Ankara Gölbaşı ilçesinde Hizmet Yapan Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi ile ilgili Detaylı Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Burada Sayfamızda Paylaşıyoruz.Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Nerede,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Nasıl Gidilir,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Telefon numarası,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Adresi,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi iletişim,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Doktorları,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Muayene Ücreti,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi pcr Testi,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Tahlil sonuçları,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi iş Başvurusu,Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi ile ilgili Detaylı bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Kızılcaşar, 23 Nisan Cd. No:20, 06830 Gölbaşı/Ankara

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 666 76 66

Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Yol Tarifi

Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Doktorları

Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

idil deniz – bir ay önce
Danışma noktasından itibaren, son derece ilgili personel…Biz aşı uygulaması için hastane hizmeti aldık. İşini seven insanların, doğru yerlere yerleştirildiğini söyleyebilirim.

Hoşeda Ebru Kaynar – bir ay önce
Günaydın olsun..kardeşimin ameliyatı için geldiğimiz hastaneden bahsetmek istiyorum ..kapıdan başlayarak sürecin her aşamasında etkin ve yetkin güler yüzlü her an ulaşılabilir..çözümcül yaklaşımlar sergileyen bir ekip var burada..

lösantehastanesi

Hülya Erkul – bir ay önce
Annem 2 haftadir Genel yogun bakim unitesinde yatmaktaydi.Bugun sukurler olsun taburcu ettik.O kadar mutluyuz ki…
Basta doktorumuz Giray Özçam olmak uzere tum ekibe ilgilerinden alakalarindan ve bizlere ve anneme verdikleri pozitif enerji icin minnet ve tesekkurlerimizi sunuyoruz.
Acilde annemle ve bizle basta ilgilenen tum ekibe de tesekkur etmeden gecemeyecegim.
TESEKKURLER LOSANTE TESEKKURLER GIRAY HOCAM VE TESEKKURLER YOGUN BAKIMIN GUZEL INSANLARI 🙏🙏🌺🌺

Aycan Akgun – 2 ay önce
Bu hastanede hafif omuz ağrıma fizik uygulayıp beni daha çok ağrıyla başbaşa bıraktılar. Üstelik yüzme yapın dediler yüzdüm simdi kolumu yukarı kaldıramıyorum. Meğerse yırtık varmış ve yüzerek yıktığı daha da artırmışım…Emar çekmeden karar veren lösante fiziğe asla uğramayın. Sakat bıraktılar beni. Simdi Ankara’ ya dönünce üniversite has. gideceğim

Gul Ibis – 2 ay önce
Dun aksam losante acil servis icin kizimin sikayeti icin gitmistik acil dr elif aslan tas isimli bayan doktor alakasiz bi konudan bana saygizca yaklasimda bulundu lutfen cok degerli mesleginizi halka karsi saygili kullanmainiz oneririm

Ferid Fidan – 3 ay önce
Yurtdisi cikis icin PCR testinin sonuclarini gitmeden once ozellikle arayip sormama ve eposta ile gondermelerini istememe ragmen ustunde TC kimlik numaramin ya da pasaport numaramin yazmadigi bir belge gonderdiler. Ustunde gerekli bilgilerin yazdigi belge icin tekrar hastaneye cagirildim. Tum musterilerimiz islak imzali belge istiyor savunmasi ile karsilastim. Yasattigi tecrubenin hakettigi puani veriyorum. Sozum eli kolu sistemle baglanmis musteri temsilcilerine degil kurumun kendisine

ugur gokhan sarı – 2 ay önce
Annemin ameliyatı için İstanbul’dan gelmiş olmama rağmen hiç bir şekilde görmeme imkan tanımadılar. Ve ameliyat öncesi de göremeyeceğimi belirttiler. Ameliyat öncesi 84 yaşındaki bir kişinin moralini yüksek tutmak için oğlunu görmesine izin vermeyen ve de yıllarca bağış yaptığım bir STK’nın hastanesinin bu uygulamasını kınıyorum.

Gürhan Çıbık – 3 ay önce
Ben böyle güzel temiz ve de personeli tarafından inanılmaz ilgili bir hastane görmedim … Tavsiye etmek garip gelecek ama hem burada tedavi olup hem de lösemili hastalara katkıda bulunabilirsiniz… Cafesinde dükkanida kozmetik mağazasında alışveriş yaparak ta lösemili hastalara katkıda bulunmuş olacaksınız…..

