İstanbul Kadıköyde Bulunan Sağlık Kurumu Olan Medipol Koşuyolu Hastanesi ile ilgili Bilinmesi Gereken Bilgileri Yazımızın Devamında Bulabilirsiniz.Medipol Koşuyolu Hastanesi Randevu alma,Medipol Koşuyolu Hastanesi iş Başvurusu,Medipol Koşuyolu Hastanesi Muayene Ücreti,Medipol Koşuyolu Hastanesi Doktorları,Medipol Koşuyolu Hastanesi Kadın Doğum Ücretleri,Medipol Koşuyolu Hastanesi Cildiye,Medipol Koşuyolu Hastanesi Tahlil Sonuçları,Medipol Koşuyolu Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar Gibi Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle

Adres: Koşuyolu, Lambacı Sokağı, 34718 Kadıköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon 02165446666

Telefon: 444 7 044

Faks 02163394444

[email protected]

Medipol Koşuyolu Hastanesi Yol Tarifi

Medipol Koşuyolu Hastanesi Doktorları

Medipol Koşuyolu Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Fatih İBRAHİMOĞLU – bir hafta önce YENİ
E5 kenarında yatan hastalara araç sesi dinleten, yatan hasta odalarının tavanı alçak olması nedeniyle havalandırma soğutma olmayan iki ayrı binayı içeriden birleştirip dışına cam giydirme ile süsleyip içerideki hastaları yazın sıcağında küçük klimalarla hizmet etmeye çalışan bu binaya hastahane olur raporu ve izni veren kurum yada kuruluşları Allah’a havale edip, İnşallah kendilerinin bu hastahanede yoğun bakımda tedavi görmelerinin ümit ederim. İnsan hakları ve sağlığı üzerinden para kazanıp gerekli standart hizmeti vermeyenleri bu Millet asla affetmeyecek. Siz siz olun bu hastahaneye zorunlu olmadıkça sakın uğramayın.

Murat Tüfekçi – 4 gün önce YENİ
Sırf bu yıldızı çocuk bölümünde bulunan özlem hanım için veriyorum gerçekten böyle ilgi ve anlayış sevgi görmedim. Çocuklarınızı güvenle getirebilirsiniz. Sırf özlem hanım var diye çocuk hastanesinde burayı tercih ediyoruz kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Değerli Misafirimiz,

Özel İstanbul Medipol Hastanesi olarak hastalarımızın beklenti ve gereksinimlerini her zaman karşılamak arzusundayız.

Hastanemizin verdiği hizmet ve yaklaşımdan duyduğunuz memnuniyeti bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, sağlık dolu günler dileriz.

Hastanemizle ilgili her türlü, görüş, istek ve önerileriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.
0 216 544 64 68
0 216 544 64 98

Ali Aslan – bir ay önce
Çocukluğumdan bu yana ziyaret ettiğim, güvendiğim bir hastanedir. Çalışanların da birer insan olduğunu, onların da saygılı muameleyi hakettiklerine inanarak konuştuğumda beni her zaman güler yüzle karşıladılar, tüm işlemlerimde yardımcı olmak için koşuşturdular.

KBBde Hüseyin ve Celil Bey
Dermatolojide Uğur Bey
Ortopedide Mustafa Bey
Gözde Feyyaz Bey
Dahiliyede Hale Hanım

Ve sayamadığım nice doktorları, çevremdekilere gözüm kapalı önerebileceğim, kendimi güvenle emanet edebileceğim, işlerinde uzman ve insanlıklarında çok kaliteli kişilerdir.

Durumu detaylıca ve anlaşılır aktarmaları, ilaç verip şutlamak yerine hayat stili ve doğal tedaviye ağırlık verişleri, haftanın her günü ve her saati güleryüzlü hizmetlerini her zaman takdir etmişimdir. İyi ki varsın Koşuyolu Medipol 🙂

Tek bir eksiği varsa, o da çalışanlarının bir kısmına medipolün özel sağlık sigortasını tanımlamayışlarıdır. Acıbadem çalışanlarına en azından 3.senelerini doldurduktan sonra sağlık sigortası verirken, medipol bunu hiç yapmıyormuş. Bunu ilk duyduğumda gerçekten çok üzülmüştüm, umarım bu kesim çalışanlarına da hakettikleri değeri en kısa zamanda gösterirler.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Değerli Misafirimiz,

Özel İstanbul Medipol Hastanesi olarak hastalarımızın beklenti ve gereksinimlerini her zaman karşılamak arzusundayız.

Hastanemizin verdiği hizmet ve yaklaşımdan duyduğunuz memnuniyeti bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, sağlık dolu günler dileriz.

Hastanemizle ilgili her türlü, görüş, istek ve önerileriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.
0 216 544 64 68
0 216 544 64 98

Gourmand Adam – bir ay önce
Ilacli tomografi icin acilmaya calisilan damar yolu kolu kullanamayablirdik baska bir doktorun soylemiyle; suan ugrastigimiz embolisi bile bu sebepten olabilirmis biraktik kontrollerimizi tahlillerimizi tetkiklerimizi direk hastanemizi degistik profesyonellik gerektiren islerde aceleci olmayan diger koluda deniyelim diyen arkdaslarinizi calistirmayin bence. Bu iz gecmis hali 3 4 gun sonraki baska hastanede doktor bize soyleyince anlayabildik!

By farude

Bir yanıt yazın