Kartal Kızılay Hastanesi İstanbul Kartal İlçesinde Hizmet eden Özel Bir Hastanedir.Kartal Kızılay Hastanesi Randevu Alma,Kartal Kızılay Hastanesi Muayene Ücreti,Kartal Kızılay Hastanesi Kan Verme,Kartal Kızılay Hastanesi Covid 19,Kartal Kızılay Hastanesi iş Başvurusu,Kartal Kızılay Hastanesi Muayene Ücreti,Kartal Kızılay Hastanesi Doktorları Gibi Bir Çok Bölüm’den Sizlere Ulaşım için Kolaylık Sağlıcak Düzenlemeyi yazımızın Devamında Sizlere Paylaşıyoruz.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yukarı, Kızılay Blv. No:30, 34860 Kartal/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

0216 473 20 50-51-52-53

0216 374 68 69 (Fax)

[email protected]

Kartal Kızılay Hastanesi Yol Tarifi

KARTAL KIZILAY HASTANESİ TANITIM FİLMİ

KARTAL KIZILAY HASTANESİ DOKTORLARI

KARTAL KIZILAY HASTANESİ ANLAŞMALI KURUMLAR

Anlaşmalı Kurumlar
Özel Sağlık Sigortaları
Allianz Sigorta A.Ş.
AXA Sigorta A.Ş.
Mapfre Genel Sigorta
Demir Hayat A.Ş.
Groupama Sigorta A.Ş.
Türkiye Sigorta
Doğa Sigorta
Katılım Emeklilik
Türk Nippon Sigorta
Magdeburger Sigorta
Neova Sigorta
Unico Sigorta
Zurich Sigorta
Ankara Sigorta
Eureko Sigorta
Fortis Sigorta
Ray Sigorta
Halk Sigorta
Sompo Sigorta
Ziraat Sigorta
Şekerbank T.A.Ş. Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı
T.B.M.M
T.O.B.B
Eurocross Turkey (AGİS)
Euro-Center Turkey
Europ Assistance Turkey

KARTAL KIZILAY HASTANESİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Nuriye Deniz – 6 gün önce YENİ
Donuk omuz ameliyati sonrası kızılay kartal hastanesinde fizik tedavi gördüm. Burdaki fizyoterapist arkadaşlarımın bilinçli ve özverili çalişmalari inanılmazdı..bütün fizyoterapist arkadaşlara ayri ayrı teşekkür ediyorum. Yoğun olarak çalistigim UĞUR ALP hocama ve bıkmadan hergün kıyafetimi çalışma sonrası giydiren Nuray hanım a.sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .omuzum iyi durumda artık bir çok işi kendim yapabiliyorum . İYİKİ VARSINIZ. İYİKİ YOLUM SİZLERLE KESİSTI

Mahsa Tarkian – bir ay önce
Ortopedi ,doktor Akif Teköz e çooooooook teşekkür ediyorüz ve minnetdarız…
Başarılarınız devamlı olsun…
10 ay önce küçük oğlum düştü ve kolu kırıldı.başka hastanelerde neler yaşadığımızı anlatamam…
İyi ki Akif hocayla tanıştık…öyle bir huzur verdiler ki bize…çocuğa harika bir ameliyat yaptılar , ekip orofesyonel , hastane ses siz ve temiz..her kes çok saygılı….fiyatları uygun.
Kol çok güçlü ve sıkıntısız dı.fizik tedaviye bile gerek kalmadı.
Ama geçen ay malesef , başka bir kazada, oğlum tekrar aynı kolun uzerine düştü ve kırıldı.
Pazar akşamıydı, mecbur başka haştaniye götürdük.inanılmaz kalabalık ve çocuğu almadılar.
Akif hocayı aradık, yaklaşık bir yıl geçtiğine rağmen ,anında telefonu açtılar ve sıcak konuşup,ilgilendiler…ne yapabilirizi anlatdılar.başka hastanedeki röntgenleri bile gönderdik ve hoca yardımcı oldular..
İkinci ameliyata kesin gerek vardı , ama hoca çok anlayış gösterip, son saniyiye kadar ameliyatsız kurtarmaya çalıştılar..
Neyse ki durum iyi değildi ve çocuk tekrar ameliyata gitti..bu sefer içim çok rahat çocuğumu doktorbeye emanet ettim…
Doktor bey herşeyi çok iyi anlatan birisi , hata bizim sigortamız varmı yokmu merak eden ve yardım etmek istiyen birisi( biz yabancıyız).
Hemşıreler de çok iyi ve yardımcı…hepsine teşekkürler💐💐💐

