İzmir Karşıyaka İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Mavisehir Polikliniği Hakkında Sizlere Vereceğimiz Bilgiler Tamamen Sizlerin işlerini Daha Kolaylıklı Bir Şekilde Yapmanız açısından Bir Araya Toplanıp burada Sizlere Sunulmaktadır.Mavisehir Polikliniği Doktorları,Mavisehir Polikliniği Kadın Doğum Doktorları,Mavisehir Polikliniği Pcr Testi,Mavisehir Polikliniği Muayene Ücreti,Mavisehir Polikliniği Nerede,Mavisehir Polikliniği Nasıl Gidilir,Mavisehir Polikliniği Telefon Numarası,Mavisehir Polikliniği Adresi,Mavisehir Polikliniği Yorumlar,Mavisehir Polikliniği Şİkayetler

Adres: Yalı, Yalı Mahallesi 6471. Sokak, Aosb No:26, 35550 Karşıyaka/İzmir

Saatler: Şu anda açık

Dolu olduğu saatleri ekleyin

Telefon: (0232) 241 10 00

Alo Randevu Alma : 182

Mavisehir Poliklinik Yol Tarifi

Mavisehir Poliklinik Hakkında Yapılan Yorumlar

oguzhan eger – 4 ay önce
KBB Doç Dr Erkan Ekşi hocam’a ve Başkent çalışanlarına çok teşekkür ederim. Erkan hocam sayesinde tertemiz bir nefes alabiliyorum. Zor bir ameliyatım güzel geçti.

Ömür Ünsal – 5 ay önce
Tavsiye üzerine Diyestisyenine gitmiştim. herhangi bir ilgi veya diyet uygulama takibi olmadı. haliyle deftere yazılan şunu ye bunu yeme önerisi zayıflamak için malesef bir işime yaramadı.

ismet kahraman – 7 ay önce
Çok yerinde kurulmuş bir Poliklinik. Başarılı doktorları ve becerikli personeli ile bu bölgenin en başarılı sağlık kuruluşu. Randevu sistemi ile çalışır, dolayısı ile önceden randevu alıp gelmekte yarar var.

Svm Ymn – 2 yıl önce
4 doktor değiştirdikten sonra tanışıp iyi ki gitmişim iyi ki buradaki doktor ve hemşireler ile tanışmışım dediğim kurum . Kadın doğum doktoru olan değerli Op. Dr. Serdar BALCI. Gebelik sürecinde insanın aklında tek bir soru işareti bırakmayan sakin bir şekilde sorduğunuz her soruya cevap verip içiniz rahat şekilde evinize dönmenizi ve sağlıklı rahat huzurlu bir şekilde bu süreci geçirmenizi sağlayan doktordur kendisi. Bu süreçte yaşadığımız sıkıntılarda her zaman ulaşılabilir olmuş ve sorularımızı cevapsız bırakmamıştır. Gönül rahatlığıyla gidip güvenebileceğimiz doktordur.Hastanenin, muayene olduğunuz ortamın hijyenikliği , hastalara personeller tarafından yapılan yönlendirmeler ilgi alaka, müthiş bir ekip. Hepsine teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Serap Afacan – 9 ay önce
Hemotoloji Dr Ali Kutlucan kadar güler yüzlü, bilgili, ilgili doktor zor bulunur. Çok teşekkür ederiz hocam iyiki varsınız.

Tansu Yiyenler – 2 yıl önce
Fizik Tedavi Uzman Doktor Gözde Söylev hanıma muayene için gittim.Diz protezi ameliyatı oldum ve ayakta bile zor duruyordum,dizim kıvrılmıyordu,ödem vardı.Kendisi güleryüzlü,naif,bilgilendiren ve hastayı rahatlatan bir doktor,kesinlikle tavsiye ederim 🙏 Beni fizyoterapist Neslihan Akar hanımın ellerine teslim etti,iyi ki de etmiş.,O kadar hassas,o kadar anlayışlı ve işini bir o kadar özveriyle yapan kişi ki,Neslihan hanım ile çalışmalarımız sonucunda 25 seansta dümdüz olan dizim 100 dereceye yakın bükülüyor ve bastonu attım. Merdiven inip çıkmayı başardık.O kadar minnettarım ki doktoruma ve fizyoterapistime.İyi ki varsınız🙏💐❤

Huseyin Tutmak – bir yıl önce

  1. defa bebek idrar tahlili poşeti istedim.
    “3. defa olursa eczaneden satın almak zorunda kalırsın” dediler.

Bir idrar poşeti ne kadar ya :)).

Faruk Sap – 6 ay önce
Sabah 9 hastasiyiz 9:30 da aldilar. Zamana uyulmuyor.

helinnur ünal – bir yıl önce
Bir kez de verilen zamanda doktor gelse. Beklemeden randevu saatinde

ahmet erkol – 2 yıl önce
çocuk doktoru prof dr onur sakallıoğlu herkese öneririm.

Nil Ozcansen – 2 yıl önce
Giriş çok küçük

By farude