Mayada Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Mayada Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Mayada Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Mayada Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kurtköy, Yenişehir Mh. Cumhuriyet Blv. Mustafa Akyol Sk Dumankaya Cadde Sitesi B Blok 12, D:147, 34912 Pendik/İstanbul

Telefon : 05304906424

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Mayada Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ali Yıldırım – 4 ay Önce

Hocamiz cerrah olmasinin farkini gosteriyor, kisirlik ameluyati problemli gecen kedimi diger 4 veterinere gosterdikten sonra Fatih hocamizin verdigi ilaclarla ve yontemlerle kisa surede iyi lestirdi. Her konuda detayli bilgiler veriyor, para odakli degil, olmayacak seyler vaat etmiyor , gercekci. Bundan sonra benim ve kardesimin kedilerini kendisine emanet edecegiz.

Onur Sümer – 4 ay Önce

Etik değerlere saygılı, iletişimi yüksek, çok iyi bir hekim Fatih bey. Hastasını takip ediyor, sabırla sorularınızı cevaplıyor, muayenesini acele bir şekilde yapmıyor. Yıllarca evcil hayvan baktığımdan çok veteriner hekim ile etkileşim halinde oldum. Fatih bey gerçekten ortalamanın çok üzerinde bir hekim. Kesinlikle öneririm.

Arda Mugan – 10 ay Önce

Merhabalar birşey sormak istiyorum. Benim bir kedim var beraber köye gideceğiz dışarı çıkıp gelebileceği şekilde köyde yaşıcak ortama alışmadan kızgınlığa girip evden kaçmasını istemiyorum.Bir süre kızgınlığa girmemesini sağlayan bir iğne varmış tanıdığım bir kişi bir kere yaptırmıştı memnun kaldı öyle birşey yapma imkanınız var mı bir kerelik sadece lutfen bize yardımcı olu.n

Zeynep Geylan – 11 ay Önce

Fatih bey işini çok severek seçmiş, severek yapan, hem akademik hem pratik anlamda donanımlı bir hekim 🙂 Her türlü sorumuza sabırla detaylı yanıtlar veriyor, bir işlem gereksiz ise yapmıyor, kesinlikle finansal kazançtan önce etik değerlerini tutuyor. Bu klinikte her hasta ile özel olarak ilgileniliyor, tedaviye dair detaylar unutulmuyor ve çocuklar itina ile sevilerek mıncıklanıyor 🙂 Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum!

Tuğçe Uygur – 1 yıl Önce

Bizim oğlumuz on yaşında bir rottweiler. Pektabi on yıldır birçok veteriner ziyaretlerimiz oldu. Ancak oğlumuz hem yaşlı hem de hasta olunca tavsiye üzerine kendileri ile ilk defa iletişime geçtik. Zor bir durumdaydık ve bizi kırmadan oğlumuza tüm bilgi ve deneyimi ile şifa olmaya geldiler. Kendim de bir diş hekimi olarak mesleğinizi severek, vicdan terazinizle, ettiğiniz yemine saygı ile icra ettiğinizi görüyor kendim, ailem ve paşa adına teşekkür ediyorum. On yıldır sizin gibi bir veteriner meslektaşınıza rastlamamış olmayı bir talihsizlik olarak değerlendiriyorum. Her şey için teşekkür ederiz şimdiden…

Gülşah Dikmeci – 1 yıl Önce

Başka bir şehirde yaşıyorum ve İstanbul’da bulunduğum sürede kedimin aşı vakti geldiği için buradaki yorumlara bakarak Fatih Bey’in yanına gittik. Öncelikle kendisi akademik olarak oldukça donanımlı bir insan, ki bu durum eşimle benim kendisine daha fazla güvenmemize neden oldu. Daha önceki veterinerimizle ilgili kullanmış olduğu kelimeler, onun uyguladığı yöntemlerle ilgili yaptığı yorumlar o kadar etikti ki düzgün üslubundan ve alçakgönüllülüğünden, ilgisinden ve kibarlığından dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederiz.

By farude

Bir yanıt yazın