Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Kağıthane Veteriner Kliniği Kağıthane civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Kağıthane Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Merkez, Bağlar Cd. No:81, 34406 Kâğıthane/İstanbul

Telefon : 0212 295 10 17

Hizmet Saatleri : 09.30 – 20.30

Kağıthane Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Kağıthane Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Merve Patacı – 1 ay Önce

Değerlendirmeme yorum yaptığınız için cevap verme gereği duydum. Yorum yazıp işyerinizi kötülemek, rızkınıza mani olmak istemedim ancak eleştiriye kapalı ve kaba cevabınızdan ötürü bana cevap hakkı doğdu. Öncelikle beni koronayı neden sunarak içeri almadınız pekala kabul ama kedilerimi de alıp kapıyı üstümüze neden kapattınız beyefendi en azından gözüm uzaktan görseydi uzaktan iletişim halinde olsaydık içerde ne oluyor sonuçta sizi tanımıyorum. Bu durum size olan güvenimi zedeledi. Kapının yanında kapalı ! stor perde vardı ordan zar zor içeriyi gördüm de itiraz etmedim ayrıca koskaca 6 kiloya yakın kedilerimi tartmak için enseden alttan destek vermeden havaya kaldırdınız bu riskli bir davranış Norveç’te yetişkin kedileri enseden kaldırmanın yasak olduğunu biliyor muydunuz ? benim kendi hekimim böyle davranışlarda bulunmadığı için işletmenize düşük puan verdim. Ayrıca İstanbulda karma aşısı olan tek veteriner siz değilsiniz evime yakın olduğunuz için tercih ettim. Ne yazık ki minnet duyamayacağım. Kedi deyip geçmeyin evlat gözüyle bakın fikirlerimi anlayacaksınız.

işletme sahibinin yanıtı : Hanımefendi Merhabalar malesef corona önlemleri sizin için önemli olmayabilir ama bizim için zorunlu ve sizide koruyan önlemleri almak durumundayız .Size sosyal mesafe kuralını hatırlatmak istediğimiz için bu puanlamayı yaptığınızı biliyoruz Ve size özel bir ayrıcalık tanıyarak aşı ayrılmış ve şuan malesef uzun süredir Türkiyeye gelmeyen aşıda öncelik tanınmış ve siz bu jesti bu şekilde yorumlamıssınız. Bundan sonrası sizi ilgilendirir hasta kaydınız bu klinikte silinmiştir iyi günler dileriz.

Beyzanur Yılmaz – 2 ay Önce

2 yaşında beagle-pincher kırması kızıma araba çarpması sonucunda kendileri ile tanıştık ve iyiki tanışmışız. Bu zor süreçte minigimle çok güzel ilgilendiler ve hala devam eden tedavisinde ilgilenmeye devam ediyorlar. Ayrıca 2 ayın sonunda baya ayaklandı ameliyat sayesinde iyiki böyle hayvan sever hekimler var 🐾

Başak Çiçek – 4 ay Önce

Dün 80 yaşındaki hayvansever amca sokak kedisini götürdü.Ağız yarası olan kediye 3 bin tl değerinde masraf çıkarmış. Akabinde devreye girmemle gidip klinikten kediyi aldık ve 1 günlük tedaviye 1500 lira almıştır.Sokak kedisi oldugunu söylediğimizde belediyeye götürseydin dendi . Alıp başka klinige goturdugumuzde kedinin aslinda hicbirseyi olmadigini öğrendik sadece hap verdiler. Bu tarz para sevici , hayvan sevmeyen zihniyetlerden uzak durun. tek dertleri para.

Muhammet Koç – 5 ay Önce

Hekimliklerine birşey söyleyemem fakat fiyatları pahalı. Köpeğimize yapılması gerekenler için bir liste çıkartıp fiyat verdiler. Aynı işlemleri daha ucuza başka bir klinikte yaptırdım.

Deren Yaşar – 1 yıl Önce

İşlerinde oldukça iyi, samimi, güler yüzlüler. Çalışanlardan hekimlere gayet profesyonel ve ilgililer. Can dostunu çok seven herkese tavsiye ediyorum.

Orhan Aygan – 1 yıl Önce

Sokakta br kedi gördüm eve alıp sahiplecektim ücretsiz veterenlere baktım Sözde İnternete ücretsiz diye yazmışlar ardim ücretli çıktı milleti kandırmayın

Fikriye Koç – 9 ay Önce

Sokaktan kedi sahiplendim isminide matruş koydum bı kaç ay sonra tuhaflık belirtileri göstermeye başladı sancısı vardı karnina dokundurmuyordu yemiyordu içtiği suyu bile kusuyordu gittim ilgilendiler tahlilleri yapıldı karaciğerdeki degerlinin yüksek olduğu pansrestif olduğu tanısı konuldu yaklaşık bi hafta orda kaldı ellerinden geleni yaptılar bana herkes uyutsun ölür dediler ama ben kimseyi dinlemmedim iyikide dinlememisim çocuğumla ilgileri ellerinden geleni yapmaları bı canı bana geri vermeleri sen dolayı hepsine tşk edeiyorum kötü yorumlara bakmayın çok samimi diyorum korkmadan güvenerek gidin

By farude