Nisa Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Eki 22, 2021 #nisa hastanesi adres, #nisa hastanesi ali aydın, #nisa hastanesi asiye uzun, #nisa hastanesi asiye uzun şikayet, #nisa hastanesi aşı, #nisa hastanesi aydın, #nisa hastanesi aziz çataltepe, #nisa hastanesi b blok, #nisa hastanesi bahçelievler, #nisa hastanesi bahçelievler/istanbul, #nisa hastanesi bebek doktorları, #nisa hastanesi bebek doktoru, #nisa hastanesi bebek yoğun bakım, #nisa hastanesi beyin cerrahi doktorları, #nisa hastanesi burun estetiği, #nisa hastanesi burun estetiği fiyatları, #nisa hastanesi c blok, #nisa hastanesi çalışanları, #nisa hastanesi çalışma saatleri, #nisa hastanesi cem çevik, #nisa hastanesi check up, #nisa hastanesi çiçekçi, #nisa hastanesi cildiye, #nisa hastanesi cildiye doktorları, #nisa hastanesi cildiye muayene ücreti, #nisa hastanesi çobançeşme, #nisa hastanesi covid test sonucu, #nisa hastanesi covid testi, #nisa hastanesi covid testi ücreti, #nisa hastanesi derya, #nisa hastanesi detaylı ultrason, #nisa hastanesi diş polikliniği yenibosna, #nisa hastanesi diyarbakır, #nisa hastanesi diyetisyen, #nisa hastanesi doğum, #nisa hastanesi doğum fiyatları, #nisa hastanesi doğum ücreti 2021, #nisa hastanesi doktorları, #nisa hastanesi en iyi kadın doğum doktoru, #nisa hastanesi endoskopi fiyatları, #nisa hastanesi estetik, #nisa hastanesi estetik cerrahi, #nisa hastanesi iş başvurusu, #nisa hastanesi istanbul, #nisa hastanesi kadın doğum doktorları, #nisa hastanesi kadın doğum doktorları asiye uzun, #nisa hastanesi kimin, #nisa hastanesi muayene ücreti 2021, #nisa hastanesi sahibi kimdir, #nisa hastanesi yenibosna doktorları, #nisa hastanesi yenibosna tel, #randevu al nisa hastanesi

Nisa Hastanesi Nerede,Nisa Hastanesi Nasıl Gidilir,Nisa Hastanesi Randevu alma,Nisa Hastanesi Adresi,Nisa Hastanesi iletişim,Nisa Hastanesi Telefon Numarası,Nisa Hastanesi Muayene Ücreti,Nisa Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Nisa Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,Nisa Hastanesi Doktorları,Nisa Hastanesi Pcr Testi,Nisa Hastanesi iş Başvurusu,Nisa Hastanesi Tahlil Sonuçları,Nisa Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Nisa Hastanesi Hakkında Yorumlar,Nisa Hastanesi Tıbbi Birimler,Nisa Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Çobançeşme Mah. Fatih Cad. Okul sok no:2 Yenibosna Bahçelievler /istanbul, 34196 Bahçelievler/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 454 44 00

Faks : 02124523336

[email protected]

Nisa Hastanesi Yol Tarifi

Nisa Hastanesi Doktorları

Nisa Hastanesi Tıbbi Birimler

Nisa Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mesut Ercan – 3 hafta önce YENİ
Tek yıldızı bile hak etmeyen, mahalle polikliniği gibi bir Özel! hastane…Çocuğu kontrol için getirdik ve Dr Eda Yıldırımdan randevu aldık. Çocuk benim kucağımda, eşim de yanımda. Kapıdan isimle çağırdılar, daha içeri girmeden, bir hoş geldiniz bile demeden, çocuğu elimden kargo tulumba aldılar. Siz dışarda bekleyin diyip sadece eşimi içeri aldılar. 1 doktor 2 hemşire varken beni içeriye almadılar. 1 hemşire eksilterek beni çok rahat ileri alabilirlerdi ama yapmadılar!

Hemşirelerin adını bilmiyorum ama 24 eylülde o odada kimler varsa kendilerini biliyorlar ya da hastane yönetimi kim olduklarını biliyordur. Çocuğu odaya girer girmez soymaya başladılar. O kadar pervasızdılar ki çocuk kendini parçaladı bir sakinleşmesine bile izin vermediler. Yüzlerinde bir tebessüm bile olmayan, sözde sağlık çalışanları, çocuğu o kadar korkuttu ki, dışarıdan içeriye odaya girmemek için kendimi zor tuttum.

