Memorial Ataşehir Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Kas 2, 2021 #ataşehir memorial hastanesi e sonuç, #ataşehir memorial hastanesi kadın doğum doktorları, #ataşehir memorial kadın doğum, #e-sonuc memorial atasehir, #istanbul memorial ataşehir hastanesi, #memorial ataşehir doktor, #memorial ataşehir doktor kadrosu, #memorial ataşehir doktor listesi, #memorial ataşehir hastanesi ataşehir/istanbul, #memorial ataşehir hastanesi bölümleri, #memorial ataşehir hastanesi dahiliye doktorları, #memorial ataşehir hastanesi dermatoloji doktorları, #memorial ataşehir hastanesi diyetisyen, #memorial ataşehir hastanesi doğum, #memorial ataşehir hastanesi doktorları, #memorial ataşehir hastanesi endokrinoloji doktorları, #memorial ataşehir hastanesi genel cerrahi, #memorial ataşehir hastanesi göz doktorları, #memorial ataşehir hastanesi iletişim, #memorial ataşehir hastanesi iş başvurusu, #memorial ataşehir hastanesi kadın doğum, #memorial ataşehir hastanesi kardiyoloji doktorları, #memorial ataşehir hastanesi kulak burun boğaz, #memorial ataşehir hastanesi muayene ücretleri, #memorial ataşehir hastanesi nasıl gidilir, #memorial ataşehir hastanesi nerede, #memorial ataşehir hastanesi ortopedi, #memorial ataşehir hastanesi ortopedi doktorları, #memorial ataşehir hastanesi plastik cerrahi doktorları, #memorial ataşehir hastanesi psikiyatri, #memorial ataşehir hastanesi psikolog, #memorial ataşehir hastanesi randevu, #memorial ataşehir hastanesi randevu alma, #memorial ataşehir hastanesi romatoloji doktorları, #memorial ataşehir hastanesi sgk anlaşması, #memorial ataşehir hastanesi şikayet, #memorial ataşehir hastanesi sonuç, #memorial ataşehir hastanesi tahlil sonuçları, #memorial ataşehir hastanesi telefon numarası, #memorial ataşehir hastanesi üroloji doktorları, #memorial ataşehir hastanesi yol tarifi, #memorial atasehir hastanesi yorumlar, #memorial ataşehir hastanesine nasıl gidilir, #memorial ataşehir jinekolog, #memorial ataşehir jinekoloji, #memorial ataşehir pediatri doktorları, #memorial ataşehir perinatolog, #memorial ataşehir tel, #memorial ataşehir tel no, #memorial hastanesi ataşehir, #memorial hastanesi ataşehir telefon, #özel memorial ataşehir hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi Nerede,Memorial Ataşehir Hastanesi Nasıl Gidilir,Memorial Ataşehir Hastanesi Telefon Numarası,Memorial Ataşehir Hastanesi adresi,Memorial Ataşehir Hastanesi iletişim,Memorial Ataşehir Hastanesi Doktorları,Memorial Ataşehir Hastanesi Sahibi Kim,Memorial Ataşehir Hastanesi Muayene Ücreti,Memorial Ataşehir Hastanesi Pcr Testi,Memorial Ataşehir Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Memorial Ataşehir Hastanesi Tahlil Sonuçları,Memorial Ataşehir Hastanesi iş Başvurusu,Memorial Ataşehir Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Memorial Ataşehir Hastanesi ile ilgili Detaylı Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:28-30, 34750 Ataşehir/İstanbul

