İstnabul’un En Çok Tercih Edilen Kadın Doğum Hastanelerinden Biri Olan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bir Devlet Hastanesi Olup istanbul’da Kadın Doğum Bölüm’ünde En Çok Tercih Edilen Hastanelerden Biridir.Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu alma,Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Haritası,Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları,Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları Gibi Bir Çok Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmış bulunmaktayız.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz

Adres: Atakent Mh, Turgut Özal Bulvari No:46/1, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 404 15 00

Telefon ile Randevu Alma: 182

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tanıtım Filmi

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sevgi Akgün – 2 hafta önce YENİ
22.07.2021 tarihinde hastanenin kadın doğum acile gittim 8 haftalık hamileyim kanamam vardı doktor alttan muayene olmam gerektiğini söyledi muayene olmak için odaya geçtiğimde bu pandemi döneminde odanın hiç hijyenik olmadığını gördüm örtüde kan damlaları bile vardı alttan muayene olacağım için üstüme örtmem için örtü istedim örtü vermiyoruz denildi üstelik durumumu anlattığım doktor tersler gibi konuşuyor bilgisayardan kafasını kaldırıp yüzüne bakmıyor. Ultrasonda muayeneyi ise hemşire mi doktor mu ne olduğunu bilmediğim biri yaptı ve bebek kaç haftalık durumu nasıl kanama neden oluyor hiçbir bilgi vermedi sadece bebeğin kalp atışını duydunuz mu diye sordu evet dediğimde yine sessizliğine devam etti insan ister istemez meraklanıyor bebeğime ne oldu diye muayene bitip içeri gittiğim ise başını bilgisayardan kaldıramayan doktor kanama göremedik dedi sadece başka bir bilgi vermedi öncesinden acile gittiğim farklı bir doktorun verdiği Progestan ilacını gösterdiğim zaman ise bu ilacı uçan kaçan kuşa veriyorlar şeklinde yine tersler gibi bir şeyler söyledi arkadaşım memnun değilseniz bu mesleği yapmayın bırakın bence durumunuz varsa da özel hastaneleri tercih edin bence en azından doktor azarlar gibi konuşmuyor sorularınıza net cevaplar alabiliyorsunuz

Peyami Bayram – bir hafta önce YENİ
Çok büyük bir hastane, her branşta uzman doktorlar var. Bütün kamu sağlık kuruluşlarındaki gibi hasta yoğunluğu çok fazla. Her şeye rağmen canla başla çalışan başta Baş Hekim olmak üzere tüm çalışanlara şükranlarımızla.

barış AŞAR – bir ay önce
Arkadaşlar hic gelmeyin bayramin 1 ci günü acile geldik ayakda kirik var annem yatalak oldu halen amelta almadilar doktor bile görmedik acilde hic mudele etmeden 10 saat bekledik acildeki bana diyor git suraya sor yatis vermislermi ve dezenfekten olan yerde resim de mevcut cöp var sayamadiyım cok sey var sakın uyramayin özellikle acile 10 saat ayakta bekledim oturacak bisi yok acilde hasta aralari perde bile yok gecede 2 bayan vardi genc hic bisi yapmazlar. Telefonla oynarlar yani annem 19 dan beri kirilan kemik icin bekliyor. Ben cimer saylıkbakanlıgı na sikeyet ettim pztesi veya salı sevk isticem cam sakuraya özel doktor acil yaptirin dedi devlet yatıriyor. Anneme bir sey olur sa sorumlusu bu hastanedir.

Yusuf Ziya – 4 gün önce YENİ
Acil servis mesai saatleri dışında aşırı derecede yoğun.Bu nedenle bir süre sıra bekleniyor.Bina bölüm aralarındaki alüminyum çıtalar fazla yüksek.Yataklı hastaların taşınması sırasında aşırı sarsıntı olduğunu gördüm.Bence yetkililerin buna çözüm getirmesi gerekir.Görevliler gayretli bir şekilde çalışıyor.