Bebek ağlamayı kesmeden doktor konsültasyonuna devam etti, eşime bir çok şey söyledi ama bebek ağladığından dolayı çoğunu zaten algılayamadı. En son ben odaya girmek zorunda kaldım ve doktor test istemiş bir sürü!

Tabi ki hemen Özel Nisa Hastanesinden uzaklaşarak başka hastaneye gittik. Buraya gideceklere tavsiyem alternatif yerleri araştırmalarıdır.

Hizmet anlayışı olmayan – doktorları artık hasta görmekten usanmış, öyle bir yer işte!

Dilâra Tezel Ermaya – bir ay önce
Hoş görünüyor ama tercih ederken birkaç defa düşünülmesi gereken bir hastane..

74 yaşındaki anneannemi ileri seviye kansızlık tanısı ile kan takviyesi alması için bu hastaneye geldik. Güya özel hastane olsun iyi davranılsın mantığı ile geldik ama hem azarlandık hem verdikleri saatlere uymadılar(sürekli saatlerce bekletildik) hem de doğru düzgün tedavi uygulamadılar.

74 yaşındaki halsiz hasta birine 3 gün ard arda yanlış/dikkatsiz işlem yüzünden anestezi yapmak ne demektir?? Hastanın ne söylediğini takmamak, bilgilendirmeye tenezzül etmemek.. Perişan oldu iyileşecek yerde. Paralarını alırken fazla fazla almayı ihmal etmediler tabi.

Hastane temiz ve bazı hemşireler çok nazikti. Bu iki yıldız onlara gitsin. Umarım bir yerlerden bir denetleme yerler de ağır bir ceza alıp biraz kendilerine gelirler, es kaza tercih eden insanlar mağdur olmaya devam etmez.

i. shen – 4 hafta önce
Nisa hastanesinin doktor muayenesi sadece 3 dakika buraya gelip 160 lira muayene ücreti ödemek delilik hiç memnun kalmadım devlet Hastanesi’ne gidin emin olun daha çok ilgi görürsünüz ve paranız cebinizde kalır .

Tuğba Oğuz – bir ay önce
Kasık ağrısı şikayetiyle eşimle birlikte Nisa Hastanesinin aciline başvurduk. Özellikle hemşire Çiğdem hanım ve üroloji doktoru Op. Dr. Cem ÇEVİK hoca çok iyi ilgilendinler. Doktor bey’in hasta karşılaması, sizinle içten ilgilenmesi özellikle işini severek yapması bizi çok mutlu etti keza hemşire hanım da ilgisi öyle. Biz çok memnun kaldık, öneririm

Sayın – bir ay önce
Medipol gibi iyi bir hastanenin bünyesi altına girmişsiniz ama bazı doktorlarınız devlet hastanesi doktoru gibi muayene 3 dk girdiğin gibi çıkıyorsun muayene etmek bile istemiyorlar ilgili bir hastane değil sorularınıza asla cevap alamıyorsunuz gerçek bir müşteri memnuniyetsizliği kimseye tavsiye etmiyorum

Beyzade Akbaş – bir ay önce
Açıkçası birçok olumsuz yorumu görünce çekinerek gitmiştik fakat gerçekten çok memnun kaldık. Özellikle acil müşade bölümünde çalışan hemşire Çiğdem Hanıma ve üroloji uzmanı Cem Beye ilgi alakalarindan dolayı teşekkür ederiz.

Ümit Yaman – bir ay önce
Dün memleketten gelen arkadaşımın mide yanması şikayeti için ziyarette bulunduk. Tedavi olarak doktorun uygun gördüğü sadece serumun (içeriği parol ve birkaç ağrı kesici) maliyeti 270 lira olarak belirtildi. İKİYÜZYETMİŞ! Cüzi bir miktar olan öğretmen indiriminden de anlaşmalı olan sendikanın üyesi olmadığımız için faydalanamadık. Sadece bir serumun ücretinin bu kadar fahiş olmasına mı verilen sağlık hizmeti indiriminde dahi insanları ayrıştırıcı zihniyetinize mi kızalım neye kime dert yanalım bilemedik. Sağlık hizmeti veriyorsunuz bu kadar ticari gözle bakmayın olaya. Yazıktır ayıptır günahtır hiç mi sağlık problemi yaşamadınız hiç çaresiz yokluk hissetmediniz!

