Siz Değerli Ziyaretçilerimiz için Özel Karşıyaka Göz Hastanesi ile ilgili Bir Çok Sizlere Faydalı Olacak Bilgileri Sosyal Medya Aracılığı ile Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi ile ilgili Sizlere Sunmuş Olduğumuz Bilgileri Siz Değerli Ziyaretçilerimizin Teyit Edip Öyle Hareket Etmesi Bizler için Önemlidir.Lütfen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Hakkında Olan Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yalı, Caher Dudayev Blv No:71, 35550 Karşıyaka/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 09:00

Telefon: (0232) 362 54 54

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Yol Tarifi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Doktorları

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mustafa ÇAKMAK – 3 hafta önce YENİ
Eşimin sağ göz Katarakt ameliyatını yapan ,Sayın Prof. Dr. Esin Başer hanımefendi başta olmak üzere, Prof Dr. Göktuğ beyefendi ve Halkla ilişkiler uzmanı Aysun hanımefendi ve tüm çalışanlara ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.Saygılar sevgiler. İyi ki varsınız.

Erol Bucak – bir ay önce
Hastaya saygı yok bidaha asla gitmem sıranız10 dk 20dk içerideki hastadan dolayı uzayabilir ama hasta çıktıktan sonra sıra sizde olmasına rağmen doktorun telefonla konuşması ve sizi bekletmesi hiç etik değil insana saygı olmalı herşeyden önce…

Gürhan Yilmaz – 3 hafta önce YENİ
annemin katarakt ameliyatini yaptirdik , Gökhan Akar ilgili tavirlari ile hepimizde güven verdi. Servisdeki arkadaslar da ellerinden geleni yapiyorlar. Genel anlamda memnun kaldik. Fiyat konusunda da ellerinden geleni yaptilar. Tesekkurler.

Emel Dedeoğlu – bir ay önce
En iyi doktor için gittiğim yerden bütün ölçümlere rağmen Esin hocamızın hastaya yaklaşımını hiç beğenmedim.

gökhan önem – 5 ay önce
Üst göz kapağı ile ilgili ameliyat oldum . Fiyat olarak kendi dalında ve kendi kulvarında uygun sayılabilir. Göksel bey tarafından operasyon oldum. Ancak ameliyat 1 ay sonrası sol göz kapağımın dış birleşme yerinde bir potluk (birleşmede çıkıntı) oluştu. Doktor , biraz daha geçmesi durumdan daha iyi olacağı , düzelmezse küçük bir opreasyon ile tekrar düzeltilebileceğini iletti. 1 ay daha sonrası kontrolde potluk devam edince , doktor ; bu duruma müdahale ederiz ancak düzelmeyebilir , hatta bu durumundan bile kötü olabilir dedi. Açıkçası memnun olmadığımı belirtirim.

alper akyüz – 4 ay önce
Dr. Ömer seymenoğluna lazerle gozumu cizdirdim. Kendisinin hastaya ilgisi saygisi sifir. Muayene icin gittigimde durumum hakkinda hicbir sey soylemedi. Sadece rwcete yazip gonderdi. Bir sey danismak icin gittigimde bagirdi. Tavsiye etmiyorum.

Ayten Alkan – bir ay önce
Karşılama ve ücretlendirme iyi. Doktor (Göksel Akar) sabırsız, anlayışsız ve empati yoksunu.

perihan kilicel – 4 ay önce
4 ve 14 Ekim’de iki gözümden katarakt ameliyatı oldum Dr Mustafa Alper Çerçi’ye ve ameliyat ekibine hastane personeline ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok iyiyim şu anda

By farude