Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Kas 15, 2021 #keçiören eğitim araştırma hastanesi alerji bölümü, #keçiören eğitim araştırma hastanesi ana bina, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi adres, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi anestezi doktorları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi ankara, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi bağlum semt polikliniği, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi başhekim yardımcısı, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi başhekimi, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi beyin cerrahi doktorları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi bölümleri, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi cildiye doktorları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi dahiliye doktorları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi diş bölümü, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi doktorları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi endokrinoloji bölümü randevu, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi fotoğraflar, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi genel cerrahi doktorları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi iletişim, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi iş başvuru formu, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi keçiören, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi klinik araştırmalar etik kurulu, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kuşcağız semt polikliniği, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi laboratuvar sonuçları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi ortopedi doktorları, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi personel alımı, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi randevu alma, #keçiören eğitim ve araştırma hastanesi telefon numarası

Ankara Keçiören ilçesinde Hizmet Eden Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile ilgili Ulaşım telefon Numarası Adresi Randevu alma Gibi Bilgileri Sizler için Bir Araya toplayıp Önünüze Seriyoruz.Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Pcr Testi,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları,Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Pınarbaşı, Keçiören eğitim ve araştırma hastanesi, 06000 Keçiören/Ankara

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 12:00 ⋅ Yeniden açılış saati: 13:00

İşletme tarafından 3 hafta önce güncellendi

Telefon: (0312) 356 90 00

Alo randevu al : 182

Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Uzm. Dr. Yasemin ERDEMİR
Prof. Dr. Ömer Faruk BOZKURT
Uzm. Dr. Muhammed Arif İBİŞ
Uzm. Dr. Fahri Erkan SADİOĞLU
Uzm. Dr. İrem Öztürk ÖZCAN
Uzman Doktor Uğur Ufuk IŞIN
Ölümden Dönen Somali’li hasta sağlığına Türkiye’de kavuştu
Uzm. Dr.Serap GENÇER
Uzm. Dr.Öznur ÜNAL
Uzm. Dr.Abdulkadir ÜNSAL
Uzm. Dr.Tolga AKKAN
Uzm. Dr. Murat DAĞDEVİREN
Uzm. Dr. Besime HALİS
Prof. Dr. Yaşar NAZLIGÜL
Uzm. Dr. Noyan Can AKDUR
Uzm. Dr.Perihan Özlem DOĞAN ULUTAŞ
Doç. Dr. Serkan DUYULER

Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Uğur Karabulut – 2 hafta önce YENİ
Çocuk acil çok yoğun ve en büyük etken tek doktorla çalışıyor olmaları…, kuyruk 1980lerden kalma, araya kaynamaya çalışan embesiller de cabası.. 40 dk sıra bekle cocuk neredeyse havale gecirmeye gelsin, sonra sonuc icin ayni kuyruga tekrar gir.. dolven’i çak gecsin ertesi gün yeniden git aaa iltihapmış vs vs..

**not; kuyruk: tüp yada “gaz yağı” kuyruğu değil.

Aysın 11 – 2 hafta önce YENİ
28 ekim 2021 saat 16.00 civarında çocuk pandemi bölümündeki kadın dr a (ismini bilmiyorum ) üçüzlerimi götürdüm. Çok pozitif ve ilgili yaklaşımıyla bizi özel hastanede hissettirdi. Kendisine buradan saygılarımı sunuyorum.

Mert Tuna – bir ay önce
Aşı için tabela levhalar yönlendirmeler uygun değil. Mecbur gezinip arayacaksınız randevu sistemi olsa dahi sıra bekleniyor. Biontech aşı noktası engelliler için uygun konumda değil. Daha sakin nezih hastane bahçesinde konteyner veya çadır tarzı bir hastahane tercih etmenizi öneririm

Nurdan – 2 gün önce YENİ
Aşı ve pcr için hiç bir önem verilmemiş yönlendirme yok. Yanlış yerde bir saat bekledikten sonra söylüyorlar. Gereksiz ve sürekli sıra beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Serdar Akpolat – 2 ay önce
Aylar sonra Nisan sonu bi kez uğramıştım bu hastaneye. Hastanenin verdiği hizmet nasıl bilmiyorum ama burada bi kahramanım vardı. Bir şehre bir hayata bir ana geç kalmak bazen üzüyor insanı.
O benim aklımda hayatın her anını seven çocuk gibi iyimser biriydi.
Maalesef hayat siz başka planlar yaparken başınıza gelen şeylerden ibaret. Kimbilir belkide şimdi buraya onun için bi şeyler yazarken bu yazdıklarıma o hiç denk gelmeyecek..
Keşke o zamana geç kalmayabilseydim diyorum bazı zamanlar..Hayat işte,zaman akıp giderken unutuluyor dünler..
Günlerden bugün ise o gizemli kahramanın doğum günü. Son kez de olsa yazmak isterim. Nice mutlu senelere,iyi ki doğmuşsun! -06.09.2021-

Leyla Alp – 2 ay önce
8 haziran 2021 doktorum Burak Pasinlioğlu. Kendisinin Gazi Üniversitesinden beri hastasıyım ve kendisinden çok memnunuz.
Bir arkadaşım ile aynı gün ameliyat için yatış yaptırdık damar yolumuz açıldı ameliyathaneye girdik. Damar yolu ilerlemediğinden ameliyathanede tekrar açıldı.
Çok şükür ameliyatımı oldum kbb katına çıktık hemşire hanım hastaya nasıl davranılır ondan kesinlikle haber olmayan çok kaba bir hanım.
Ameliyat sonrasında ağrılarım için parol istedik ben size veremem yanınızda varsa için dedi.Ameliyathanede açılan damar yolu elimde kolumda şişlik morarda yaptı kendisinden artık serumda almadığımız için çıkarmasını rica ettik çıkarmadı taburcu olana kadar kalması gerektiğini söyledi morluk ve şişlikleri gösterince bi yere çarpmış olabileceğimi serumla ilgisi olmadığını ve kendisinin hastanede en iyi damar yolu açan hemşire olduğunu iddaa etti.
ısrarla damar yolunu çıkarmadı bizde kendisine taburcu olana kadar kalması zorunluysa başka yerden açın, elimin kolumun halini görmesine rağmen oralı olmadı ve 2 saat sonra çıkardı üstelik taburcu olmadan yeni damar yolu açmadan. Konuyu basit anlatmaya çalışıyorum, hemşirenin hastaya ve refakatçıyla olan hakaretlerini buraya yazamıyorum bile. Doktorumunda izniyle biz hastaneden erken taburcu olduk.
Allah herşeyin hayırlısını versin böyle insanların olduğu bir hastanede hasta olmak çok korkunç.
Böylesine talihsiz olayı bize yaşatan KBB servisinde çalışan BİRSEN hemşire…….

Cem yıldırım – 2 ay önce
Sosyal mesafe yok, her yerde gereksiz yere sırada bekletiliyorsunuz. Ortapedi polikliniğinde online randevu yok, sabahın köründe a4 kağıdına vatandaş önce kendi sırasını oluşturuyor, sonra doktor gelince derdini soruyor ve danışmadan poliklinik sırası alman için kağıt veriyor, danışma kuyruğunu bekleyip sıra numarası alıp, sıra bekleyip tekrar aynı doktorun karşısına çıkıyorsun, doktor seni rontgene gönderiyor. Rontgende kayıt için sıra bekliyorsun… Bekliyorsun… Bekliyorsun…

sebahat çınar – 2 ay önce
50 yaşındayım çok ilkel çok eski hastaneleri gördüm, yaşadım da, eskiden herkes elinden gelen ciddiyeti, insanlığı gösterme çabasındaydı. Keçiören eğitim araştırma hastanesi kadar gayri davranış ve tutum içerisindeler. Acilinden tut servisine kadar böyle ukala böyle şımarık tutum görmedim. Buna hemşiresi hasta bakıcısı doktoru hepsi dahil. Kendilerini sanki aileleri anaları babaları evlatları yokmuş gibi gaddar ve seslerinde şiddetvari davranıyorlar. Buraya tesadüf düştüm allah bir daha yolumu buradan geçirmesin

Hakan Kılıçlı – 2 ay önce
Doktorlar çok ilgili. Gerçekten iyi bir deneyim yaşadım. Genel cerrahi polikinligindeki doktorlara tek tek teşekkür ederim. Sarı alandaki handan hocamizda hem insanlığı hem ilgisi mükemmel di.
Hastanede ki tek sıkıntı kantin olmaması. Su ve yiyecek veren makinalar genelde arızalı ve paranızı geri vermiyor. Ne istiyorsanız acilin karşısındaki AVM de var. Umarım devlet ve hastane yetkilileri o makinaları kaldirttirir

Şükriye Günaydın – bir ay önce
Covid testlerinde aşırı yavaşlar sıra bir türlü ilerlemiyor.Çok ağırdan alıyorlar

Bugra Yilmaz – bir ay önce
Böyle Hastane olmaz olsun
Personelleri hepsi ayrı tavırda
Kimse görevini yapmıyor
Yardımcı olan yok düzgünce
Ben hiç memnun kalmadım

Flower Yıldı – 2 ay önce
Bugün sabah gidip muayene olamadan döndüğüm hastane. Cildiye doktorunun boş günüymüş. Acil durumlar dışında hasta almiyormus hanimefendi. Boş boş oturuyordu. Acil olmak için trafik kazası geçirip 1 litre kan mi kaybetmek gerek. Cildiye için hangi hasta acil hasta olabilir. Benim gecmeyen kaşıntılarım nasıl acil olmaz. Bazı doktorlarda cidden iş ahlakı kalmadı. Tavsiye etmiyorum.

Mustafa Söğüt – 2 ay önce
Rezalet bir hastahane, personel berbat.
Hükumet acil el atması gerek bu hastahaneye,.

Enes – bir ay önce
buranın aciline gidip zaman kaybediceğinize ölün daha iyi.Yanlış teşhis uyguluyorlar

keçiören eğitim ve araştırma hastanesi hematoloji bölümü
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi psikiyatri bölümü
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi romatoloji bölümü
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi nefroloji bölümü
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi cildiye randevu
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi randevu
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi obezite cerrahisi
keçiören eğitim araştırma hastanesi covid test sonuçları
keçiören eğitim araştırma hastanesi korona
keçiören eğitim araştırma hastanesi covid test
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi plastik cerrahi doktorları
t.c. sağlık bakanlığı ankara keçiören eğitim ve araştırma hastanesi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi çalışma saatleri
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi doktor çalışma takvimi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi doğum yapanlar
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi diyetisyen
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi dermatoloji
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi psikiyatri doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi nöroloji doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi ek hizmet binası
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi engelli raporu
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi endoskopi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi etik kurul
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi online randevu alma
keçiören eğitim araştırma hastanesi en iyi kadın doğum doktorları
keçiören eğitim araştırma hastanesi ek bina
e keçiören
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi fizik tedavi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi fizik tedavi doktorları
keçiören eğitim araştırma hastanesi facebook
ankara keçiören eğitim araştırma hastanesi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi göz doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi gastroenteroloji doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi nasıl gidilir
keçiören gülhane eğitim ve araştırma hastanesi
ankara keçiören eğitim ve araştırma hastanesi nasıl gidilir
ankara keçiören eğitim ve araştırma hastanesi getat eğitim merkezi
keçiören eğitim araştırma hastanesi nasil gidilir
keçiören eğitim ve araştırma hastanesine nasıl gidilir
keçiören eğitim araştırma hastanesi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi hakan buluş
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi harita
keçiören eğitim araştırma hastanesi heyet raporu
keçiören eğitim araştırma hastanesi haberleri
k.ören eğitim araştırma hastanesi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi iletişim numarası
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi instagram
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi telefon
ankara keçiören eğitim ve araştırma hastanesi internetten online randevu al
keçiören eğitim araştırma hastanesi jinekoloji
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kalp damar
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kbb doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kiralık daire
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kalp damar doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kulak burun boğaz doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kuşcağız semt polikliniği fotoğraflar
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi yemek listesi
keçiören eğitim araştırma hastanesi personel listesi
keçiören eğitim araştırma hastanesi nöbet listesi
keçiören eğitim araştırma hastanesi doktor listesi
keçiören eğitim araştırma hastanesi doktorları çalişma listesi
keçiören eğitim araştırma hastanesi doktor çalışma listesi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi mide küçültme ameliyatı
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi taşınıyor mu
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi özel mi
keçiören eğitim araştırma hastanesi müdürü
keçiören eğitim araştırma hastanesi murat altay
keçiören eğitim araştırma hastanesi mide küçültme ameliyatı
keçiören eğitim araştırma hastanesi mr sonuç öğrenme
keçiören eğitim araştırma hastanesi muayene ücreti
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi nerede
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi numarası
ankara keçiören eğitim ve araştırma hastanesi numarası
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi ortopedi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi olay
keçiören eğitim araştırma hastanesi olay
keçiören eğitim araştırma hastanesi online sonuç
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi sonuç öğrenme
keçiören eğitim araştırma hastanesi öğle tatili
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi ortopedi randevu
özel keçiören eğitim ve araştırma hastanesi
keçiören eğitim araştırma hastanesi randevu almak
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi psikolog
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi patoloji tahlil sonuçları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi pcr testi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi pandemi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi pediatri
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi semt polikliniği
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi göz polikliniği
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi diş polikliniği
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi romatoloji doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi radyoloji
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi toplum ruh sağlığı merkezi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi sağlık kurulu raporu
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi sonuç
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi sanatoryum
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi şikayet
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi sonuçları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları öğrenme
keçiören eğitim araştırma hastanesi iş ilanları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonucu
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi tahlil
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi yol tarifi
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi ulaşım
ankara keçiören eğitim ve araştırma hastanesi ulaşım
keçiören eğitim araştırma hastanesi üroloji
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi üroloji doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi üroloji bölümü doktorları
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi yenidoğan
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi yükseltepe semt polikliniği
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kaç yataklı
keçiören eğitim araştırma hastanesi ziyaret saatleri
keçiören eğitim ve araştırma hastanesi kadın doğum doktoru zeliha atak
keçiören eğitim araştırma hastanesi ne zaman açıldı
keçiören eğitim araştırma hastanesi santral
keçiören eğitim araştırma hastanesi telefonu
keçiören eğitim araştırma hastanesi nerede
15 sağlık bilimleri üniversitesi keçiören eğitim ve araştırma hastanesi
kecioren egitim arastirma hastanesi yukseltepe
keçiören eğitim araştırma telefon
keçiören eğitim araştırma hastanesi adres
keçiören eğitim araştırma devlet hastanesi
keçiören eğitim araştırma hastanesi adresi

By farude

Bir yanıt yazın