GEL İZLE – 4 ay önce
SARIYER HAMİDİYE ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM ENDÜŞÜK HİZMET KALİTESİNE SAHİP HASTANEDİR. ÇALIŞANLARI KESİNLİKLE İLGİSİZ VE BİLGİSİZ.EVİMİZE YAKIN OLMASI SEBEBİ İLE 1,5 AYLIK HAMİLE EŞİMİN 4 GÜN ÖNCE(10HAZİRAN 2021) RAHATSIZLANMASI SONUCU SABAHIN 5 İNDE GİTTİK. ŞİDDETLİ KARIN AĞRISI ŞİŞKİNLİK ŞİKAYETİ İLE ACİLDEN GİRİŞ YAPTIK. İLK MUAYENEYİ YAPAN DOKTOR GENÇ BİRİYDİ ŞİKAYETİ DİNLEDİ VE ELİNLE BÖBREKLERİN OLDUĞU YERE ŞÖYLE BİR VURUP AĞRI VARMI DİYE SORDU YAPTIĞI TEK ŞEY BUYDU. SONRASINDA SADECE İDRAR VE KAN TAHLİLİ İSTEDİ BİZDE BU TAHLİLLERİ YAPTIRDIK. SONRASINDA TAHLİL SONUÇLARINI ALMAK İÇİN LABORANT HANIMIN ODASINA GİRDİK. KENDİSİ İKİ BACAĞINI KARNINA DOĞRU ÇEKMİŞ ELİNE TELEFONUNU ALMIŞ SANDALYESİNDE OTURUYORDU. İÇERİYE BİR HASTA GİRİYOR VE O REZİL DURUŞUNU SAYGISIZCA DEVAM ETTİRİYORDU. KENDİSİNE ULTRASON VARMI HASTANEDE DİYE SORDUM. VERDİĞİ CEVAP HİÇ İSTİFİNİ BOZMADAN YÜZÜME BİLE BAKMADAN DOKTORUNUZA SORUN OLDU
TAHLİL SONUÇLARIMIZI ALIP DOKTOR OLDUĞUNDAN ŞÜPHE DUYDUĞUM DOKTORA GİTTİK TAHLİLLERE BAKAN DOKTOR BİRŞEYİNİZ YOK BU GAZ SIKIŞMASI DEDİ. ZEYTİNYAĞI VE ILIK SU İÇMEMİZİ ÖNEREREK BİZİ O HALDE GÖNDERDİ. EŞİM YÜRÜYEMİYECEK DURUMDAYDI. TEKERLEKLİ SANDALYE BİLE YOKTU. MECBUREN EVE DÖNDÜK FAKAT DURUM GİTTİKÇE KÖTÜLEŞMEYE BAŞLADI. ŞAHSIMA AİT ÖZEL BİR ARACIM OLMADIĞI İÇİN GECE SAAT 01:00 DA TAKSİ BULMAYA ÇALIŞTIM BULAMADIM. 112 ACİLİ ARADIM BENİ 3 FARKLI KİŞİYE BAĞLADIKTAN SONRA TELEFONUN DİĞER UCUNDAKİ BEYEFENDİYE DURUMU ANLATTIM. BANA VERİLEN CEVAP KENDİ İMKANLARINIZLA GÖTÜRÜN DAHA ACİL HASTALAR İÇİN BU HİZMETİ VEREBİLİRİZ OLDU. MECBUREN BİR ARKADAŞIMI ARADIM O SAATTE BİZİ BAHÇELİEVLER ÖZEL NİSA HASTANESİNE GÖTÜRMESİNİ RİCA ETTİM. ACİLDEN GİRİŞ YAPTIK. ACİL SEVİS DOKTORU GENEL CERRAH MUAYENEMİZİ YAPTI GEREKLİ İLK MÜDAHELEYİ YAPIP SONDA TAKTIRDIKTAN SONRA ACİLEN TÜM BATIN ULTRASON İSTEDİ HEMEN YAPTIRDIK KENDİSİ BİZİ ÖNCE ÜROLOJİ SONRASINDADA KADIN DOĞUMA YÖNLENDİRDİ PROBLEMİN MAALESEF DIŞ GEBELİK OLDUĞU ANLAŞILDI.HEMEN HIZLİ BİR MÜDAHELE İLE KADIN DOĞUM DOKTORUMUZ ACİLEN EŞİMİN AMELİYATA ALINMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. OPERASYONU KENDİSİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİ. ÖZEL NİSA HASTANESİNDEKİ HİZMET ALDIĞIMIZ TÜM DOKTORLARA KAT GÖREVLİLERİNE TEMİZLİK PERSONELİNİ CAN-I GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.HASTANENİN TÜM PERSONELİ İŞİNİ HAKKIYLA YAPAN İNSANLARDAN OLUŞTURULMUŞ. DOKTOR KADROSU DA ÇOK İYİ. HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM. BİZ BU YAŞADIĞIMIZ OLAYLARDAN SONRA DEVLET HASTENELERİNE VE PERSONELİNE OLAN TÜM GÜVENİMİZİ KAYBETMİŞ DURUMDAYIZ.BİZLERDEN ALINAN VERGİLERLE HAKETMEDİKLERİ MAAŞLARI ALIYORLAR (İŞİNİ HAKKIYLA YAPANLAR HARİÇ) KISACASI PARANIZ YOKSA ÖLÜN DİYORLAR SİZE İŞİN GERÇEĞİ BU. SARIYER HAMİDİYE ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NİN BANA VE EŞİME YAŞATTIĞI BU DURUM HEM MADDİ HEMDE MANEVİ OLARAK BİZİ ZARARA UĞRATMIŞTIR.GEREĞİNİN YAPILMASI VE ŞİKAYETİMİN DİKKATE ALINMASINI İLGİLİ BİRİMLERDEN RİCA EDİYORUM.

