Vetality Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Vetality Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Mimaroba, Şükran Cd. No:504 D:ı blok, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 05432071986

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Vetality Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Vetality Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Zeren Sipahioğlu – 10 ay Önce

Başka hekimlerden haftalarca alamadığımız cevapları bize tek muayenede verdiği için Barış beye teşekkür ederiz. Aynı zamanda kedimizin ırkı hakkında bilgi sahibi olduğu için bizi en doğru şekilde bilgilendirdi. Gereksiz tahlil ve ilaç kullanımına yönlenmeden açık ve net konuşan, bilgili ve samimi bir hekim.

Asuman Akçay – 5 ay Önce

Çok ilgili,güleryüzlüler ve ihtiyacım olan her türlü soruya seve seve cevap verdiler.Gitmek isteyenlere kesinlikle öneririm.

Sultan Güler – 1 yıl Önce

Barış bey her şey için çok teşekkür ederiz. Karamel’in üzerindeki emeğiniz için hakkınızı helal edin. Düzenli ilaçları, iğneleri, muayeneleri hepsiyle hiç usanmadan ilgilendiniz. Gereksiz bir tahlil hiç yapmadınız, yaptığınız her şeyi tek tek anlattınız. Çocuğumuz şuan sağlık la yaşıyorsa bu sizin sayenizdedir.

Selin Temiz – 8 ay Önce

Çok ilgili, tecrübeli ve güleryüzlü hekimi olan klinik. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı teslim edebilirsiniz.

Halil Peker – 2 hafta Önce

Hem hekim hemde birey olarak çok kaliteli bir klinik size her konuda yardımcı olabilecek sabırlı biri barış bey pet malzemelerini de bulabilirsiniz fiyatları da gayet uygun doğru teşhis ve tedavi yapıyor sizin cebinizdeki parada gözü yok çalışanları da çok kıymetli

Rukiye Özünlü – 1 yıl Önce

Üniversite arkadaşımla beraber köpeğimiz Kajuyu Vetalitye getirdik yoğun bir şekilde kanlı ishali vardı doğru teşhis ve izlenecek tedavi sanırım burdaki en hassas konu. Hekimimiz Barış bey ve Kübra hanım bu 6 günlük süreçte çok titiz çalıştılar ve bizi her an bilgilendirdiler tedavi sonrasında da aşılarını özenle yapıp aşı takibimizi yaptılar gönül rahatlığıyla can dostlarınızı emanet edebilirsiniz burdaki güler yüz ve güven ortamından çok memnun kaldık tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar. 🌼🐶🐕

By farude