ALİ KIRMIZITAŞ – bir ay önce
Genital bölgemde çıkan sivilce benzeri şişkinlik sebebi ile kartal kızılay Üroloji bölümünde yapılan muayene sonucu doktorların aldığı karar neticesinde ameliyat olmam söylendi ve herşey dahil 3500 tl para istediler. Muayene için verdiğim onca para da cabası.Bir ilaç,krem,iltihap kurutucu vs dahi yazmadan direk ameliyat demeleri beni işkillendirdi ve ordan uzaklaştım.Doktorlar tamamen paranın peşine düşmüş.Ameliyat olmak bir yana hiç ilaç dahi kullanmamama rağmen ne şişlik kaldı ne ağrı. 3/5 gün içinde şikayetimden iz dahi kalmadı kayboldu gitti.Hipokrat yemini etmiş doktorların bunu yapması çok acı ve utanç verici

Bircan Şahin – 4 hafta önce
Yoğun bakımdakiler sizler sağlık çalışanı değil kiralık katillersiniz 20 gunde annemin mahvettiniz 2 saatte bir pozusyon deģiştiriyoruz dediniz nasıl o kadının vucudu o hale geldi sizlerde yaşlanîcaksınız umarım beterolun ve doktorun odasında pislikten adım atılmıyordu 2 gun önceki kahve bardağı kurumuş duruyordu çöp içindeydi bizi almadınız virus var diye ama tanıdık isim verenleri aldınız yoğun bakıma tanıdığı olana virus bulaşmıyormuyfu

Video Budur – 2 hafta önce YENİ
Yazacak çok şey var ama gerek yok. Bir yıldız bile hediye bunlara. Bu hastanenin bir sorumlusu olsa düzgün bir işleyişi olsa bu kadar çok olumsuz yorumları okuyup iyileştirme yapar ama bir mesaja bile cevap verilmemiş. Bir sürü kalabalik var saçma sapan tipler dolu, bi köşede toplanıp sohbet ediyorlar. Nereye nasıl gidilir yardım yok ama hak yemeyelim fatura kesmekte çok başarılılar.

G mndkli – 3 ay önce
02 Haziran tarihinde genel cerrahi randevum sebebi ile Kartal Kizilay’a gittim. Randevu saatim 13:15’ti ama yaklaşık yarım saat kırk dakika kadar sıra bekledim, sonunda sıram gelince de doktor önce ultrason çektir sonra konuşalım dediği için doktorla toplam görüşme sürem zaten toplamda iki dakika falan sürdü ,sonrasında beni ilk önce özel sigorta bölümüne yönlendirdiler işlem yapmadan önce özel sigortamdan ultrason için ödeme alındı, sonra alt kata ultrason için indiğimde bana ultrason için doktor olmadığını bu sebeple yardımcı olunamayacağını söylediler, o halde neden ödeme yaptım ve neden özel sigortamdan onay alındığını sordum kendi aralarında bir iletişim kopukluğu olduğunu bu yüzden yanlışlıkla yönlendirildiğimi söylediler. tekrar özel sigorta bölümüne geri yönlendirdiler. Bu kez işlemi iptal etmelerini bekledim , işlemi iptal edip muayene tekrar muayene ücreti aldılar onu da iptal etmelerini çünkü zaten henüz muayene de olmadığımı söyledim ama iptal edemeyeceklerini muayene ücretinin alınacağını söylediler. Şuanda zaten virüsten dolayı mecbur kalmadıkça hastane kapısından içeri girmemeye özen gösterdiğimiz bir zamanda sonuç olarak ben hastanede iki saat boşu boşuna bekledikten işimden gücümden olduktan sonra üstüne birde almadığım bir hizmetin ödemesini yaptım, bitmedi hastaneden çıktım arkamdan koşup beni tekrar içeri çağırdılar benden eksik imza alındığını tekrar imza atmam gerektiğini söylediler. Evime yakınlığı sebebi ile eskiden beri ilk tercihim olan Kartal Kızılay’a artık kesinlikle gitmeyeceğim çevremdekileri de gitmemeleri konusunda uyaracağım. Artık eski hizmet ve kalitesi bulunmuyor ne yazık ki.

