Siz Değerli Ziyaretçilerimiz için Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili Bir Çok Sizlere Faydalı Olacak Bilgileri Sosyal Medya Aracılığı ile Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili Sizlere Sunmuş Olduğumuz Bilgileri Siz Değerli Ziyaretçilerimizin Teyit Edip Öyle Hareket Etmesi Bizler için Önemlidir.Lütfen Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Olan Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yalı, Caher Dudayev Blv No:67, 35590 Karşıyaka/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye ve yakındaki bölgeler

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00

Telefon: (0232) 336 07 07

Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

G. Güzel – bir ay önce
Lazer ameliyatı için euro üzerinden fahiş fiyatlar veren, hastayla pazarlık yapan, indirim adı altında kaç bin tl lik ücretleri fişsiz faturasız talep eden ticarethane! Anlayış böyle olduktan sonra doktor iyi olsa ne olur… İzmir’de işini iyi yapan, kalitesine göre mantıklı fiyat politikası olan güzel kurumlar var, onları tercih edin.

S. Arzu Erkan – 2 hafta önce YENİ
Eskiye nazaran çok farklı. Daha çok para geçerli olmaya başlamış şifa yerine. En son gittiğimde hele bana ‘sen’ diye hitap eden bir doktora denk geldim. Ben ona siz dedikçe ‘sen’ dedi. Olmamalı…

Feride KARAARSLAN – 2 hafta önce YENİ
Harika bir hastane çalışanı doktorları ben çok memnun kaldım Behram Beye çok teşekkür ederim beni net görmeye kavuşturdu gu için

CİVAN ÖZCAN – 5 ay önce
Doktorum Sayın Hayati Türker bey başta olmak üzere tüm personele çok teşekkür ederim.Temizlik,kaliteli hizmet,güleryüz her şey Dört dörtlük çok memnun kaldım.Başarılarınızın devamını dilerim.

Mustafa Oran – 10 ay önce
İyi bir hastane değil. Eşimin gözünde arpacık çıktı doktor ilaç verdi üzerinden 1 hafta geçti verdiği ilaç hiç fayda etmedi eşime tekrar randevu alayım tekrar git dedim memnun kalmadığını dile getirdi başka hastanede başka bir doktora gittik bu ilaçlar işe yaramaz dedi kendisi başka ilaç yazdı inanılır gibi değil ilk gün verdiği ilaç fayda etti hastaneyi arayıp durumu anlattım dinlemek istemiyorlar fakat zorla kendimi dinlettim ve savunmaları bizim doktorda tekrar gelseydiniz ilaçları değiştirirdi. Madem dedim ilk başta fayda edecek ilaçları verseydi görevli cevap veremedi ve kesinlikle net göz hastanesini tavsiye etmiyorum bu hastaneye gidip paranızla rezil olmayın başka hastaneyi tercih edebilirsiniz.

mustafa inal – bir yıl önce
Doktorum Sayın Hayatı TÜRKER başta olmak üzere tüm personele çok teşekkür ederim.
Opr.dr.Hayati türker mesleğini erbabı hastalarıyla çok güzel ilgileniyor,
Başka bir özel hastane ekol,e gittim katarakt teşhisi koydu derhal amaliyat dedi 7500 tl para istedi
Fakat net göz 65 tl muayene ücreti aldı başka bir ücret almadan bütün tetkiklerimi yaptı ve amaliyata gerek yok deyip gözlük numaralarını değiştirip gözlükverdi
Net göz dr hayati türker beye çok teşekkür ederim göz rahatsızlığı olan herkese tavsiye ederim.

Cengiz Karatay – 7 ay önce
Bugün eşimin gözündeki kronik hastalığının muayene ve tedavisi için gittik. Her şey çok iyiydi. Özellikle Dr. Filiz Akyol’a çok teşekkürler.

By farude