Ferdi Nand – 3 ay önce
Ilk defa geldik, gayet genis,ferah ve cok temiz bir hastane,calisanlar guleryuzlu ve ilgililer.Tesekkur ederiz.Herkese acil sifa ve saglik dilerim..!

B. A. – 7 ay önce
Nisan 2021’de Lösante Hastanesine gittim, kan değerlerimde son durumu görmek amacıyla.
Muayene: Doktorun odasına giriş ve kan değerlerimi görmek istiyorum talebi.
Süre: Yapılacak kan tahlilinde görülmesi istenen değerlerin önündeki bilgisayarın ekranından doktorun seçmesi için geçen süre. Yaklaşık birkaç dakika.
Büyük şaşkınlık: Polikinlik sekreterinin yanına muayene(tahlil talebini dile getirmeye verilen ad) ve tahlil ücretini (servetini) ödemek için gittiğimde 1126 TL talep etmesi.
Sekreterle Diyalog:

 • Herhangi bir Devlet hastanesinde bedava olan (aslında maaştan kesilen ilgili vergi dolayısıyla bedava demek doğru değil) kan tahlili için 1126 TL mi talep ediyorsunuz?
 • 226,50 TL’si (Kurum indiriminden sonra kalan tutarcık) doktordan kan tahlili talep etme(muayene) ücreti.
  İRDELEME:
  Vatandaşların bağışlarıyla kurulan bir hastanede basit bir kan tahlili için 1126 TL talep ediliyorsa durum vahim demektir. Elimizdeki 5 kuruşu acaba nereye bağışlasak diye düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen kurum Lösev(di). Artık, (di).
  Bir tuğlada biz koyarken ocağımıza incir ağacı dikecek seçkin ve kaliteli insanların yöneteceği bir kuruma destek olduğumuzun farkına varış ve büyük hüsran. Basit bir kan tahlili değil de Allah korusun aciliyet gereken bir sağlık sorunu için gidilse –maazallah- o sene alınacak tüm maaş veyahut ev araba hepsini, bu kurumu yönetenlere hibe etmek gerekir gözüküyor.
  Kamuda Sayıştay’ın misyonunu bu tür kurumlarda kim üstleniyor bilmiyorum ama bağışlarla kurulan bir hastanede böyle aklı zorlayan, mantık dışı ve hiç rasyonel olmayan bir ücret politikası uygulanıyorsa, bu kurumun özellikle yöneticileri, doktorları ve çalışanları ne kadar ücret alıyorlar denetleyen bir kurum vardır inşallah.
  Bağışlarla, ortaya, yardım ve hizmet odaklı bir kurum çıkması murat edilir. Ve sıkıntıya düşmüş miniklerin ücretsiz, milletinde ucuz/makul ücretle yararlanması.
  Bağışların ortaya tüccar/fahiş kar misyonunda bir heyula çıkarması can sıktığı, cüzdanı boşalttığı gibi güveni sarsar. Ve Shakespeare’nin dediği gibi, güven ruh gibidir, terkettiği bedene asla geri dönmez.
  Sonuç: Sabah sabah bir ticarethanede kan tahlili yaptırayım diye (nasıl bir fanteziyse) durup dururken 226,50 TL’den oldum. Kan tahlili yaptıramadım ve benim için önemli bir miktarı çöpe attım diye üzülemedim, aksine, 35 km yol katettim ve kan tahliline 1126 TL kaptırmadığım için de şükreder durumda buldum kendimi.

Mehmet Kibaroğlu – 4 ay önce
Lösemi hastası insanlara özel tedavi imkanlari sunuyor olmalari çok kiymetli.. Personel , hemşireler ve doktorlar harika insanlar. Çok donanımlı bir hastane. Ayrica lösev dükkanı da mutlaka ziyaret ediniz. Şahane ürünler var..

