MedicePati Veteriner Kliniği Olarak, Teknolojik gelişmeleri takip eden ve etik değerlerimize sahip çıkan anlayışımızla, sevimli dostlarımızın sağlık sorunlarına kalıcı ve kesin çözümler üretiyor ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. MedicePati Veteriner Kliniği’nden Randevu alabilmek için öncelikle makalenin bitimindeki Randevu al butonuna tıklayarak Randevu talebinizi işleme aldırabilirsiniz. Ve Sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. RandevualOrg Olarak sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Alibey, Zeki Yüksel Sk. No:2 D:1A, 34570 Silivri/İstanbul

Telefon : 0212 729 04 16

Hizmet Saatleri : 10.30 – 19.30

MedicoPati Veteriner Kliniği Yol Haritası

MedicoPati Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Metin Tarım – 4 hafta Önce

Medicopati ile tanıştığım için çok mutluyum,kendileri bir çok anlamda yardımcı olmaktadırlar. Geçerken bile uğrayıp çay kahve içebilirsiniz. Güler yüzlü gerçek esnaf kendisi👍

Emine Kuş – 4 ay Önce

Hazal hanım çok yetenekli hayvanları gönülden severek işini yapıyor Silivri de en güvenilir en güzel veteriner kliniği 3 kızımı gayet güzel şekilde kisirlastirdi ve tedavi etti .çok mutluyum Hazal hanım gibi vicdanlı hayvanları gerçek seven ve profesyonel bir hekim Silivri de .

Hilal Yapıcı – 7 ay Önce

Hazal hanım hayvanlara karşı çok sevecen, ilgili ve bilgili bir veteriner hekimdir. Yaramaz kedimiz Tarçını sevgiyle 5 gün ağırladığınız ve iyileştirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile evladınızı teslim edebileceğiniz tecrübeli bir hekimdir.

Melek Mankır – 9 ay Önce

Silivri’deki en güvenilir veteriner kliniğidir. Hazal Hanım hem işinde çok tecrübeli ve profesyonel, hem de çok güler yüzlü. Klinikte kullandığı araç gereçlerin kalitesi ve hijyenine çok önem veriyor. Pandemi koşullarına uygun, çok kaliteli hizmet veriliyor. Ayrıca eğer isterseniz telefonunuza yükleyeceğiniz bi uygulama sayesinde hastaya özel aşı takibi yapabiliyorsunuz. Biz çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.

Zeynep Yağmur Kara – 9 ay Önce

Yaklaşık 3 yıldır Hazal hanım’ı tanıyoruz. Onlarca sokak hayvanının sokaktan kurtulmasına, tedavi edilmesine yardımcı oldu. Bizim sahiplendiğimiz 3 sokak hayvanı için ne yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde anlattı, takip etti.enerjik tutumu, bilgili yaklaşımı hayvanlarında kendini rahat hissetmesine olanak tanıyor. Pet sahibi olarakta kendinizi ehil ellerde hissediyorsunuz:) Ağzı dili olmayan bu canların dilinden anlayan bir hekiminiz olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz😻 Karpuz, Patates, Mutlu ve anneleri hekimlerini çok seviyor 😻😻😻😍

By farude

Bir yanıt yazın