose me with a certain disease or illness after several tests. Doctors keep asking for further examinations without informing why and you just keep giving them not small amounts of money. Then you are treated like an ignorant biggot by the doctors when you object the unfair treatment costs that resulted from no proper diagnoses or treatment.

In short, I will never prefer this hospital again.

Alp Gursoy – bir ay önce
Mimariye ve lokasyona guvenerek neden gidilmemesi gerektiginin en buyuk ornegi. Cocuk doktoru Belgin Ozbek, cocuk doktoru olmaktan cok uzak, girerken 4 aylik bebegimize donup “sunu besleyin, yoksa hic susmaz, cayir cayir aglar bunlar” diyecek kadar densiz, sordugumuz hic bir soruyu da cevaplayamayacak kadar yetersiz bir doktordu. Kalan branslari yazma geregi bile duymuyorum. Saglik sigortamiz dolayisi ile hastanenin 3 doktorundan hizmet aldik. Bir tanesi bile duzgun cikmaz

By farude

Bir yanıt yazın