Yükseklik: 90 m CTBUH

Kat sayısı: 25

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 570 66 66

Memorial Ataşehir Hastanesi Yol Tarifi

Memorial Ataşehir Hastanesi Doktorları

Memorial Ataşehir Hastanesi Tıbbi Birimler

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Ağrı Polikliniği (Algoloji)
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji)
Biyokimya
Böbrek Nakli Merkezi
Çocuk (Pediatrik) Hematoloji
Çocuk Alerjisi
Çocuk Cerrahisi
Çocuk Endokrinolojisi
Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları
Çocuk Gastroenterolojisi
Çocuk Kardiyolojisi
Çocuk Nefrolojisi
Çocuk Nörolojisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri)
Çocuk Ürolojisi
Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı (Çocuk Psikiyatrisi)
Çocuklarda Alt Islatma Okulu
Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji)
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Endometriozis Merkezi
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Girişimsel Radyoloji
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları (Akciğer Hastalıkları)
Göz Hastalıkları
Hematoloji
İç Hastalıkları (Dahiliye)
Jinekolojik Onkoloji (Kadın Kanserleri)
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC)
Karaciğer Nakli Merkezi
Kardiyoloji
Kat ve Triaj Hekimliği
Kemik İliği Nakli Merkezi (Kök Hücre Nakli Merkezi)
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
KVC Yoğun Bakım Ünitesi
Meme Sağlığı Merkezi
Nefroloji
Nöroloji
Obezite Cerrahisi Merkezi
Onkoloji Merkezi
Onkolojik Cerrahi Merkezi
Organ Nakli Merkezi
Ortopedi ve Travmatoloji
Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelik)
Proktoloji Merkezi (Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Ünitesi)
Psikiyatri
Psikoloji (Klinik)
Radyoloji
Saç Ekimi
Solunum Fizyoterapisi
Tıbbi Onkoloji
Tüp Bebek (IVF) ve Üreme Sağlığı Merkezi
Üroloji
Yemek Borusu (Özofagus) Hastalıkları Merkezi
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (Neonatoloji)

Memorial Ataşehir Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

İlker Aydın – bir ay önce
Burun ameliyatı oldum vip oda yattım bi aklam çok güzel oda güler yüzlü çalışanlar hemşireler görevliler herşey güzeldi odalar kullanışlı temiz ve steril hastane sgk yok kalabalık yok güzel teşekkürler 🙏

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

mehtap arabacı – 2 hafta önce YENİ
Ağustos sonundan beri defalarca oğlumu Atasehir Memorial Hastanesi çocuk hastalıkları bölümüne burun tıkanıklığı, geniz akıntısı ve hirilti şikayetleri ile muayeneye getirdim, üstelik iki farklı doktorla dönüşümlü muayeneye şeklinde ( çünkü ikisi de ayrı ayrı tam tatmin etmemişti bizi), ancak ne yazık ki bebegimde tam bir düzelme olmadı. Geçen hafta rutin aşılar için sağlık ocağına götürdüğümde hiriltiyi farkedip önce muayeneye ettiler, ciğerlerde olmadığı için sağlık ocağındaki doktor sadece bir burun sprey önerdi ve çocuk daha 3. Gününde tüm şikayetlerinden kurtuldu. Şuanda sorguluyorum yaklaşık 1.5 ay hastanenize gittim geldim ne faydası oldu diye. Üstelik birinin verdiği ilaci digeri kullanmayalım, bu yaşlardaki bebek için uygun değil deyip kestirdi. Bu durumda acaba ben hangisine güvenmeliyim? Ayrica biri demir vitamini verelim diyor, digeri yok 6. Ay tamamlandıktan sonra kan testi sonrası diyor, yine başka bir konu ek gıda biri başla diyor digeri 180gunun dolmasını bekleyelim diyor. Anlıyorum bireysel fikir farklılıkları olacak tabi ki ama benim çocuğum kobay mi birinin reçete ettiği ilaci digeri yok henüz uygun değil diyor. Neden bunlar dip dibe odalarda oturup birbirlerinden bu kadar habersiz? Bu bahsettiklerim konuşma esnasında değilde elime yazılı yazılı olarak verilseydi soluğu çoktan adliyede almıştım. Biz niye hastanenize gelerek zamanımızı ve paramızı boşa harcadık, acaba bunun bir açıklamasını yapar mısınız?

İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhaba , konunun detaylarını sizden dinleyebilmemiz için iletişim bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz kanalarımızdan paylaşmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
E-Posta [email protected]

Zeki Öner – 5 gün önce YENİ
Merhabalar Annem Konya şehir hastanesinde covid geçirdi covid bitti ancak intersitisyel akciğer hastalığı başlangıcı oldu.

Buradaki doktor eve çıkacak diyor ancak annemin hala tedavi ihtiyacı var getirmek istiyoruz. Alma durumunuz varmı özel ambulans ile gelsek acil dönüş yaparmisiniz

İşletme sahibinin yanıtı 4 gün önce
Merhaba, tarafınıza bilgi aktarabilmemiz adına iletişim bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz kanalarımızdan paylaşmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
E-Posta [email protected]

Boris El Turco – 3 gün önce YENİ
Aksaklık yaşadığım bir hizmet için bana 10 gün içerisinde iban hesabıma ücret iadesi yapılacağı söylenmişti,10 gün geçti ve iade yapılmadı,bunu çağrı merkezine bildirdim ve 29 Ekim günü ücret iadesinin yapılmasının planlandıği söylendi,29 Ekim günü de iade ödemesi yapılmadı.

İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Merhaba , konunun detaylarını sizden dinleyebilmemiz için iletişim bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz kanalarımızdan paylaşmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
E-Posta [email protected]

Tamer Hirca – 6 gün önce YENİ
Kompakt bir hastane. Her yere yorulmadan ulaşabiliyorsunuz.
İdari ve tıbbi personelin hasta odaklı olması, basit rahatsızlıklarda bile farklı uzmanların katkıda bulunması, merkezi konumu, görüntüleme cihazlarının kalitesi gibi pozitif gözlemlerim oldu.

İşletme sahibinin yanıtı 6 gün önce
Merhaba, memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Fulya Atik – 3 hafta önce YENİ
Esim check up sonrasi kahvaltisi icin ugradigi starbucks standinda kaba personelin kotj nuamelesi ile karsilasmistir. Hali hazirda sirasini beklerken siranin kandisine geldigi anda bayan personel siradan islem aldigini ve arkaya gecmesi gerektigini cirkin ve unursamaz bir tavir ile dile getirmistir. Esim ne oldugunu anlamadan arkaya gecmis ancak yine de neden boyle bisey yaptiklarini sordugunda diger musteriler onayladilarfq kendisni inandirabildi. Kahvalti kartini verdi ancak bu seferde siz bufeden secin deyip bir sonraki musteriye bakmaya devam etti. Artik esim tepki verdide soguk sandivic ve soguk icecegini alabildi. Servis rezalet ve bu sikayetimizi memorial danismaya ilettigimiz de de pek orali olmadilar yonetime iletiriz deyip feedback icin iletisim bilgisi bile almadilar. Bu tutumla piyasada tekabet etmeniz zor.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Merhaba , konunun detaylarını sizden dinleyebilmemiz için iletişim bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz kanalarımızdan paylaşmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
E-Posta [email protected]

enver cifci – bir ay önce
Acil bir durumunuz varsa gitmenizi tavsiye etmem, 2 yaşında oğlumu acil olarak götürdük bağırsak sıkıntısından dolayı , önce ateş olmamasına rağmen covidli hastalar bölümünü yönlendirdiler , orası ateş olmadığı için polikliniğe yönlendirdi, poliklinik ise yine ateş olmadığı için acil olarak değerlendirmedi ve randevumuz yok diye beklemeye aldılar, neden beklediğimizi sorduğumuzda cevap ateşi 36,5 oldu, oysa 2 saattir acı çekip ağlayıp tuvalete çıkamadığı için müdahale edilmesi için getirmiştik ve söylediklerine göre 2 senedir her ay düzenli olarak getirdiğimiz doktorumuz beklesinler demiş o yönlendirmiş, bir daha oğlumu kapısından sokmak istemiyorum tabi ki doktorumuzu da değiştireceğiz.

Ek not: İletişim bilgilerimizi paylaştık ama henüz bir aksiyon alınmadı.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, konunun detaylarını sizden dinleyebilmemiz için iletişim bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz kanalarımızdan paylaşmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
E-Posta [email protected]

SEVİNÇ ŞANLI – bir ay önce
Ameliyat saatini 5 diyip yatış saatini 3 olarak bize söylediler.Odanın temizlendiği “Biz size haber vereceğiz”diye söylenip 4.30’da biz sorarak müsait oldugunu öğrendik.5’te olan ameliyata 8’de alındı.Otopark bölümü rezillik yürümeye bile sıkıntı çekiliyor.3 yıldızıda güleryüzle davranan,bizle ilgilenen hem gece vardiyasında hem de gündüz vardiyasında yatış odaları yerlerinde olan,sağlık çalışan arkadaşlara verdim.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba , konunun detaylarını sizden dinleyebilmemiz için iletişim bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz kanalarımızdan paylaşmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
E-Posta [email protected]

Yavuz Özsöz – bir ay önce
Geçen yıl olduğu gibi Almanya dönüşünde PCR testi yapmamiz gerekiyordu. Geçen yıl Şişli Memorialde rahat bir şekilde testimiz yapıldı. Bu sene Ataşehir Memoriale gittik eşimle, bize yine kolaylık içinde yardımcı olundu. Özellikle Mehdi Kaan Topcu beyefendiye teşekkür ediyoruz yardimseverliği için.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba, memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın