Kilyos Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Kilyos Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Kilyos Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Kilyos Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kumköy, No:1, Park Sk., 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0544 543 31 26

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Kilyos Veteriner Muayenehanesi YOL TARİFİ

Kilyos Veteriner Muayenehanesi

Yorumları – Şikayetleri

Çiğdem Alemdar – 2 ay Önce

Gayet ilgililer ve başarılılar hem İbrahim Bey ,hem çalışanları…Özellikle tercih etmemin sebebi gereksiz bir şeyi yapmıyorlar,yani sırf para almak adına bazı veterinerler gibi extra seyler çıkarmıyorlar bu dawn önemlisi bence teşhisleri de iyi bu da önemli .. Ben de tavsiye üzerine oraya gittim memnun kaldım ve devam ediyorum götürmeye… Terkedilmiş olarak sahiplendiğim anne ve yavrusu da Kilyos veterinere gidiyoruz 😊😊 Ve ilgilerine teşekkür ederiz…

Tuna Bayık – 1 ay Önce

İşinin ehli iyi niyetli ve yardımsever bir veteriner. Ibrahim hocam yolun acik olsun her zaman.

Şenol Altun – 1 ay Önce

Ilgili,sabirli,sempatik ve isini hakiyla yapan bir ekip.

Ercan Sipahi Akgül – 7 ay Önce

Kibar , ilgili , hakkaniyetli bir veteriner. Önceliğinin para değil hayvan sağlığı olduğunu hissettirdi. Tavsiye ederim.

Tuna Bayık – 8 ay Önce

Ibrahim Hoca işinde başarılı, ilgili ve bir o kadar da iyi niyetli bit veteriner hekim Bolgedeki veteriner fiyatlarini düşününce uygun fiyatli diyebilirim

Funda Göçer – 9 ay Önce

Harika… sürekli kendi kedilerimi ve sokakta bulduklarımı götürüyorum. Her zaman yardımcı oluyorlar. Çok teşekkür ederim.

By farude

Bir yanıt yazın