İstanbul Maltepe İlçesinde Hizmet Eden Kurum maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi özel mi,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi iletişim,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi randevu,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi maltepe/istanbul,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi doktorları,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi başhekimi,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi telefon,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi muayene ücretleri,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi fotoğraflar,maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi adres,

Adres: Bağlarbaşı, Feyzullah Cd. No:39, 34844 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 0 620

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Haritası

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tanıtım Filmi

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

S. Ikiler – bir hafta önce YENİ
Maltepe üniversitesi Hastanesi ne İlk defa Mayıs ayında randevu aldım Estetik cerrahi bölümünde Emre Güvercin ile tanıştım hem insan hem doktor oğlum olsa bukadar olur iyi aile terbiyesi almış mesleğini en iyi şekilde içra eden mücize elleri olan muhteşem bir doktor hastasıyla aşırı ilgilenen işine gönül vermiş bir evlat iyiki gelmişim yüz germe ameliyatımı şakalarla gülerek hem ameliyat öncesi hem sonrası ilgi alaka çok başarılı bir ameliyat geçirdim işin ilginç yanı ameliyat sonrası ağrı sızı olmadı hatta verilen ağrı kesici ilacı bile hiç içmedim çünkü hep dumymuşumdur ameliyat sonrası çok ağrı oluyor diye korktuğun başıma gelmedi iyiki yaptırmışım teşekkürler Emre bey oğlum sen çok başarılı bir doktorsun 🙏👏sonrasında cildiyle doktoru Bilal bey le tanıştım insancıl hastasıyla arkadaş gibi ilgili mesleğini içine sindirmiş muhteşem bir kişiliği olan bir insan bugünde göz doktoru Özlem Cam ile tanıştım cici bıcır bıcır pozitif enerji hastanına aşırı değer veren kibirsiz sanki arkadaşınız gibi bir kişilik yani sonuçta Maltepe Üniversitesi Hastanesi ne gerçekten çok teşekkür ediyorum böyle harika doktorları olduğu 👏🙏

Sevda – bir hafta önce YENİ
Ailecek kovid yaşadığımız ve 112 nin bizi yalnız bıraktığı o zor 18 agustos 2021 tarihli günde oglumun siddetli karın agrisina llgisi alakasi güleryüzü ve samimi insan gibi yaklasimiyla her turlu olasi ihtimali tek tek bizimle paylasan degerli hocamiz Prof.Dr.Ilhan Asya Tanju Bey’i tereddütsüz tavsiye ediyorum.Tum calisanlar da gayet olmasi gerektigi gibi iligili ve yardimci oldular.Ve oglumda ayni gün iyilesme basladi.Hepsinden Allah razı olsun.Aldiklari para da helâl hoş olsun.

Turgay KEMEÇ – bir ay önce
Babamın rahatsızlığından dolayı 5 yıldır bu hastahaneye tedavi için gidip geliyorduk.2 sene öncesine kadar neredeyse kusursuza yakın aldığımız hizmet her ne olduysa hızla kötüleşmeye başladı.Hasta öncelikli yaklaşım gitti yerine ticari kaygıları ön plana çıkan hastaya müşteri olarak bakan sıradan ticari bir müessese karşımıza çıktı.
Tek yıldızı ise niçin verdim bu olumsuzluklar içerisinde 5 yıldızlık emek ve hizmet veren;Onkoloji Doktoru Profesör Orhan Türken ile önce insan sonra hemşire olan Derman Hemşire diye hitap ettiğim Merve Deniz Senetçi Hemşire ve vicdan merhamet sahibi Selçuk Şimşek önderliğinde olan Palyatif Kliniği Ekibi için veriyorum.

Fatih Mazlum – bir ay önce
Herseyi paraya dökmüs durumdalar özel hastahanelerden farksiz , silah ruhsati icin devlet hastanelerinden alinan 250 tl saglik kurul raporu yerine 800 tl istiyorlar kilifi da uydurmuslar devlet hastanelerinde pakate dahil olan sabah verilip ogleden sonra sonuc alinan MMPI testinin sonucunu 1 haftada verip 400 lira olan ucrete 400 tl de boyle ekleyip 800 tl ye cikariyorlar. yani testin ne oldugunu bilmesek yutturacaklar testi dolduran biziz, evet hayir seklinde kagida doldurulan bir test bunun sonucu neden 1 hafta surer cevap anahtari zaten standart formalite olarak uygulanan birsey .kisacasi uzak durun

Eutopia Consultancy – bir ay önce
Kanser hastası olan fakat durumu çok da kötü olmayan babama uyguladıkları radyoterapi sebebiyle oluşan 15kg kilo kaybına neden olan 2 aylık kanlı ishalin sebebini teşhis edemeyen ve Gayda testi yapmayı “akıl edemeyen” (çünkü gayda testi ucuz, onun yerine kolonoskopi, endoskopi, ultrason vb çok daha karşı işlemler var) hastane. Sonuçta > 20bin tl fatura çıkartıp devlet hastanesinde 2 saatte konulan teşhisi 2 ayda koyamayan hastane.

Şebnem Öztürk – bir ay önce
15 gün önce hastanenizin Fizik Tedavi bölümünde tedavi olmaya başladım. Tedavi sürecinde bana ve diğer hastalara da aynı şekilde ilgi , alaka ve güler yüzlerini ve sabırlarını eksik etmeyen , başta Doç.Dr.Selçuk Bey’e,Fizyoterapist Asuman Hanım’a ,Meltem Hanım ‘a,Asistanları Betül Hanım ‘a ayrıca Nurcan Hanım’a çok teşekkür ederim.Bu güzel ekibe gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz çünkü işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar.

yılmaz savaş – 3 hafta önce YENİ
Allah düşürmesin. İnsanların sağlığından çok cebindeki parasını nasıl alırız’ın derdinde olan bir hastane kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Vildan Akarsu – bir ay önce
Gerçekten rahatça tercih edebileceğiniz bir hastane. Babamın hayatını kurtaran Nilüfer Hanım , Uğur Bey ve Olgar Hocaya minnettarız. Kendi cilt problemim için gittiğim dermatolog Hüsna Güder senelerdir hiçbir doktorun çözemediği problemimi teşhis etti. Sadece sorununuzla değil her şeyinizle ilgilenen mükemmel bir doktor. Hemen hemen her doktoru çok anlayışlı ve başarılı bir hastane iyi ki varlar.

refik bayram – 2 ay önce
Bugün oğlumun kolunda şişlik vardı bu sebebten dolayı Maltepe Üniversitesinin aciline geldim sadece bir alçı bir film bir muayne ücreti SGK olmasına rağmen 600 TL tuttu resmen soyguncu olmuşlar ve İşin garip tarafı kırık olmayan koluna alçıya aldılar.YAZIK

maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi özel mi,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi iletişim,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi randevu,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi maltepe/istanbul,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi doktorları,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi başhekimi,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi telefon,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi muayene ücretleri,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi fotoğraflar,
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi adres,
maltepe üniversitesi tip fakültesi eğitim araştirma hastanesi
maltepe marmara üniversitesi tıp fakültesi hastanesi randevu almak
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi laboratuvar sonuçları
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi kadın doğum
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi iş başvurusu
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi tüp bebek
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi telefon numarası
t.c maltepe üniversitesi tip fakültesi hastanesi
tc maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi göz doktorları
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi ortopedi doktorları
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi üroloji doktorları
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi ekşi sözlük
maltepe üniversitesi tıp fakültesi eğitim ve araştırma hastanesi randevu
maltepe üniversite tıp fakültesi hastanesi
maltepe üni tıp fakültesi hastanesi
fatih üniversitesi tıp fakültesi hastanesi maltepe/istanbul
istanbul maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi nasıl gidilir
maltepe üniversite hastane
maltepe üniversitesi hastane
maltepe üni hastanesi
maltepe üniversitesi tıp fakültesi kadın doğum
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi nerede
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi tesis kodu
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi uyku laboratuvarı
özel maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi psikiyatri
maltepe üniversitesi tıp fakültesi marmara eğitim ve araştırma hastanesi randevu
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi yol tarifi
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi ulaşım
maltepe üniversitesi tıp fakültesi eğitim ve araştırma hastanesi
maltepe üniversitesi tıp fakültesi hastaneleri
maltepe üniversitesi tıp hastanesi
maltepe üni tıp fak
maltepe üniversitesi tıp fakültesi

By farude

Bir yanıt yazın