Ahmet Doğukan Erbaş – bir ay önce
Gittiğim doktor iyidi sıra beklemiyorsunuz, uzun yıllardırda gittiğim yerdir. Hatta daha dün bile gittim. Ama her adım başı para istemeleri, beni rahatsız etti.(muayne için hemen para istiyorlar daha sonra röntgen çektirdim onun için hemen para istiyorlar, daha sonra kan tahlili için hemen para istiyorlar. Durun be kardeşim canımın derdindeyim siz paranın derdindesiniz.) ek olarak giren çıkan en az 200 liralık olduğu halde vale içinde para istiyorlar

Ahmet Faruk Sert – bir ay önce
Doktorları anlayışsız yüzleri sirke satan hastane memnuniyeti sıfır olup muayne ücretleri piyasanın üstünde olan adı özel ama bir devlet hastanesini aratmayan kurum
Gitmeden önce bir daha düşünün

HIDIR GEÇGEL – 2 ay önce
Hasta kayıt daki bayan çok cahil insan,,gece saat 01:00 de çocuk acile gelmişim zaten endişeli ve panik durumdayım.saygısızca bağırması ve konusması açıkcası üzüntü verici bir durum.ve cocuk acil de tam 38 dk dir bekliyorum.

nisa hastanesi eray bey
nisa hastanesi eda yıldırım
nisa hastanesi e randevu
nisa hastanesi esin hanım
e sonuç nisa hastanesi
nisa hastanesi fatma ersan
nisa hastanesi faruk kaya
nisa hastanesi fotoğraflar
nisa hastanesi fizik tedavi
nisa hastanesi fizik tedavi doktoru
nisa hastanesi fatma nur karadağ
nisa hastanesi fatma ersan yorumlar
nisa hastanesi fizyoterapistleri
nisa hastanesi mail
nisa hastanesi genel cerrahi
nisa hastanesi göz
nisa hastanesi genel cerrahi doktorları
nisa hastanesi göz doktorları
nisa hastanesi genel cerrahi nevin
nisa hastanesi göz muayene ücreti
nisa hastanesi göz doktoru kemal
nisa hastanesi göz lazer
nisa hastanesi ultrason
nisa hastanesi yenibosna telefon
nisa hastanesi no
nisa hastanesi yenibosna
nisa hastanesi hamide tuna
nisa hastanesi hemşire maaşları
nisa hastanesi hangi durak
nisa hastanesi hematoloji
nisa hastanesi hangi bölümler var
nisa hastanesi hacamat
nisa hastanesi heyet raporu
nisa hastanesi hasta kabul iş ilanları
nisa hastanesi iletişim
nisa hastanesi iletişim yenibosna
nisa hastanesi i
nisa hastanesi randevu alma
nisa hastanesi doktorları kadın doğum
nişantaşı hastanesi iletişim
nisa hastanesi web sitesi
nisa hastanesi insan kaynakları
nisa hastanesi işitme testi
nisa hastanesi iletişim numarası
nisa hastanesi ikili test fiyatı
nisa hastanesi ik
nisa hastanesi jinekolog
nisa hospital jabi abuja
hospital nisa jaime 1 castellon
hospital nisa jaime i castellon
hospital nisa jaime primero castellon
nisa hastanesi yenibosna randevu
nisa hastanesi yenibosna laboratuvar sonuçları
nisa hastanesi kadın doğum
nisa hastanesi kulak burun boğaz
nisa hastanesi kadın doğum muayene ücreti
nisa hastanesi kardiyoloji doktorları
nisa hastanesi kadın doğum doktoru alev
nisa hastanesi laboratuvar sonuçları
nisa hastanesi lazer epilasyon
nişantaşı hastanesi lazer epilasyon
nişantaşı hastanesi laboratuvar sonuçları
nişantaşı hastanesi lojman
nişantaşı hastanesi linkedin
nisa hastanesi fiyat listesi
nisa hastanesi online laboratuvar
nisa hastanesi muayene ücreti
nisa hastanesi medipol
nisa hastanesi mürvet
nisa hastanesi mürvet hakyemez
nisa hastanesi mehmet doğan
nisa hastanesi mustafa atak
nisa hastanesi metin yegen
nisa hastanesi mamografi
nisa hastanesi nerede
nisa hastanesi numara
nisa hastanesi numarası
nisa hastanesi necla ülker
nisa hastanesi normal doğum ücreti
nisa hastanesi nöroloji doktorları
nisa hastanesi necla ülker yorumlar
nisa hastanesi nasıl gidilir metrobüs
nısa hastanesı tel
nisa hastanesi ortopedi
nisa hastanesi online randevu
nisa hastanesi ortopedi doktorları
nisa hastanesi osman civil
nisa hastanesi oda süsleme
nisa hastanesi online sonuç
nisa hastanesi otobüs durağı
nisa hastanesi otopark
nisa hastanesi özel sağlık sigortası
nisa hastanesi öğle arası
nişantaşı hastanesi özel mi
nisa özel hastanesi
nisa hastanesi randevu ücreti
nisa hastanesi sonuç öğrenme
nisa hastanesi tahlil sonucu öğrenme
nisa hastanesi yenibosna kadın doğum doktorları
özel nisa hastanesi
nisa hastanesi pcr testi
nisa hastanesi plastik cerrahi doktoru
nisa hastanesi personel alımı
nisa hastanesi perinatoloji
nisa hastanesi pcr test sonucu
nisa hastanesi pedagog nurdan
nisa hastanesi pcr sonuçları
nisa hastanesi pcr testi ücreti
nisa hastanesi randevu
nisa hastanesi radyoloji doktorları
nisa hastanesi reyhan has
nisa hastanesi reyhan demirbaş
nisa hastanesi renkli ultrason fiyatları
nisa hastanesi randevu telefonu
nisa hastanesi sonuç
nisa hastanesi sünnet
nisa hastanesi sahibi
nisa hastanesi seymin turan
nisa hastanesi sağlık raporu ücreti
nisa hastanesi sünnet doktorları
nisa hastanesi sünnet fiyatları
nisa hastanesi e sonuç
nisa hastanesi şikayetvar
nisa hastanesi şeker yüklemesi fiyatı
nisa hastanesi şirinevler
nişantaşı hastanesi şikayet
nişantaşı hastanesi şişli
nişantaşı göz hastanesi şikayet
nisa hastanesi telefon
nisa hastanesi telefon numarası
nisa hastanesi tahlil sonuçları
nisa hastanesi telefon yenibosna
nisa hastanesi tel no
nisa hastanesi tahlil
nisa hastanesi tüp bebek doktorları
nisa hastanesi taksi
nisa hastanesi üroloji doktorları
nisa hastanesi ulaşım
nisa hastanesi uroloji
nisa hastanesi uygar düzci
nisa hastanesi uygar doğanay
nişantaşı hastanesi ulaşım
nisa hastanesi ücretleri
nisa hastanesi üroloji
nisa hastanesi üroloji ilker akyol
nişantaşı üniversitesi hastanesi
nişantaşı üniversitesi hastanesi var mı
nişantaşı amerikan hastanesi vale
nisa hospital valencia
hospital nisa virgen del consuelo
hospital nisa valencia al mar
nisa hastanesi yorum
nisa hastanesi yol tarifi
nisa hastanesi yeni bina
nisa hastanesi yenibosna ortopedi doktorları
nisa hastanesi yenibosna iletişim
nisa hastanesi ne zaman açılacak
zeytinburnu nisa hastanesi
nisa hastanesi’nin numarası
nisa hastanesi covid 19
nisa hastanesi muayene ücreti 2020
nisa hastanesi doğum ücreti 2020
nisa hastanesi doğum ücretleri 2019
nisa hastanesi doğum fiyatları 2019
nisa hastanesi kadın doğum doktorları 2020
nisa hastanesi 4 boyutlu ultrason
nisa.hastanesi
nisa hastanesi telefonu
hospital nisa 9 de octubre
hospital nisa 9 de octubre cita previa
hospital nisa 9 d’octubre
hospital nisa 9 de octubre laboratorio
hospital nisa 9 octubre telefono
hospital nisa 9 de octubre ginecologia
hospital nisa 9 de octubre resultados
hospital nisa 9 de octubre cita online

By farude

Bir yanıt yazın