Lilyum Veteriner Kliniği adı altında sizlere sunduğumuz hizmet ile, can dostlarımızın hayatına dokunmayı, gerekli ilgi ve alakayı hiçbir zaman kesmemeyi amaçlıyoruz. Lilyum Veteriner Kliniği İstanbul Silivri’de minik patili dostlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılayan bir veteriner kliniği. Silivri İstanbul’un anadolu yakasında kalmaktadır. Lilyum Veteriner Klini’ğinden randevu alabilmek için aşşağıdaki Randevu al butonunu kullanarak veyada Telefon numarası ile irtibat kurarak tamamlyabilirsiniz randevunuzu. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz

Adres : Yeni mah. Şehit Bahattin Erişen sok. No:7DB, 34570 Silivri/İstanbul

Telefon Numarası : 0545 112 78 95

Hizmet Saatleri : 09.30 – 19.30

Lilyum Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Lilyum Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Hasan Acar – 1 ay Önce

Güler yüzlü hekimleri, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı, oldukça ferah dizayn edilmiş ortamı ve en önemlisi de minik dostlarımız için en ideal teşhis ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Lilyum Veteriner Kliniği Silivri halkı ve Silivri’de bulunan evcil hayvanlar için en iyi seçenek. Kesinlikle tercih etmeli ve mutlaka çevrenize tavsiye etmelisiniz. Teşekkürler Bengü Hanım ve Ulaş Bey.

Berna Kök – 2 hafta Önce

Tertemiz klinik. Veteriner hekimler çok güleryüzlü. Bengü ve Ulaş’a teşekkürler. Diş apsesi olan Lokum’un tedavisini başarıyla tamamladık sayelerinde :))

Hüseyin Erman – 1 ay Önce

Köpeğimizi getirdik gayet memnun kaldık. Hekimler güler yüzlü, sorduğumuz sorulara cevap veriyorlar ve donanımlı bir klinik.

By farude

Bir yanıt yazın