Ha oo Bandanalii – bir hafta önceYENİ
Ne doktorlarında iş var nede çalışan bütün personelinde sözde ful donanımlı dimi e hani nerde babamı 3 gün sonra burda yeterli tecizatım yok falan filan hizmet gerçekten rahmetli babamın üzerine yemin ederim ki 10 para etmez

Gül Cemali – 3 hafta önceYENİ
Dr insanın yüzüne bakmadan konuştu üç dk içerde kaldı hastam beyin cerrahi polikliniği…
Diğerleri için yorum yapmak yanlış olur…

Ömer İlgar – 4 gün önce YENİ
Tomoğrafi bölümündeki sekreterden doktorunu hepsi ehli keyf çalışıyor 3 saat beklettiler bir işlemi eksik yaptık deyip 2 saat daha beklettiler insanlara bu derece 2. Sınıf görmeleri çok kötü

Sema REYHAN – bir ay önce
Annem hastaydı ama girdiğimiz hastaneden ben de akıl hastası olarak çıktım. Kadın hastalık ve doğum bölümünde gerçekten bu kadar ilgisizlik ve bilgisizlik görmedim. Sakince soru sormaya kalkıldığında bile ” gidin başhekime şikayet edin sizinle uğraşamam” diyip bağırarak kovan doktorlar mı dersin. Yalancılık mı dersin her şey var maşallah. Çok eski bir hastane olmamasına karşı aşırı pis çünkü temizlik elemanı yetersizliği var. Yeme içme otomatları bozuk. Çöp kovaları eksik. Sandalye eksik. Herkesin ağzında kayıt açılsın, açılmış mı, açılmamış mı gibi sözler sanki tek sorun kayıtmış gibi. Kayıt açıp yatış yaptırıyorsunuz yukarıda kimsenin haberi yok. Odalar pis. Yatak çarşafları kıllı pisli garip bir ortam. Soru sordugunuzda sizi muhattap alan birisi asla yok sürekli biri bağırıyor ya da bilmiyorum diyor. İşini hakkıyla yapan saatlerce mesai harcayan doktor ve hemşirelerimize herkese saygım sonsuz ama bazı kişiler keşke bu kadar insanlarla muhattap olunan bir sektörde, bu mesleği seçmeseydiniz. Kocaman bir hastane, eğitim ve araştırma hastanesi, çok ama çok üzgün kırgın ve kızgın ayrıldık. Acilen denetlenmeli ve çalışan kadrosu da değerlendirilmeli.

Ahsen B. Himmetağaoğlu – bir hafta önce YENİ
Hayatınızın bir önemi yoksa buranın aciline gelebilirsiniz. Doktorundan hemşiresine insan azarlamak için programlanmış insanları barındıran bir yer.

HÜSEYİN BAKIR – 2 ay önce
Göz doktoru iyi

Hüseyin Kandemir – 2 hafta önce YENİ
82 yaşındaki babama başka bir hastanede düzenli olarak ERCP işlemi yapılmaktaydı ve maalesef takılan stendlerden bir tanesi yerinden çıkıp yapışmıştı. Uzun süre bu sorunu çözümleyemedik, taki PROF. DR. ALIYE SOYLU Hocamla karşılaşan kadar. Düzenli tetkik ve kontrolleri ile önce babamın yaşadığı riski takip edip kontrol altına alan ,sonra da ekibiyle birlikte yerinden çıkan ve yapışan stendi başarılı bir operasyonla alan hocamıza canı gönülden teşekkürler.