Max Vrt – 2 hafta önce YENİ
Bir yıldız bile çok bu hastehane için okadar ilgisiz ve tecrübesizlerki kesinlikle uzak durunuz. Sadece ücret alırken çalışıyorlar sonrasında kim nerde ne için belli değil😡

Öğretmen Anne – bir ay önce
Başka bir hastanede devam eden tedavim dolayısıyla istenilen Quantiferon testi mi yaptırmak için başvurdum. Laboratuvar sorumlusu olan SENA hanım ve BANU hemşirenin tüm yoğunluklarına rağmen ilgi ve alkalalı tutumu sayesinde hastaneden memnun ayrıldım. İşlerini severek ve özenle yapan sağlık çalışanlarını görmek çok iyi hissettirdi.Ayrıca hastane hem temiz hemde ulaşımı kolaydı

Tugay Baskın – 4 hafta önce
Öneri üzerine fizik tedavi bölümüne gittim fizyoterapist uğur bey ile çalışıyorum kendisi çok bilgili ve ilgili kafanıza takılan ufacık bir sorunu bile es geçmiyor aynı zamanda samimiyeti ve sıcak kanlılığı ile birlikte iyileşme ve çalışma döneminde sizi motive ediyor her sey için teşekkürler uğur bey

Ezgi Yıldız – 3 ay önce

  • Ağrı şikayeti ile haftasonu ( 5 Azirran 2021 ) acile gittim.
  • Öncelikle o alan doktorunun hastahanede olmadığını ve muayene olamayacağımı kayıttaki hemşire söyledi. Acil doktoru ile konuşayım dedim ve doktorun yanına gittim.
  • Doktor biz dışarıdan enjeksiyon almiyoruz dedi. Muayene edebileceginin farkında bile değildi sanırım!
  • Sonra ağrı kesiciyi yazıp elime verdi.
    Kayıt yerine geçip muayene kaydı açın dedim. Kaydım açılırken doktor gelip sesli sesli ” dışarıdan enjeksiyon almıyoruz ” diye hemşireyi uyardi.
  • Ağrım nedeniyle sabır çekip iğneyi vurulup enjeksiyon ve muayene ucreti ödedim.
  • Eğer çalışanlarınız kayıt acmak yada muayene etmek istemiyorsa soyleyin, hastahane olarak kullanmayalım…

Didem – bir ay önce
Dahiliyede ozel sigorta gecmiyormus randevuda solemediler gidince ogrendik. Cok sacma bir durum

Şerife Bulkan – bir ay önce
Fizik doktoru Yasin Beye muayene olmuştum. Kendisi hastayla ilgilenen, güler yüzlü bir doktor. Ayrıca fizik tedavisinde çalışan kişiler de alanında yetkin ve hastayla yakından ilgilenen kişiler. Özellikle benim tedavimde bana yardımcı olan Uğur Alp Bey tedavi sırasında hastayla ilgilenen, işinde başarılı, güler yüzlü birisi.

