Antalya Muratpaşa İlçesinde Hizmet vermekte Olan Meydan Tıp Merkezi Çoğunluk Diyet Üzerine Hizmet Verdiği Bilinmekte Olan Meydan Tıp Merkezi Hakkında Daha detaylı Ve Sizlerin İletişim Ve Ulaşım ile ilgili Daha Rahat Bir Şekilde Ulaşabileceğiniz Bilgileri Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşacağız.Yapmanız Gereken Tek Şey Aşşağıda Bulunan Randevual Butonuna Tıklamanız Yeter Direk Resmi Web sayfada Gerekli Bütün Bilgilere Ulaşabilirsiniz.

Meydan Tıp Merkezi Nerede,Meydan Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Meydan Tıp Merkezi Telefon Numarası,Meydan Tıp Merkezi Adresi,Meydan Tıp Merkezi iletişim bilgileri,Meydan Tıp Merkezi yol tarifi,Meydan Tıp Merkezi yorumlar,Meydan Tıp Merkezi şikayetler,Meydan Tıp Merkezi doktorları,Meydan Tıp Merkezi muayene Ücreti,Meydan Tıp Merkezi kadın doğum ücreti gibi daha detaylı bir çok bilgi aşşağıda yazımızın devamında sizlerle

Adres: Meydan, Hacı Derviş Apt, Kızıltoprak Mah, Ali Çetinkaya Cd. No:129/B, 07100 Muratpaşa/Antalya

Çalışma Saatleri: 24:00

Telefon: 0 (242) 311 10 03

[email protected]

Meydan Tıp Merkezi Yol Tarifi

Meydan Tıp Merkezi Doktorları

Meydan Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

umut taşar – bir hafta önce YENİ
Hayatımda gördüğüm en berbat hastane olabilir daireden dönme küçük her şey üst üste ve hiç hijyenik degil saglık çalışanların ilgisizliği vurdum duymazlığı Doktor RAILYA/ZHOSHKUNOVA hiç memnun kalmadım kendimi iyi hissetmiyorum dediğim halde bir kaç gün istirahat istediğimde bir şey olmaz demesi. Gidersin işe demesi çok ayıp hasta olmasam gelmezdim acile bir daha da bu hastaneye gelmem.

Ihsan Yeni – 2 hafta önce YENİ
Chek up yaptırdım ne oldu bitti anlayamadım ilgisizlik diz boyu eski meydan tıptan eser yok

Mehmed YILMAZ – 6 ay önce
Fizik tedavi 1. Kat da, röntgen -1 de ve mr başka şubede, taa konyaaltında, bu trafiği gerçekleştirebilse zaten kişi, neden “fizik tedavi” ye gelsin, bana söyleyin

ıevgenııa erkal – 6 ay önce
Bugün sabah saatlerinde bilgi için aradim. Ama telefon açan hanımefendi fazla kaba, dinlemiyor bile, söz kesiyor ve hiç bir şekilde yardımcı olmuyor. Onun konuşma tarzıyla hastaneye gitmekten vazgeçtim

Kürşat Çelik – bir yıl önce
Bugün öğleye kadar akciğer filmi çıkarmam gerekiyordu birkaç özel hastaneyle konuştuktan sonra Meydan Tıp çektirdikten sonra yarım saat için de çıkabileceğini söyledikleri için sabah 9 da hastanede akciğer filmimi çektirdim öğleye kadar doktor çıkarmayıp izne ayrılmış böyle rezalet olmaz madem çıkaramıcaksınız neden yalan yanlış bilgide bulunuyorsunuz. Sizin yüzünüzden işimden oldum. Meydan Tıp Merkezi’ni tavsiye etmiyorum paranızla rezil olacağınız bir yer.

BG Video Art – bir yıl önce
Bu kadar sorumsuz bir yer olamaz ön dişimi mahfetti şimdi başka bi yere daha pahalıya başka işlem yapılacak. Özel diye bu hastaneye gelmeyin emin olun devletin hizmeti çok çok daha iyi. Ölücek olsam bile daha uzak bir hastaneye giderim.

Ayhan Atar – 2 ay önce
Basit bir hastane. Kalabalık ana ucuz

Perin Dmr – 3 hafta önce YENİ
Göz ve KBB bölümlerinden memnun kaldım

talhan salih kıvrak – bir yıl önce
Dr. Erhan Atalay beye tekekkür ederim.. Güler yüzlü ekip ile daima çalışmanız dileğiyle.. Meydan Tıp ekibine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Güray Gök – 2 yıl önce
Guzel bir yer doktorlar ilgili. Ama aynisini çalli meydan tip merkezi icin soyleyemem allah kimsenin yolunu o hastaneye düsürmesin.

By farude