Ilker Ahmet Bozok – 5 ay önce
Sevgili LÖSANTE Ailesi; Annemin tedavisi sırasında bana ve tüm hastalara göstermiş olduğunuz sıcacık ilgi, anlayış ve alakanızdan dolayı çok teşekkürler… Hasta olmak tatbikî kötü bir durum ama Lösante Hastanenizde genç, dinamik, samimi, güler yüzlü ve profesyonel kadronuzda her şey daha da güzel… Ameliyat öncesi ve sonrasında tedavi olurken kendimi evimde ki kadar rahat ve mutlu hissettiren ve gelen hastaları kendi ailesinden biri gibi karşılayan pozitif enerjisiyle güne güzel başlamamıza sebep olan Kurucu Dr. Üstün Ezer ve tüm Lösante çalışanlarına bir kez daha sonsuz teşekkürler… İyi ki varsınız…

lösante hastanesi çalışan yorumları
lösante hastanesi çayyolu
lösante hastanesi çalışma saatleri
lösante hastanesi randevu
lösante hastanesi telefon numarası
lösante hastanesi kayser çağlar
lösante hekimler
lösante hastanesi dermatoloji doktorları
lösante hastanesi dahiliye
lösante hastanesi diş
lösante hastanesi doğum fiyatları
lösante devlet hastanesi
lösante hastanesi ortopedi doktorları
lösante doktor
lösante hastanesi ekşi
lösante hastanesi endokrinoloji doktorları
lösante hastanesi eczane
lösante hastanesi e sonuç
lösante hastanesi fotoğraflar
lösante hastanesi fiyatları
lösante hastanesi fizik tedavi
lösante hastanesi gastroenteroloji
lösante hastanesi göz doktorları
lösante hastanesi gölbaşı
lösante hastanesi gastroenteroloji doktorları
lösante hastanesi nasil gidilir
lösante hastanesi incek nasıl gidilir
lösante hastanesi haberleri
lösante hastanesi hemşire alımı
lösante hastanesi halkla ilişkiler
lösante hastanesi harita
lösante hematoloji
lösante jinekoloji
lösante hastanesi iletişim
lösante hastanesi randevu alma
lösante hastanesi iş ilanları
lösante hastanesi iş başvurusu
lösante hastanesi incek doktorları
lösante hastanesi incek telefon
lösante hastanesi ik
lösante hastanesi kadın doğum
lösante kadın doğum
lösante hastanesi kbb doktorları
lösante hastanesi kızılcaşar gölbaşı/ankara
lösante hastanesi kardiyoloji
lösante hastanesi kaç yataklı
lösev lösante hastanesi kimin
lösante hastanesi laboratuvar sonuçları
lösev lösante hastanesi
lösev lösante hastanesi ücretsiz mi
lösante hastanesi maaşları
lösante hastanesi muayene ücreti
lösante hastanesi mukadder
lösante pandemi hastanesi mi
lösante hastanesi ücretsiz mi
lösante hastanesi ruhsat verildi mi
lösante hastanesi nöroloji doktorları
lösante hastanesi nefroloji doktorları
lösante hastanesi neden ruhsat alamıyor
lösante hastanesi ne zaman açıldı
lösante hastanesi nedir
lösante hastanesi ne zaman kuruldu
lösante hastanesi onkoloji doktorları
lösante hastanesi odaları
lösante hastanesi otobüs
ozel lösante hastanesi
lösante hastanesi turgut önder
özel lösante hastanesi
özel lösante hastanesi tesis kodu
lösante hastanesi pcr testi
lösante hastanesi psikiyatri doktorları
lösante hastanesi paralı mı
lösante hastanesi psikolog
lösante hastanesi personel alımı
lösante hastanesi pediatri
lösante hastanesi ruhsat
ankara lösante hastanesi randevu
lösante radyoloji
lösante romatoloji
lösante hastanesi sonuç
lösante hastanesi sgk anlaşması var mı
lösante hastanesi servis saatleri
lösante hastanesi sahibi
lösante hastanesi sünnet
lösante hastanesi şikayet
lösante hastanesi telefon
lösante hastanesi tahlil sonuçları
lösante hastanesi tamamlayıcı sağlık sigortası
lösante hastanesi tel
lösante hastanesi yol tarifi
ankara lösante hastanesi telefon numarası
lösante hastanesi ulaşım
lösante hastanesi ücretleri
lösante hastanesi üroloji doktorları
lösante hastanesi ümitköy
lösante hastanesi yönetim kurulu
lösante yetişkin hastanesi

By farude

Bir yanıt yazın