kartal kızılay hastanesi randevu,
kartal kızılay hastanesi covid testi,
kartal kızılay hastanesi başhekimi,
kartal kızılay hastanesi covid testi ücreti,
kartal kızılay hastanesi doktorları,
kartal kızılay hastanesi kimin,
kartal kızılay hastanesi özel mi,
kartal kızılay hastanesi hekimleri,
kartal kızılay hastanesi telefon,
kartal kızılay hastanesi anlaşmalı kurumlar,
kartal kızılay hastanesi adres,
kartal kızılay hastanesi antikor testi,
kızılay kartal hastanesi ameliyat ücretleri,
kartal kızılay hastanesi randevu alma,
kartal kızılay devlet hastanesi randevu alma,
kartal kızılay hastanesi nerede,
özel kartal kızılay hastanesi,
kartal kızılay hastanesi beyin cerrahı,
kartal kızılay hastanesi başhekimi kimdir,
kartal kızılay hastanesi kulak burun boğaz doktorları
kartal kızılay hastanesi iş başvurusu
kartal kızılay hastanesi diş bölümü
kartal kızılay tıp merkezi
kartal kızılay hastanesi cildiye doktorları
kartal kızılay hastanesi check up
kartal kızılay hastanesi telefon numarası
kartal kızılay hastanesi randevu numarası
kartal kızılay hastanesi randevu iletişim
kartal kızılay hastanesi çalışma saatleri
kartal kızılay hastanesi randevu telefon
kartal kızılay tıp merkezi telefon numarası
kartal kızılay hastanesi göz doktorları
kartal kızılay polikliniği
kartal kızılay hastanesi diyetisyen
kartal kızılay hastanesi dermatoloji
kartal kızılay hastanesi diyetisyen doktorları
kartal kızılay hastanesi diş doktorları
kartal kızılay hastanesi diş
kartal kızılay hastanesi doğum ücretleri
kartal kızılay hastanesi doktorlar
istanbul kartal kızılay hastanesi
kartal kızılay hastanesi bölümleri
kartal kızılay hastanesi ekşi
kartal kızılay hastanesi emar fiyatları
kartal kızılay hastanesi endokrinoloji
kartal kızılay hastanesi fizik tedavi
kartal kızılay hastanesi fiyatları
kartal kızılay hastanesi fotoğraflar
kartal kızılay hastanesi ultrason fiyatları
kartal kızılay hastanesi genel cerrahi doktorları
kartal kızılay hastanesi göz doktoru
kartal kızılay hastanesi göz muayene ücreti
kartal kızılay hastanesi göz
kartal kızılay tıp merkezi göz doktorları
kartal kızılay tıp merkezi genel cerrahi doktorları
kartal kızılay tıp merkezi giden otobüsler
kartal kızılay hastanesi hangi otobüs gider
kartal kızılay hastanesi harita
kartal kızılay hastanesi iletişim
kartal kızılay hastanesi iletişim numarası
kartal kızılay tıp merkezi randevu alma
kartal kızılay hastanesi nöroloji doktorları
kartal kızılay hastanesi ortopedi doktorları
kartal kızılay hastane
kartal kızılay tıp
kartal kızılay hastanesi kadın doğum doktorları
kartal kızılay hastanesi kartal/istanbul
kartal kızılay hastanesi kardiyoloji doktorları
kartal kızılay hastanesi korona testi
kartal kızılay hastanesi kbb
kızılay kartal hastanesi kayseri
kartal kızılay hastanesi laboratuvar sonuçları
kartal kızılay tıp merkezi lazer epilasyon
kartal kızılay tıp merkezi doktor listesi
kartal kızılay hastanesi telefonu
kartal kızılay hastanesi muayene ücretleri
kartal kızılay muayene ücreti
kartal kızılay hastanesi nasıl gidilir
kartal kızılay hastanesi numarası
kartal kızılay hastanesinin telefonu
kartal kızılay hastanesi nilüfer gündoğdu
kartal kızılay tıp merkezi nerede
kartal kızılay özel hastanesi randevu
kartal kızılay tıp merkezi randevu telefon numarası
kartal türk kızılay hastanesi randevu
kartal kızılay hastanesi psikolog
kartal kızılay hastanesi psikiyatri doktorları
kartal kızılay hastanesi sağlık raporu fiyatı
kartal kızılay hastanesi sonuç
kartal kızılay hastanesi şikayet
kartal kızılay hastanesi tahlil sonuçları
kartal kızılay hastanesi yol tarifi
kartal kızılay hastanesi ulaşım
kartal kızılay hastanesi üroloji doktoru
kartal kızılay hastanesi ücretleri
kartal kızılay tıp merkezi yorumlar
kartal kızılay randevu
kartal kızılay randevu alma
kartal kızılay göz doktoru
kartal kızılay hastanesi kbb doktorları
kartal kızılay hastanesi tel

By farude

Bir yanıt yazın