Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Vet34 Veteriner Kliniği Kartal civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Vet34 Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Orhantepe Mah. Üsküdar caddesi Prava Kartal b blok 192/H, 34865 Kartal/İstanbul

Telefon : 05330460838

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Vet34 Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vet34 Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Mertcan Biçer – 2 hafta Önce

Gece saat 02’de kedimizi getirdik. Sağolsunlar hekimlerin her ikisi de çok titiz ve ilgiliydi. Çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

Murat Can Çavuş – 3 hafta Önce

Evdeki dostlarınıza hak ettiği değeri veren bir ekip, güleryüzlü hizmet anlayışı ile 7/24 ihtiyaçlarınıza cevap verir. Çok şanslıyız. Mutlaka siz de gelin, küçük dostlarınızı getirin. Vet34

Erdem Kaya – 1 ay Önce

Kaliteli, güleryüzlü ve güvenilir hizmet anlayışı ile her zaman çocuklarınızın seveceği bir adres olacak Deniz ve Osman hekimlerimizin önderliğinde, harika bir klinik.

Gamze Durmuş – 1 ay Önce

Bitanecik kızımın nefes problemi için gittik, hem kızımızla çok ilgilendiler, hem bizim sakinlesmemize yardımcı oldular, emekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz

Fatma Temiz – 1 ay Önce

Çok modern, donanımlı, güzel bir klinik yeni açılmış hayırlı uğurlu olsun

By farude