Sevil Erol – 3 hafta önce YENİ
Bu gece covit testi yaptırmak için gitmiştim. Bazı farklı şikayetlerimde vardı, odaya girdim doktor beni hemen yan odaya gönderdi , insanları bir dinleyin ateşimi bile ölcemedim bu ne kadar sorumsuz bir hastene lütfen yetkilidir birşey yapın hizmet berbat. Sadce başım ağrıyor dedim hemen yan odaya geçin dedı doktor diğer şikayetlerimi de bir dinle hasta hasta evime gerime döndüm hicbir mudahele yapılmadı.

hatice ul – 2 hafta önce YENİ
Babamın aylardır devam eden çözümleyen sağlık problemini, yoğun ilgisi ile kontrol ve takip edip nihayetinde başarılı bir operasyon sonucunda çözümleyen Prof Dr ALİYE SOYLu hanımefendi ve ekibine özverileri, ilgileri için teşekkür ederim.

Robotiqueen – 2 ay önce
Kasım ayında babamı acile kaldırdık kendisi Alzheimerdı. Malesef kendisini kaybettik 1 ay sonra.
Buradaki asistanlar çok güzel ilgilendiler. Hemşire ve sağlık memurları eh işte. Ama asistan ve uzmanlar çok başarılıydı.
Neyse bir uzman doktor babama taburcu vermişti. Ama dediklerine göre bir uzman ya da prof emin değilim. İzin vermemiş. Mutlaka yoğun bakıma girmesi gerek adam alzheimer gibisinden güzel bir konuşma yapmış eşim kapıdan şahit olmuş birden taburcuyu durdurdular ve babama yer açıldı hemen yoğun bakıma aldılar. Meğer görmüş doktor babamın çok kötü durumda olduğunu. O an üzüntüden soramadım ama adını bilseydim keşke kendisine teşekkür amaçlı çiçek göndermek isterdim. Elbette tedavi de önemli ama kendi ailesinden biri gibi ilgilenmesi, sorumluluk hissetmesi çok duygulandırdı. Kendisine teşekkür ediyorum eğer burayı okursa(kırmızı bölgedeydik)
Bu arada tek yıldızı kırma sebebim yeterince sandalye yok istediğimizde ilgilenen biri yok. Sandalye vardı da biri çantamı atıp çalmış sandalyeyi hakkımı helal etmiyorum kendisine. Onun yüzünden gece boyunca perişan halde ayakta kaldım. Allah korkunuzda mı yok?

Lütfen devlet hastanesi şartlarını iyileştirin sağlık bakanlığı. Bizi tanımadığımız insanlarla birbirimize düşürmeyin

NURCAN KESGİN – bir ay önce
İyi doktor olmak değil iyi insanda olmak önemli hasta çare bulmaya geliyor ordan azar yiyip ağlayarak dönmek için değil dr aliye soylu üslubu çok kötü hastalara çok bağırıyor elimden evrak alırken bir çekti elime vurarak piskolijimizi bozdu resmen yaşlı annemi getirip götürüyorum başka doktora götürdüm şeker gibi bir doktor allah razı olsun

HARUN SERDAR ALPASLAN – bir ay önce
Soğuk algınlığım var dedim covid testi yaptırdılar 9-10saat eve hapsoldum almam gereken sağlık hizmetini alamadım şimdi de tek Dr var bekliyoruz koca hastane tek Dr şükür çabuk muayene etti

Mustafa Savul – 2 hafta önce YENİ
Bu hastanenin doğum bölümünden uzak durun. Ablamı getirdik 1 hafta önce kızı mahvettiler. Şimdi gene ameliyata alıcaklar. Eşinizi, ailenizi düşünüyorsanız uzak durun.

Nevzat Kalli – bir ay önce
Ben yaklaşık 35 yıl önce bir devlet hastanesinde amaliyat için yatmıştım. Onun dışında mecbur kalmayınca devlet hastanesine gitmiyorum.O zamanın olumsuzlukları hala zihnimden çıkmıyor.
Buraya acil geldim 24 saat acilde kaldım daha
sonra 1 haftada serviste kaldım,özel bir hastane
ile en bariz farkının ödediğim fark olduğunu gördüm.
Bütün herkese şükranlarımı sunarım.

