İstanbul Kartal İlçesinde Hizmet eden devlet Hastanesi Olan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi ile ilgili iletişim Ve Randevu Alma Sistemi ile ilgili Hem Telefon Hemde internet Üzerinden Nasıl Randevu Alabileceğiniz Konusunda Sizlere Doğru Ve Sağlıklı Bir Şekilde işinizi Çözebileceğiniz Seçenekleri Tek Sayfa’da Önünüze Seriyoruz.Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları,Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Dahiliye,Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Cerrahi Gibi Bölümlerin Nereden ulaşabileceğinizi Yazının Devamında Görebilirsiniz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Cevizli, D-100 Güney Yanyol, Cevizli Mevkii No:47, 34865 Kartal/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 458 30 00

Telefon ile Randevu Alma Alo 182

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Yol Haritası

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Tanıtım Filmi

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Doktorları

CERRAHİ TIBBİ BİRİMLER

Acil Tıp
Ağız ve Diş Hastalıkları
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Çocuk Cerrahisi
Genel Cerrahi
Göğüs Cerrahisi
Göz Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik ve Rekostrüktif Cerrahisi
Üroloji
Tıbbi Patoloji

KARTAL DEVLET HASTANESİNE EN YAKIN ULAŞIM ARAÇLARI

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mahsus Mahal – bir ay önce
⚠ Covid-19 önlemleri çerçevesinde yüz maskesi olmadan girmek yasaktır ⚠ İki binli yıllara kadar Kartal Devlet Hastanesi dediğimiz, sonrasında Dr. Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma, bugün de Şehir Hastanesi adını alan hastaneye ulaşım kolay: Kartal Cevizli Köprüsü yanındaki yerleşkeye E5 üzerindeki herhangi bir minibüs ya da otobüsle, metro ile ulaşabilirsiniz; ayrıca semt minibüsleri de kapısına dek getirmekte. Yeni hastanenin eski acil servisi Covid-19 Aşı Uygulama Merkezi. Devasa yerleşke içinde kaybolmamak için yönlendirmeleri takip edip danışmadan yardım alınız. Yerleşke bahçesi geniş ama fazla açık, altına sığınacak ne bir ağaç ne bir gölge ne de bir kapalı alan var.

Hitay Kervan – bir hafta önce YENİ
16 Ağustos Pazartesi günü akşamında babannem evde bacağının üzerine düştü.Anında ambulansı aradık ve maalesef ki acili boş olan bu hastaneye yönlendirildik.Saatlerce acil de bekletildikten sonra film röntgen çekildi.Ardından kan tahlili yapıldı.Acildeki müthiş doktorlarınız filme baktıktan sonra kalça da kırık çıkık yok dedi ve potasyumu yüksek diye serum verdiler.Agrısından başka birşeyi olmayan kadın gece fenalaştı.Sabaha karşı bize kalçası için KREM yazarak eve yolladılar.
Kadın günlerce ağrı çekti ve bugün tekrar hastanenize ambulansla geldiğimizde yeniden çekilen filmde kalçasının KIRIK olduğunu söyledi ortopedi doktorunuz.Ve üstüne üstlük ilk çekilen filmin iyi çıkmadığını BULANIK çıktığı için anlayamadıklarını dile getirdi.
Bulanık çıkan çekilemeyen film tekrardan niye çekilmez??? Acildeki doktorlarınız ise yaramayan kişilerden mi oluşuyor ???
Sakın kırığınız çıkığınız varsa bu hastaneye gitmeyin! Veya başka hastanede muhakkak kontrol ettirin.!

Umut Karka – 3 ay önce
1 yıldız vermek zorunda olmasam 0 hatta – puan bile verebilsem keşke. Hasta gelseniz iyileştirmezler. Sağlam gelseniz hasta olursunuz. Türkiye’nin yüz karası. Doktorlar hayır işi yapar gibi tanıdıklarını muayeneye alıyorlar. Daracık koridorlar nefes almak imkansız. Hastalıktan olecek olsam bu hastaneye yine randevu almam. ( fotoğraflar şansa boş ana denk geldi.)

