İstanbul Kağıthane ilçesinde Hizmet Eden Devlet Kurumu Kağıthane Kaymakamlığı Randevu alma,Kağıthane Kaymakamlığı Erzak Yardımı,Kağıthane Kaymakamlığı Para Yardımı,Kağıthane Kaymakamlığı Çocuk Parası Yardımı,Kağıthane Kaymakamlığı Yardım Başvurusu,Kağıthane Kaymakamlığı Sosyal Yardım Vakfı Para Başvurusu,Kağıthane Kaymakamlığı Gıda Yardımı Başvurusu,Kağıthane Kaymakamlığı iş Başvurusu,Kağıthane Kaymakamlığı ile ilgili Ulaşabileceğiniz Bilgiler Yazımızın Devamında Sizlere Verilmiştir.

Adres: Merkez, Cendere Cd. No:8, 34406 Kâğıthane/İstanbul

Saatler: Açılmak üzere ⋅ 10:00

E-Posta: [email protected]

Telefon : (0212) 294 07 54 – 55 – 89

Fax : (0212) 294 07 65

KAĞITHANE KAYMAKAMLIĞI YOL HARİTASI

KAĞITHANE KAYMAKAMLIĞI HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

yok artık – 5 ay önce
Sabah 09:00’dan beri arıyorum ama operatör açmıyor hem de arada meşgul çalmasına rağmen.. Nasıl bir kaymakamlık bu, ulaşamayınca derdimizi kime nasıl anlatacağız! e-devlet’ten kaymakamlığı şikayet edin.

Axé Capoeira İstanbul – 5 ay önce
Evden çıkmayın deniliyor bu yüzden telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama telefon kapı duvar… Covid 19 sürecinde hizmet alamamak bu olsa gerek

B. U. – 6 ay önce
Ordaki telofanlar süs için mi yoksa aksesuar mi?
Hiç kimse tenezzül edip telefona bakmiyor.
Ya meşgule veriyorlar yada açıp hemen kapatıyorlar.
Yazık!

Youtubenin50tonu – 6 ay önce
Bir puan bile çok telefonlara bi bakan kişi bile yok yada çalıyor mesgule atılıyor. Bir yıldız bile çok ama yorum yapmak icin verdim

Mehmet Yılmaz – 4 ay önce
Niye ulaşamıyoruz? Ulaşılamayan numara veriyorsunuz ayıp değil mi?

berzah gürbüZ – 8 ay önce
Daha önce de aramıştım bugün bir kez daha başvurumla alakalı bir sorun oldu diye aradım fakat asla ulaşılamıyor kimseye. Kimse asla telefona çıkmıyor ve günün herhangi bir saatine mahsus bir şey değil, asla telefon açılmıyor, operatöre bağlanılamıyor. Aşağıda yorumlar da benzer şikayetlerle dolu. Bu sorununuzu çözün artık yeter.

Eray AYDINOĞLU – 4 ay önce
Telefonları ulaşılamıyor. Bırakın santrali diğer hizmetler telefonlarını açmıyor.

GONUL KARAKUS – 2 yıl önce
Sabah erken saatlerde giderseniz işinizi birkaç dakika içinde halledebilirsiniz. Ama diğer zamanlarda aşırı yoğun oluyor. 1-2 saat bir adres degisikligi icin bekleyebilirsiniz. Kapıdaki görevli ne işlem yapacağınızı sorup sizi yönlendiriyor. Ehliyet, ikamatgah vs işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kaymakamlık önünden geçen otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz..

Amara aslı Başaran – bir yıl önce
Merhabalar, yaklaşık beş gündür arıyorum fakat çalsada telefon yoğunluktan yanıt alamıyorum. Buna nasıl bir çözüm bulabilirsiniz çünkü birçok saat dilimini ve koca beş günden bahsediyorum tüm kurumlara ulaştım ama sadece kağıthane kaymakamlık noktasında bu problemi yasadim . Lütfen bu konuda yönlendirme yapar mısınız?
65 yaş üstü yaşlı var evde ben de kronik hastayım bir çok yardım başvurusuna ve pandemi için dönüş yapan olmadi üç haftayı geçiyor yaptigim basvurularim yardımcı olur musunuz?
Hayırlı ramazanlar dilerim, kolay gelsin .

