Kızlık Zarının Bozulup Bozulmadığı Nasıl Anlaşılır

Günümüzde’de Ve Ülkemiz’de Genç Kızların En Çok Öğrenmek istediği Ve Anlamak istediği Konulardan Biri ise Kızlık Zarının Bozulup Bozulmadığı Nasıl Anlaşılır Olmasıdır.Fakat Uzman Doktorların Bir Çok Almış Olduğu Sorular Ve Tavsiyeler Üzerine Bir Çok Açıklamalar Yapılmaktadır.Bizde Uzman Doktorların Yapmış Olduğu Açıklamaları Ve Bu Konu ile ilgili Bazı Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Paylaşmaktayız.Lütfen Bu Konu ile ilgili Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirebilirsiniz.

Kızlık Zarının Bozulup Bozulmadığı Nasıl Anlarız !!

Bir Kişinin Kendi Kendine Muayene ederek bakarak anlaması Mümkün Değildir ! Çünkü Kızlık Zarı Vajinanın Girişini tamamen kapatmaz sadece vajinanın girişinde bulunan ince Bir Doku Kıvrımıdır.Bunu anlayabilecek ancak bu konuda eğitimli ve bir çok kadın üzerinde tecrübe yapan bir jinekoloktur.

Bu Sebepten Ötürü Hiç Bir Şekilde Kendi Kendine Kontrol Edip Bunu anlayabilmek Mümkün Olmamaktadır.Bunun Üzerine Çok Kurcalamak ise Aksine Kızlık Zarına Daha Kötü Zarar Verme Olasılığıda Yüksektir.Bu Sebeple Kişinin Kendini Kontrol Etmesini Önermiyoruz.

By farude