DİLEK ELMAS – bir hafta önce YENİ
Yeşil alanda acil hastalarının alındığı yerde saatlerce insanlar eko çekimi için bekletiyor. bir hastane bu kadar kôtü yonetilir. Ayrıca dahiliye 1. Polikliniğe annemi 21 tansiyonla getirdik 2 dil altı verip gônderdi. birkaç saat sonra kalp kriziyle geldik. Tansiyonunu ôlçme zahmetinde bile bulunmadı doktorunuz yazıklar olsun.

NEBİL YEŞİLOĞLU – bir gün önce YENİ
Babamın yaklaşık 1 aylık tanı ve tedavi sürecinde ve özverili çalışmalarıyla yardımlarını esirgemeyen nöroloji kliniğinden Sayın Doç. Dr. Erdem Gürkaş, Sayın Uzm. Dr. Ayşenur Önalan, Sayın Uzm. Dr. Fatma Gülhan Şahbaz, asistanları Sayın Dr. Tuğçe Alagöz ile plastik cerrahi klinik şefi Sayın Prof. Dr. Gaye Taylan Filinte ile değerli asistanları Sayın Dr. Mehmet Akkurt ve Sayın Dr. Berkay Canbaz’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ülkemizin böyle hekimlere ve böyle hastanelere ihtiyacı var. Saygılarımla

Sezer Aksu – bir hafta önce YENİ
!!!!!! Teyzemin ayağı şişten görünmeyecek halde iken 31.08 tarihinde acildr sarı alandaki doktor böyle saçma şeyler için hastaneyemi gelinir dedi resmen,devletin maaşla çalışan, bize bakmak zorunda olan doktoru,inanılmaz kötü durumdayken tahlil bile yapmadılar, size yazık birde doktorsunuz siz sözde,

Olgun VURÇEKİÇ – bir hafta önce YENİ
Konuşmaktan ve hitaptan aciz daha insana hitap etmeyi bilmeyen özel güvenlik görevlileri var birsey soruyorsunuz elinde yada kulağında telefon sadece sağı solu işaret ediyorlar sanki kahvehane köşesinde oturuyorlar insana yardım etmeyi kendilerinin sağlamış olduğu bi lutuf gibi görüyorlar

TunCay Güçlü – bir hafta önce YENİ
Şu anda nöroloji bölümünde yatmaktayım. Hemşireler, sağlık personelleri, yemek ve temizlikten sorumlu görevliler o kadar ilgililer ki, buradan önce 3 özel hastaneye gittim, bu kadar memnun kalmadım. Buradan 8. Kat c blokta bulunan güler yüzlü tüm personele teşekkür ediyorum. Keşke doktorlarda hastalarla bu derece ilgili olsalardı, Doktorlar hariç herkese teşekkürler

Turgay Tatar – 5 gün önce YENİ
I.poliklinik ortopedi Dr.Ilker COLAK ve gorevlilere bekleme suresinde dahi gostermis olduklari (her hastaya) ilgi den dolayi teşekkür ederim .

ufukcan alhas – bir hafta önce YENİ
Sagolsun sisman bir hemsire alci yerine makasla ayagimi kesti ve sanki pantolon kesiyor hic dikkat yok hizli hizli kesiyor ayagimi makasla kesti resmen

Şenol Kara Digismart Gayrimenkul – bir ay önce
Pazar günü gittik, D100 yanyol Poliklinik kapısı araç ve otopark kapalı.

Güney yönde bulunan yeni ACİL kapısının ordan yapılıyor girişler
Açılın karşısında otopark var.
Pazar günü her bulduk.

Kompleks Bina için şunları söyleyebiliriz.

Burasi bir hastahane ve insanların tedavi almak için geldiği bir yer, böyle yerlerde insanın hasta durumda iken sürekli bir yeri araması biraz sıkıntılı bir durum.
Zemindeki işaretlere dikkat edin, gidecegeniz yerleri gösteriyor.
Ama siz genede her durumda mutlaka soru sorun ve bilgi alarak hareket edin.