Deniz Şahin – bir yıl önce
Saat 8:30 yazıyorlar ama 9:0 kadar bekletiliyor herkes iş yerinde izin alıyor insanları böyle perşian etmek zorunda değilsiniz lütfen biraz duyarlı olalım

Tugce Nil Turan – bir yıl önce
boşuna aramayın ulaşılmıyor. operatör ve hakem heyetine bağlanmaya calıştım tam 13 defa, hiç birinde ulaşılmıyor. Zaten Allah devlet dairesine düşürmesin.

Erkan Seis – bir yıl önce
Tamamen vasat bir kurum. Tarım ve il midur ok ugune gittim kapıda maskesiz girmeyin yaziyor ama icerdeki beyfendinin umurunda degil yuzunde maske yok atmis bacak bacak uzerine agzinda ciklet kibarca birsey soruyorum yuzume bakmadan yasak diye cevap veriyor. Soylesenize belge yenilemek sizce neden yasak olabilir cevap bekliyorum saygilarimla.

Yurdagül İlistir Şenatlı – bir yıl önce
Pandemi döneminde telefonları sürekli meşgul ulaşmak mümkün değil. Bence kesinlikle çalışmıyorlar kendilerine 30 gündür ulaşamıyorum şaka gibiler lütfen operatör bekleyin diyor açan yok kurumsal bir yere yakışan durum değil

Emirhan ROCCO – bir yıl önce
çok berbat bir kurum , çalışanlar ilgisiz saygısız , hiç bir işlem yapamadım kimseye soru sorulmuyor işiniz buraya düşmesin

Emirhan Sönmez – bir yıl önce
Yogunluktan bassediyorsunuz açsanìzda yardımcıolmuyorsunu üc cocugumvar bide kaynana bakıyorum bu mebali size bırakıyorum sayın kaymakam siz evinizde rahat yatın

Gürkan Yılmaz – bir yıl önce
Kesinlikle telefonlara cevap verilmiyor. Lütfe aynı sorunu yaşayanlar Cimere şikaayet etsin.

OĞUZHAN YAVUZ – 2 yıl önce
Adını şimdi hatırlamıyorum ama kimlik yenilemede oda 5 6 7 8 yazan odada bir bayan var. Annem ile gittik işlem kimlik yenileme bize öyle bir davranış sergilediki hareketleri ve konuşma tarzı kendisi insanmış biz hayvanmışız gibiydi. Yani ne soru soruluyo ne bir şey en ufak kelimemizde kapıya atılacağız gibi hissettik. Bunlar memur olamaz böyle insanlar hizmet edemez, bunlar görülmüyormu denetlenmiyor mu ? Sizin işiniz güleryüzlü olmak ama bunu görmek imkansız.

Mucahit Sahan – bir yıl önce
Bugün öğleden sonra nüfus müdürlüğü kaapliymis niye sacmalikmi olur nerde gorulmus bir gün sonra tatil diye öğleden sonra tatil yapıyorsunuz

Fehim Uçar – bir yıl önce
Telefonlara ne diye cevap verilmiyor hangi saatte aradıysam cevap yok böyle sorumsuzluk böyle terbiyesizlik kabul edilemez.umarım biran önce düzeltilir.

Buse İlkut ilter – 4 ay önce
1 bile cok

by çılgın – 3 yıl önce
Çok berbat ve çok kötü durumla karşılaştım randevu saatimden önce gittim randevu saati gelmeden sistemden etiket alamadım bu bence bir saçmalıktır. daha sonra randevu saatim geldi sistemden etiketi çıkarttım sonrasında karşımızdaki ekranda numaraları takip etmeye başladım 10 dk falan geçti numaralar değişmiyor kendi kendime kızmaya başladım görevli çalışanların işlerini yapmadığını düşündüm odanın birine girdim gördüklerime inanamadım 25-30 kişi bekleme solonunda sırasının gelmesini beklerken görevli personellerin iş yapmadığını gördüm hemen yetkili kişiye söyledim dedim biz burada beklerken onlar iş yapmıyor nsıl iş dye anca öyle ilgilenmeye başladılar yani bunları denetlemek lazım böyle olursa gidişat iyi olmaz.

By farude

Bir yanıt yazın