Pendik ilçesinde En Çok İlgi Gören Ve Tercih Edilen Hastanelerden Biri Olan Medical Park Pendik Bölge Hastanesi Düzeni Ve Personel’inin Güler Yüzlülüğü ile Bütün Bölge Halkını Kendine Çekmeyi Başarabiliyorlar.Medical Park Pendik Hastanesi Randevu alma,Medical Park Pendik Hastanesi Muayene Ücreti,Medical Park Pendik Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Medical Park Pendik Hastanesi Doktorları,Medical Park Pendik Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Medical Park Pendik Hastanesi ile ilgili Bilgileri Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmışızdır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Fevzi Çakmak, Eski Karakol Sk. No:9, 34899 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 275 40 00

Medical Park Pendik Hastanesi Yol Haritası

VM Medical Park Pendik Hastanesi Tanıtım Filmi

Medical Park Pendik Hastanesi Doktorları

Medical Park Pendik Hastanesi Anlaşmalı Olduğu Kurumlar

Anlaşmalı Kurumlar


Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi İ.K. MüdürlüğüAnayasa MahkemesiMerkezi Kayıt KuruluşuDaruşşafaka CemiyetiTürkiye Jokey Kulübü (TJK)İstanbul Sanayi OdasıİMEAK Deniz Ticaret Odasıİstanbul Ticaret OdasıTürkiye Barolar Birliği (TBB)Tarsus Ticaret ve Sanayi OdasıTarsus Ticaret BorsasıMersin Ticaret ve Sanayi OdasıLiman İş SendikasıTürkiye BOCCE Bownling Dart FederasyonuBotaş(H.Ö)Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD)Bem Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şub.Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Basın Yayın Enformasyan Genel MüdürlüğüTürkiye Sağlık İşçileri SendikasıTürk İş KonfederasyonuT.C. CumhurbaşkanlığıKarayolları Genel MüdürlüğüBasın İlan KurumuTürkiye Cumhuriyeti Yargıtay BaşkanlığıAgiloğlu Demir Çelik İnş. Ltd. Şti.Atik Metal A.Ş.(El-Mikro Cerrahi)Dirinler Döküm San.ve Tic.A.Ş.Doğuş Vana ve Döküm Sanayi Tic.A.Ş.Ekin Efe Özel Sağlik Hizmetleri Ltd Şti.Fethiye Ticaret Odasıİmbat Madencilik (kurum ödemeli-iş kazası)Kalmaksan A.Ş.(El-Mikro Cerrahi)Karşıyaka Spor Kulübü (Futbol -Basketbol – Voleybol)Kılıçlar Holding (El-Mikro Cerrahi)Özkan Demir Çelik A.Ş.Pfw Havacılık A.Ş.(El-Mikro Cerrahi)Pınar Döküm A.Ş.(El-Mikro Cerrahi)Temel Conta(İş Kazası)Totomak Makine A.Ş.(El-Mikro Cerrahi)Tpı Kompozit Kanatçılık Kanat San. Ve Tic.A.Ş.(El-Mikro Cerrahi)Türkiye Güreş Federasyonu BaşkanlığıTürkiye Jokeyler Dayanışma Ve Yardımlaşma DerneğiTürkiye Judo FederasyonuTürkiye Cumhuriyeti Danıştay BaşkanlığıTürkiye Cumhuriyeti Sayıştay BaşkanlığıTürkiye Cumhuriyeti Genel Kurmay BaşkanlığıMilli Reasürans T.A.Ş Mensupları Emekli ve Sağlık Sandığı VakfıOyak Vakfı ÜyeleriTürkiye Hakim ve Savcılar KuruluCGM (Oyak vakfı üyeleri)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık SigortasıKatılım Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık SigortasıAxa Sağlığım Tamam Sağlık SigortasıErgo Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık SigortasıMapfre Sigorta Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık SigortasıGroupama Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıRay Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıİMECE Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıCGM Tamamlayıcı Sağlık SigortasıEureko Tamamlayıcı Sağlık SigortasıGüneşim Tamamlayıcı Sağlık SigortasıAllianz Tamamlayıcı Sağlık SigortasıAnadolu Anonim Türk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıEthica Tamamlayıcı Sağlık SigortasıUni.Co Tamamlayıcı Sağlık SigortasıTürk Nippon Tamamlayıcı Sağlık SigortasıDoğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıSompo Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıVakıf Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık SigortasıDemir Sağlık ve Hayat Tamamlayıcı Sağlık SigortasıNN Hayat ve Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık SigortasıBupa Acıbadem Sigorta A.Ş.AKSigorta A.Ş.Aegon Hayat ve Emeklilik A.Ş.Fiba Emeklilik A.Ş.Magdeburger Sigorta A.Ş.HDI Sigorta A.Ş.Generali SigortaNeova SigortaNeo KatılımZiraat SigortaTürkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık SigortasıCigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Medical Park Pendik Hastanesi Hakkın Yapılan Yorumlar

Erdem Gün – bir hafta önce YENİ
Ablam geçen hafta hastanenizde doğum yaptı. Çalışan personel arkadaşlar çok ilgili ve güler yüzlüydü çok memnun kaldık. Gerçekten hijyenik ve pandemiye uygun bir hastaneydi. Çok teşekkür ederiz 😍

oznur kilinc – 6 gün önce YENİ
Covid sonrası kontrol amaçlı bir iç hastalıklarına tedavi olmak istedim. İç hastalıkları uzman doktordan randevu aldım, doktor ilgisizligini ve baştan savma tavırlarını bir kenara bırakıyorum. Hasta terslemesi ve sorulan sorulara yetersiz cevap vermek hiç yakışmadı. Bu sebepten dolayı sanırım bir daha bu hastaneyi tercih etmeyeceğim.

Szn Kky – 2 hafta önce YENİ
Hastane çalışanlarına özellikle covid katında fedakarca çalışan herkese, Deniz hemşireye teşekkürü borç biliriz. İlgisi ve güler yüzüne hayran kaldık. Sürekli tercih ettiğimiz bir hastane. Teşekkürler Pendik medical park.

barış Bekiroğlu – 6 gün önce YENİ
Kesinlikle tavsiye etmiyorum pendik medikal park hastanesine randevusu nü aldığım sinovac aşımı yaptırmak için gittiğimde özellikle sinovac olucam deneme me rağmen biontec asisi yaptılar ve nasıl bunu yaparsınız dediğimde beni güvenlik çağırarak tehdit ettiler belirli bir aşıyı yapma işini organize edemeyenler alerjisi olanların sağlığıyla oynayanlar hastalıkları tedavi etmekte ne denli başarılı olurlar bilemiyorum basit bir organizasyonu yapamayanlar nasıl bu aşı seferberliginde gorevlendirilirlwr anlamlandirmak çok güç

Nur Eriş – 6 gün önce YENİ
Pendik Medicalpark dahiliye bolumunde Dr Betul hanima sag boslugumdaki agri icin gittim. O kadar guleeyuzlu sicakkanli bi doktorki anlatamam. Gelmisken genel de muayene edeyim dedi ve simdiye kadar surekli dahiliye bolumune gitmeme ragmen hic bi doktorun farkedemedigini Betul hnm farketti. Boynumda kitleyi farkedip ultrason istedi ve gercekten buyuk bi kitleyi onun sayesinde ogrendim. Allah razi olsun Betul hocadan. Hem teşhis etmesi hem sicakkanliligi guleryuzlulugu için cok col tesekkurler

Nur Gültaç – 6 gün önceYENİ
Akşam 7 gibi nöbetçi çocuk doktoruna gittik. Soğuk algınlığı rahatsızlığı olan oğlumu doktor bey ilgili bir şekilde muayene etti. Ancak 2,5 yaşındaki oğluma iburamin cold yazmış ve günde 2 kere 1,5 ölçek. Sonradan öğrendiğime göre yaşı küçük olan çocuklara bu şurup verilmezmiş hatta ve hatta 1,5 ölçek hiç verilmezmiş. Bu açıdan o doktora gidip oğluma 5 gün o şurubu o şekilde içirdiğime çok pişmanım.

feride genç – bir hafta önce YENİ
Kadın Doğum Polikliniğine geldim Aysel Kılıç hanım’a kayıt açtırmak üzere gittiğimde çok güler yüzlü bir şekilde karşıladı bizleri, biraz yoğun bir bölüm olmasına rağmen sürekli bilgilendirerek bizlerin bekleme süresi boyunca ihmal etmedi . Doktorumuz ELİF Hanım’dan da çok memnun kaldık, Doğuma giden yolculuğumuz boyunca daimi olarak geleceğiz . İyi çalışmalar dileriz .

medical park pendik hastanesi kimin,
medical park pendik hastanesi randevu,
medical park pendik hastanesi doktorları,
medical park pendik hastanesi iş başvurusu,
medical park pendik hastanesi mucize doktor,
medical park pendik hastanesi sahibi,
medical park pendik hastanesi şikayet,
medical park pendik hastane odaları,
medical park pendik hastanesi adres,
pendik medical park hastanesi randevu alma,
pendik medical park hastanesi beyin cerrahi doktorları,
pendik medical park hastanesi burun estetiği,
pendik medical park hastanesi kulak burun boğaz doktorları,
istanbul pendik medical park hastanesi iş başvurusu,
medical pendik hastanesi,,
medical park pendik hastanesi telefon numarası,
pendik medical park hastanesi cildiye doktorları,
vm medical park pendik hastanesi çalışma saatleri,
vm medical park pendik hastanesi doğum ücretleri,
vm medical park pendik hastanesi diyetisyen,
pendik medical park hastanesi doğum fiyatları,
pendik medical park hastanesi dermatoloji,
pendik medical park hastanesi gastroenteroloji doktorları
pendik medical park hastanesi saç ekimi
medicalpark pendik hastanesi
e medical park
vm medical park pendik hastanesi
vm medical park pendik hastanesi fotoğraflar
pendik medical park hastanesi göz doktorları
pendik medical park hastanesi genel cerrahi doktorları
pendik medical park hastanesi göz
pendik medical park hastanesi nasıl gidilir
medical park pendik hekimler
medical park pendik doktorlar
medical park hospital hastanesi pendik
medical park pendik hastanesi iletişim
vm medical park pendik hastanesi iletişim
vm medical park pendik hastanesi telefon
pendik medical park hastanesi iş ilanları
pendik medical park hastanesi iletişim numarası
pendik medical park hastanesi içi
medical park pendik jinekoloji
medical park jinekolog
medical park pendik hastane kodu
vm medical park pendik hastanesi kadın doğum doktorları
vm medical park pendik hastanesi kimin
özel vm medical park pendik hastanesi tesis kodu
pendik medical park hastanesi insan kaynakları
pendik kaynarca medical park hastanesi
medical park pendik laboratuvar sonuçları
medical park pendik sonuç
medical park pendik test sonuçları
medical park pendik pandemi hastanesi mi
vm medical park pendik hastanesi muayene ücretleri
vm medical park pendik hastanesi mersin
pendik medical park hastanesi muayene ücreti
istanbul pendik medical park hastanesi mucize doktor
medical park pendik hastanesi nerede
pendik medical park hastanesi’nin telefonu
pendik medical park hastanesi nöroloji doktorları
pendik medical park hastanesi onkoloji doktorları
özel medical park pendik hastanesi
pendik medical park hastanesi
pendik medical park hastanesi tahlil sonuçları
medical park pendik hastanesi telefon
pendik medical park hastanesi yol tarifi
pendik medical park hastanesi iletişim tel
pendik medical park hastanesi ulaşım
medical park pendik doktor
vm medical park pendik hastanesi iş başvurusu
vm medical park pendik hastanesi mucize doktor
vm medical park pendik hastanesi yorumlar
vm medical park pendik hastanesi doktorları
vm medical park pendik hastanesi sahibi kimdir
pendik medical park hastanesi yorumlar

By farude

Bir yanıt yazın