Bu kadar büyük ve devasa binaları uzun vadede yönetmek kolay değil,
Yıllar geçtikçe işletme maliyetleri de artacak,
Bu devasa binalar aynı bölgede yapılarak insan yoğunluğunu da bu bölgeye kanalize ediyor.

Bütün bunları yaparken bölgenin altyapısı bunları ne kadar kaldırabilir, özellikle kriz anlarında yolllarin halini düşünemiyorum.

Bölgede sürekli dikey yapılaşma artmaya devam ediyor

mehmet erdogan – bir ay önce
Evde aniden belim kilitlendi uzandım yere acı çekerek 10 saat dinlendikten sonra acile gittim odaya girdim doktora ayakta zor durdugumu belimi hareket ettiremedigimi söyledim iğne yerine gönderdi sedyeye uzanamadim ağridan ayakta iğne yaptı tekrar doktorun yanına gittim bu şekilde işe gidemeyecegimi iyi değilim dedim belimi hiç hareket ettiremiyorum nefes alırken bile belime bıçak batıyor film cekmiyormusunuz dememe rağmen Beyin ve sinirden randevu al dedi bende 182 yi aradığımı randevularin dolu olduğunu 18 gün sonraya mhrzden saat 4 den. Sonra alabileceğimi soylediklerini belirtim malesef birşey yapamiyacam dedi şimdi 2 gün gecti ve hayatım mahvoldu işe gidiyorum oturuyorum ama 10 dakika sandalyede oturduktan sonra kilitleniyor um
kalkabilmek için yerlere yatıyorum ilk defa bu kadar kotu olduğum için acile gittim Allah kimseyi bunların eline düşürmesin cokmu zor film çekip ne olduğunu söylemek her geçen gün daha kotu oluyorum ayaklarımda ağrı ve uyuşma her geçen gün devam ediyor ve üzerine basamiyorum bu arada randevu aldım 18 gün sonraya umarım sağlığım için verdiğim mucadelede geç kalmam

BABALARIN BABASI – 3 ay önce
Mr bölümüne randevu veriliyor önden guya acil diye ayakta hasta alınıyor. 18 40 randevusuna 20 30 civarında gireceğiz madem böyle bisey var haber verin. Bu pandemic sağlığımızı neden tehlikeye atıyorsunuz.Gerci kimi kimi şikayet edeceksiniz kimsenin umrunda değil sorsanız herşey 4 4 lük…Hastanede randevu sistemi neden var?????

kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi tesis kodu
kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi doktorları
kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi nasıl gidilir
kartal- dr. lütfi kirdar şehir hastanesi’ne bağli adatepe semt polikliniği
kartal- dr. lütfi kirdar şehir hastanesine bağli pendik semt polikliniği
kartal dr lütfi kırdar şehir hastanesi tahlil sonuçları
kartal dr lütfi kırdar şehir hastanesi iş başvurusu
kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi twitter
kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi kartal/istanbul
kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi personel alımı
istanbul- (anadolu)- kartal- dr. lütfi kirdar şehir hastanesi
s.b.kartal dr. lütfi kirdar şehir hastanesi
kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi randevu
.tc. sağlik bakanliği kartal dr. lütfi kirdar şehir hastanesi
lütfi kırdar şehir hastanesi
kartal dr lütfi kırdar hastanesi
kartal dr lütfi kırdar eğitim araştırma hastanesi
kartal dr lütfi kırdar şehir hastanesi iletişim
kartal dr. lutfi kirdar city hospital in istanbul
kartal dr lütfi kırdar şehir hastanesi kamu spotu
kartal dr lütfi kırdar şehir hastanesi yemek listesi
kartal dr. lütfi kırdar şehir hastanesi doktor listesi
kartal dr. lütfi kirdar şehir hastanesi moleküler mikrobiyoloji tani merkezi
t.c. sağlik bakanliği kartal dr. lütfi kirdar şehir hastanesi
kartal eğitim araştırma hastanesi ziyaret saatleri

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir