Medikovet Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Medikovet Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Fatih Mah. Gazi Mustafa Cad. Deniz sk. No :11 D:1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 02128830878

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Medikovet Veteriner Polikliniği YOL HARİTASI

Medikovet Veteriner Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Neriman Kuzudişli – 5 gün Önce

sevgili Handan hanıma ve ekibine çok teşekkürlerimi iletiyorum. Sevimli dostlarımla fazlasıyla ilgileniyorlar ve ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. işlerini severek yaptıkları ve işlerinin eri oldukları çok belli. Sevimli dostları olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Sabiş Derya – 4 gün Önce

10 yıla askin bir süredir can dostlarımla bizim tek adresimiz medikovettir.handan hanım ve ekibinin guleryuzlulugu, enerjileri ve daha da önemlisi bilgi ve birikimleriyle can dostlarimi gönül rahatlığıyla onlara emanet edebiliyorum.iyi ki varsınız iyi ki hayatımızdaki..

Hale Funda – 8 gün Önce

Kedimiz Leonun bakımlarını ilgiyle yapan , yaptıkları işe gönüllerini vermiş bir ekip. Tam teçhizatlı bir veteriner klinigi.Handan Hanim her zaman için bir telefon uzagimizda. Handan Hanim ve ekibi işlerinin hakkını veriyor ve gercekten hayvanları çok seviyorlar.Maddiyat odaklı olmayan ve müthiş profesyonel bir ekip.Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

Ecem Sever – 2 hafta Önce

Ömer bey ve Meriç bey’e bizim çocuklarla olan iletişimleri için çok teşekkür ederiz. Sanki ailemizden gibiler.

Naime Nur Talanlı – 1 yıl Önce

Yıllardır oğlum Üzüm’ün sağlığını takip eden ameliyatlarını yapan, hayata döndüren sayın Veteriner Hekim Serhat bey, eşi sayın Veteriner Hekim Handan hanım, veteriner Hekim Ömer bey ve diğer çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum. İyi ki varsınız.

Dilara Çay – 7 ay Önce

Güler yüzlü ve cana yakın bir ekip. Ama en önemlisi can dostumuzla aşırı ilgilenmeleri dikkatle herşeyi kontrol etmeleri. Yaptıkları ufak bir işlemde bile ne yaptıklarını, neden yaptıklarını ve bizim ne yapmamız gerektiğini herşeyi açıklıyorlar.

Zafer Karabulut – 8 ay Önce

Hiçbir canlıya değer vermeyen ahlaksızlık ve saygısızlığın diz boyu olduğu veteriner demekten utanılacak bir yer bulduğumuz Yaralı martıyı ücretini karşılayacağını söylememe rağmen bakmadılar telefonu yüzüme kapattılar tekrar arayıp neden telefonu kapatıyorsunuz dediğimde tekrar suratıma kapattılar tekrar ediyorum bütün ücretini karşılayacağını söylememe rağmen bakmadılar ilgilenmediler ne haliniz varsa görün dediler

Zeynep Bülbüllü – 8 ay Önce

Oğlum daha önce yaşadığı deneyimlerden dolayı veterinerlerden çok korkuyor ama Ömer bey ve ekibi gerçekten çok ilgili ve profesyonelce davranıyorlar. Özellikle veterinerin bahçesinin olması oğlumun rahatlamasını kolaylaştırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

işletme sahibinin yanıtı : Ortam ve ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve çalışmaya da devam ediceğiz, özellikle çocuklar o kadar duyarlıki bu küçük dostlarımız onların daha vicdanlı ve mutlu olmasını sağlıyor 🙏🙏🙏💝

By farude