Emre ÇELİK – 2 hafta önce YENİ
Daha temiz olabilir tabiki burada sadece Hastane yönetimine işi yıkmak doğru değil Vatandaşlarımızın da temizliğe dikkat etmeleri gerekir.

Ümit acar – bir yıl önce
Mükemmel bir hastane çok temiz ameliyat oldum çok ilgileniyorlar doktor emre bozdağa çok teşekkür ederim genel cerrahi doktoru çok genç çok iyi bir insan, doktor çok ilgilendi sağolsun burada hiç kimse hastaneye laf etmesin beğenmeyen özele gitsin nankörlük yapmayın devlet imkanı ile gayet iyi bence muayene gittim doktor emre bozdağ 12 gün sonra ameliyat günü verdi ameliyat oldum iyiyim kanuni Sultan Süleyman hastanesine çok teşekkür ederim ben çok beğendim Allah bütün sağlık personelinin yardımcısı olsun işleri çok zor Allah onları başımızdan eksik etmesin inşallah 🤲🤲🤲🤲

kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi adres
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi trabzon
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi staj
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi kbb doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi telefon numarası
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi iletişim
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi istanbul
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi atakent küçükçekmece/istanbul
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi alerji bölümü
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi anestezi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi randevu alma
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi personel alımı
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi sonuç alma
kanuni sultan suleyman egitim arastirma hastanesi adres
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi randevu
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi’nin telefon numarası
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi nerede
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi yol tarifi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi beyin cerrahisi doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi başhekimi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi bölümleri
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi beylikdüzü
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi tüp bebek
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi iş başvurusu
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi diş bölümü
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi cildiye doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi plastik cerrahi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi genel cerrahi doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi sağlık kurulu randevu
kanuni sultan süleyman hastanesi çim
kanuni süleyman eğitim ve araştırma hastanesi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi doktor çalışma takvimi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi doktor çalışma saatleri
i̇stanbul kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi çalışma saatleri
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi ortopedi doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi diyetisyen
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi dahiliye doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi dahili numaralar
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi döner sermaye
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi dergisi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi doktor listesi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi endokrinoloji doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi ekşi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi etik kurul
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi engelli raporu
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi online randevu
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi fotoğraflar
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi fizik tedavi doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi fizik tedavi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi psikiyatri doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi girişi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi gastroenteroloji
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi göz doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi girişi atakent küçükçekmece/istanbul
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi giden otobüsler
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi geçen otobüsler
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi genetik
kanuni sultan süleyman eğitim araştırma hastanesi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi hematoloji bölümü
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi hasan önal
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi haberleri
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi kadın hastalıkları doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi iletişim numarası
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi irtibat numarası
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi iett
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi iş ilanları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi insan kaynakları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi kadın doğum
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi küçükçekmece/istanbul
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi kardiyoloji doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi laboratuvar sonuçları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi mr sonucu
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi metrobüs
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi nasıl gidilir
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi numarası
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi ne zaman açıldı
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi nöroloji doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi nefroloji
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi otobüs seferleri
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi onkoloji doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi patoloji sonuçları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi perinatoloji
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi poliklinikleri
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi romatoloji
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi radyoloji sonuçları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi radyoloji
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi sağlık kurulu
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi sonuç
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi şikayet
küçükçekmece- kanuni sultan süleyman eğitim ve araştirma hastanesi
istanbul kanuni sultan süleyman eğitim ve araştirma hastanesi iş başvurusu
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları
küçükçekmece kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları
trabzon kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi ulaşım
kanuni süleyman hastanesi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi üroloji doktorları
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi yemek listesi
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi yorumlar
kanuni sultan süleyman eğitim ve araştırma hastanesi doğum yapanlar
kanunu sultan süleyman hastanesi
kanuni sultan süleyman eğitim araştırma
kanuni sultan süleyman hastanesi kadrosu

By farude

Bir yanıt yazın